The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Анкети

Анкети Проучете мнението по въпроси, които ви интересуват

Вижте резултатите от анкетата: За и Против Продуцентът да е модератор
За 107 92.24%
Против 9 7.76%
Гласували: 116. Вие може да не гласувате в тази анкета

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 14-12-2010
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,950
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от гопето Вижте мненията
Но ако имаш някакви спорове с търгаши и всякакви мизерници, просто се изяснявайте на лични няма нужда да плюете и хората да четат глупости.
Така де, но тези хора които не искат да четът глупости, а и не разбират за какво става въпрос, защо се бъркат?

А на всичкото отгоре не разбрах за какво му беше на скайсат да лъже така, много бързо се разсърди и избяга? Все пак в спора се ражда истината.
Цитирай:
Първоначално написано от гопето Вижте мненията
AAAA aз не съм казал "пусни" анкета, просто предположих "ако" има анкета.
"Никой не съм карал, само предложих" - това ми звучи като незнам какво искам.
Като цяло анкетата е глупава, понеже с нищо не съм си превишил правата, много лесно беше просто да изтрия неудобните за мен мнения(според вас) и да заключа темата, но не го направих, защото съм убеден в правотата си.
Относно реакцията ми, еми такъв съм си импулсивен, когато ме направиха модератор знаеха за това, не съм се променил в последствие.
След като преусмислих нещата допускам варианта скайсат да не лъже, а уж "случайно" да се подвел, виждайки, че каналите на итв му се отварят, но не е проверил на кои провайдер. В същото време той ме нарече лъжец, а няколко човека(въздържам се от епитети) му пригласяха без дори и да имат най-малка представа за какво става въпрос.
  #42  
Стар 14-12-2010
Аватара на Оги
Оги Оги не е на линия
дърт пенЦионер
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 151
Благодари: 109
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране мнение за Модератора

...Нека и аз да се мотивирам защо гласувах "ЗА". Лошо няма да е като на конгресите на БКП и ДКМС стига все пак да се придържаме към обективната истина. В тази връзка Продуцента е много добър "другар", защото първо, според мен се стреми БЕЗПРИСТРАСТНО да сподели професионалното си мнение и то в област в която РАЗБИРА (там където не е компетентен сам си казва) изключително важно и рядко качество, които много от нас нямаме..второ, не знам случай в който той да е отказал помощ, стига да е по възможностите му. Все пак си мисля, че на много от нас ни пречи БГ манталитета и не можем да надрастнем тази злоба и завист у нас.. Да, имаме и ние няколко добри поговорки:око за око, зъб за зъб, каквото почукало-това се обадило и т.н.Пиша ги в смисъл, че понякога някои вечно самозабравили се "колеги" трябва все пак да бъдат поставяни на полагащото им се място, когато други по-благи методи не с дали резултат. Лично аз много се радвам, че Продуцента се съгласи да бъде модератор, макар, че съм напълно убеден, че това едва ли му е била детската мечта...но от това форума само печели
__________________
DB500HD;500s, Triax TD110, Inverto Black Ultra 0.2dB, H-H Strong SRT DM2100, Panasonic TX-P42UT50E
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Оги за този полезен пост :
Ooo_Pepi (14-12-2010)
  #43  
Стар 14-12-2010
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лтрифонов Вижте мненията
...тук прозира някакъв личен интерес - например клиенти на продуцента с ариви - и той трудно им взема парите защото ццц не работи стабилно.

ами г-н Продуцент, продуцирай нюкаката - индикациите са че работи стабилно...
Eто виж как се стига до едно противоречие,нали Цеца бачкала перфектно а сега не е така?! А ся де.За какво излизат по-нови версии на Цеца?Защото всяка нова принципно е по-добра и би трябвало да са изчистени грешките на предната версия,логично е.Конфигурацията е все една и съща,същия конфиг като го сложиш на новата версия ще работи но възможността да се оптимизира е ключа за бараката.
Значи синтезирано,по-нова версия на ЦЦ,по-добро управление и по-малко проблеми.И защо трябва да се връща стара версия и т.н. за да може да се работи с определени приемници?Няма логика.ЦЦ Тийм могат да напишат софт,всички големи производители кой по-бързо кой по-бавно си оправят имиджите а Ферги ги боли шмайзера.И какво,нефтодобива да си бара по работещите рафинерии които зареждат с бензин целия град защото в циганската маала си купили някакви таралясници които вървят с нискокачествена нафта?Айде моля ти се.Ще се почешат отзад за такива клиенти защото е ясно че те не са им контингент.На бензиностанцията се продава бензин Н100 по 2,80лв/л за бегачки и от там сипват хора които имат такива коли. Е сега заради някой който иска да си сипва промишлена нафта на дизелака ще му сложат отделна колонка

