The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #541  
Стар 30-01-2013
Чичкото Чичкото не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 3
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране IPTV-то на Виваком

Цитирай:
Първоначално написано от бгалекс Вижте мненията
Аз от 2 дни вече съм с IPTV-то на Виваком. Всичко за сега бачка супер, НО - тъй като вкъщи и трите телевизора са HD, пуснах 60 Mbit-ов нет вместо включените 30. При разговор с техниците се оказва, че май е правилен ход - казахa ми, че уж switch-а в мазето бил супер модерен и принципно трябвало да неутрализира "източване" на всичкия интернет от страна на IPTV приемниците, но и, че не винаги го правел успешно...

Оптичен е нета и върви добре...ако имате някакви въпроси, питайте. На IPTV-то HD каналите са с кристален образ. Особено НВО НD, BTV HD, Nat Geo HD...нямам никакво насичане, баване, заекване, замръзване или какъвто и да е проблем. Единственото, което ми прави впечатление като странно е, че на телевизорите в хола и в кухнята, които са на 5 метра един от друг и са на същия кабел, един и същи канал се разминава с 5-6 секунди. Другото е, че колкото пъти се обадя на 123 винаги са адски любезни и на всеки въпрос получавам толкова различни отговори, колкото пъти се обадя... Но това са бели кахъри...важното е, че си върви телевизията.

Преди това бях на Булсатком (цифрова) и на TV-NET (аналогова, интернет). От Булсатком ми писна (БТВ не гледам, тъй че не е това причината) - вече 7 години бяхме на тях и все тия 80 канала си стоят. Няма как да гледам от Хотбърд или Ютелсат, защото няма достъп до покрива на блока нито подходящ балкон. На TV-NET 12 години всичко беше точно, просто търсех максимален брой HD канали и техният пакет не ми предлагаше толкова колкото IPTV-то на Vivacom. Та това е за сега...