Все едно е да си купиш Форд Фиеста втора ръка от автокъща,да искаш да ти я подържат от Балкан Стар и да върви като S-klasse,няма как да стане.Обяснявайте на хората че фиестичката не вози като S-klasse,не е луксозна като S-klasse и че връзката между двете е само и единствено че се движат на колела.
Следните потребители (6) благодарят на Въйко за този полезен пост
bu12tras (14-12-2010), Джак (14-12-2010), митко12345 (14-12-2010), Оги (14-12-2010), ТИНТИН (14-12-2010), Чък Норис (14-12-2010)
  #44  
Стар 14-12-2010
Аватара на гопето
гопето гопето не е на линия
В неизвестност...
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 188
Благодари: 38
Получил благодарност:
18 пъти в 11 поста
Сваляния: 101
Ъплоуди: 0
По подразбиране

По-късно ще пиша за шеринга, колегата ми остави за няколко дена да тествам. За сега почвам да се разочаровам. Почнах да се чудя как да го подкарвам уж логнат па ядец, влизам излизам рестартирам. Може везните да паднат в друга посока, но за сега толкоз.
__________________
...................................................................
  #45  
Стар 14-12-2010
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Всички нови модератори и в частност Продуцентът се промениха в смисъл - станаха по-отговорни и внимателни в изказванията си след като поеха ангажиментите на модератори ... Осезателно се забеляза! Това, че някой защитава мнението си и някаква кауза, пък името му е написано в стил "Italic" и по този начин кара други да се притесняват/амбицират от този факт води до излишно натрупване на напрежение. Резултата от тази анкета беше предизвестен ... IMHO
__________________
We are all born mad. Some remain so.
I'm selfish & get on well only with alike.
Липсата на достъп до истински оръжия води до ненужна грубост!
  #46  
Стар 14-12-2010
alex78 alex78 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 879
Благодари: 312
Получил благодарност:
179 пъти в 126 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз си мисля че всеки които се оптва да лъже, тук в форума, трябва да бъде Брутално изгонен от форума, не само обиждан а и Изгонен. За шмекерите по надолу е форума.
  #47  
Стар 14-12-2010
Аватара на dido sat 2010
dido sat 2010 dido sat 2010 не е на линия
Супер сат и GLOBUL ФЕН
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Sofia
Мнения: 866
Благодари: 436
Получил благодарност:
306 пъти в 164 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм твърдо за Продуцента да е модератор , досега не съм чул продоцента да е обидил някои но и колегата Алекс е прав форума наистина се напълни със много идиотизъм .
За това трябва да има хора като продуцентът да разчистват форума

Последно редактирано от dido sat 2010 : 14-12-2010 на 11:39
  #48  
Стар 14-12-2010
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dido sat 2010 Вижте мненията
Аз съм твърдо за Продоцента да е модератор , досега не съм чул продоцента....За това трябва да има хора като продоцентът
За Продуцента, а ти Дидо Сат явно някой друг подкрепяш, в тоя форум продоцент няма.
  #49  
Стар 14-12-2010
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,758 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Относно реакцията ми, еми такъв съм си импулсивен...
И красив...
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
  #50  
Стар 14-12-2010
Аватара на Боксер
Боксер Боксер не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 579
Благодари: 40
Получил благодарност:
99 пъти в 74 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
И красив...
Подмазвач!
__________________
Dreambox DM 500-S, Opticum MultiRoom Satellite, TRIAX TD-110 OFF SET,Invacom NF 0.3 db., TRIMAX SM-2500, Ariva 100E, NEXT YE-18500 HD, ZHD-100(няма по-смотан приемник от този)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Да, За, модератор, продуцентът, Против


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
За и против Илия Иванов да спами във форума dido sat 2010 Анкети 9 23-01-2011 07:46
За колко гроша се продаде "Продуцентът", че стана мод? Чък Норис Забавно 18 28-11-2010 17:33
Globul се обяви против монопола на БТК dsc GSM мобилни комуникации 0 22-11-2010 22:02
НОВ РАЗДЕЛ, НОВ МОДЕРАТОР АДМИН Новини и мнения 3 13-10-2010 22:36
Продуцентът на всяко гърне мирудия! koko313 Забавно 31 16-06-2010 08:17


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.