Ако ви трябва някакво инфо относно вивакомското IPTV, ще се радвам да помогна.
И аз мисля да се гмурна на услусата на Виваком от 21.60.Може ли някой да сподели дали е доволен?
Отговори с цитат
  #542  
Стар 30-01-2013
Чичкото Чичкото не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 3
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от наско73 Вижте мненията
Аз също се оказвам сред излъганите . Въпреки че преди да сключа договор звънях и питах доста пъти дали се поддържа по АДСЛ за качество на картината за ХД каналите и т.н . И според всички справки и запитвания уж всичко трябваше да е на 6 .. да ама НЕ ....Аз по принцип исках IPTV-то от Виваком заради Екстрите който предлагат ... В къщи ползвам БУЛСАТКОМ . (От първите абонати съм им ...и изобщо не мисля да се отказвам от тях) и Networx ( цифрова тв + аналогова тв + 50Мбит/с интернет) с пакет и цена мечта на всеки .... ама пусто нямат екстрите на IPTV-то на виваком ..... Сега ще ходя малко по мъките и дано успея да се оттърва от договора
приятелски съвет към всички:
ЗА БОГА НЕ СИ ПУСКАЙТЕ IPTV по ADSL
Освен ако преди това не сте гледали на Черно бял ПИРИН.. Тогава може би ще ви хареса
А как е IPTV по оптиката?
Отговори с цитат
Стар 30-01-2013
Дато
Това съобщение е изтрито от Дато.
  #543  
Стар 02-02-2013
наско73 наско73 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 35
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чичкото Вижте мненията
А как е IPTV по оптиката?
Предполагам че ще е добре . Трябва да каже някой който го ползва през оптика .. Аз мога да кажа че през ADSL не става ..(лично мое мнение - щото колеги тук пишат че го ползват през ADSL и са доволни - )
Отговори с цитат
  #544  
Стар 02-02-2013
nasso3 nasso3 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Минавам на IPTV и Файбър нет. Имам два въпроса:
1. Техниците прибират ли старите приемници от сателитната телевизия на Виваком?
2. Ако ги прибират, могат ли с новите приемници на IPTV да се гледат свободните канали от ХотБърд-а и Астра-та или трябва допълнително да си купим такива?
Отговори с цитат
  #545  
Стар 02-02-2013
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от наско73 Вижте мненията
Предполагам че ще е добре . Трябва да каже някой който го ползва през оптика .. Аз мога да кажа че през ADSL не става ..(лично мое мнение - щото колеги тук пишат че го ползват през ADSL и са доволни - )
Техниците компресират ли специално картината и изобщо битрейта на каналите с цел да може уж безпроблемно да вървят каналите през ADSL, нищо ,че тогава картината ще е замъглена, а звука 96 kbps?
Отговори с цитат
  #546  
Стар 02-02-2013
наско73 наско73 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 35
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дато Вижте мненията
Техниците компресират ли специално картината и изобщо битрейта на каналите с цел да може уж безпроблемно да вървят каналите през ADSL, нищо ,че тогава картината ще е замъглена, а звука 96 kbps?
Предполагам че ДА . Защото при опитите да оправят нещата при мен , след всяко идване или обаждане от моя страна на 123 че ми насича постоянно картината .. там бутаха по нещо - насичанията намаляваха но за сметка на качеството .. Затова мисля че увеличаваха компресирането за да върви без насичания.. Но на всеки е ясно какво се случва с качеството при компресирането..
Отговори с цитат
  #547  
Стар 02-02-2013
наско73 наско73 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 35
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nasso3 Вижте мненията
Минавам на IPTV и Файбър нет. Имам два въпроса:
1. Техниците прибират ли старите приемници от сателитната телевизия на Виваком?
2. Ако ги прибират, могат ли с новите приемници на IPTV да се гледат свободните канали от ХотБърд-а и Астра-та или трябва допълнително да си купим такива?
Приемника за IPTV няма нищо общо с приемника за сателитната . Освен ако не си плащаш за 2 та вида ТВ - Няма как да гледаш спътниковата през приемника за IPTV .. ако ти оставят приемника и чинията можеш да гледаш безплатните канали на Астра и Хотбърд ...стига Вивакомския приемник да не е направен да се блокира ако не е на техния спътник.
Отговори с цитат
  #548  
Стар 02-02-2013
nasso3 nasso3 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Добре, но не разбрах приемниците оставят ли ги или си ги прибират? И ако ги оствят, мога ли с тях да гледам тези спътници?
Отговори с цитат
  #549  
Стар 02-02-2013
Аватара на slaitt
slaitt slaitt не е на линия
|Луд умора няма|
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 1,087
Благодари: 300
Получил благодарност:
196 пъти в 151 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вземат ги няма как да ти ги оставят
__________________

_________________________________
Отговори с цитат
  #550  
Стар 02-02-2013
Аватара на Галин Тодоров
Галин Тодоров Галин Тодоров не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: Pleven
Мнения: 91
Благодари: 56
Получил благодарност:
19 пъти в 16 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nasso3 Вижте мненията
Добре, но не разбрах приемниците оставят ли ги или си ги прибират? И ако ги оствят, мога ли с тях да гледам тези спътници?
Ще ги вземат, но чинията ти остава. Демек ако ще гледаш некодирани канали , си намери някакво сателитно stb и си готов. Вярвам, че имаш изход на който да ги свържеш и двата, щом ще позлваш IPTV.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, vivacom


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 18 (0 членове и 18 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Iptv на Azbox ???? nadinst IPTV (Internet Protocol Television) 1 09-04-2011 17:50
Относно IPTV tarabas_ IPTV (Internet Protocol Television) 3 10-06-2010 15:41
More IPTV for Croatia сат-инфо Новини 0 17-04-2009 09:50
iptv -cam modulle buzzii IPTV (Internet Protocol Television) 17 16-04-2009 16:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:28.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.