The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 18-09-2011
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от д.е.м.т Вижте мненията
Друг важен момент -плазмата е с механично устойчив екран,за разлика от лед и лцд.
Цитирай:
Първоначално написано от civica Вижте мненията
LED И LCD !!?? Всичко е LCD !! Само подсветката е различна - лампи или диоди !!
И нека не забравямe, че дори най-скъпите плазми трептят и дори плазмите на 600hz насичат повече от едно 100hz LCD
Отговори с цитат
  #62  
Стар 18-09-2011
Аватара на oktay89
oktay89 oktay89 не е на линия
Hi-Tech Fan
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Местоположение: Добрич
Мнения: 757
Благодари: 157
Получил благодарност:
98 пъти в 76 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

@ СЕМЧАТКА
Да,чел съм доста. Panasonic ги бях отписал в ниския клас,защото четох,че имат "Jumping Brightness Bug".
Samsung-а го избрах,защото до сега съм имал 2 техни LCD-та и съм доволен(за 6-7 години-никакви проблеми). А и напоследък продуктите им предлагат много добро съотношение цена/качество.
LG го избрах просто,защото е на промоция този модел в момента.
+ това и 3те модела имат 3д
След всичко прочетено до тук отписвам LG(заради склонността към прогаряне),плазмата на Samsung(заради ниската резолюция) и избора остава май между Samsung UE32D6200 и PANASONIC-TX-P42U30E.
Ако някой има преки наблюдения върху тях да сподели предимства/недостатъци(най-вече при HD футбол и HD филми).Има ли го тоя бъг при този Панасоник или не? И защо толкова много хора избягват Samsung при добрите цени,които предлагат в момента?
Отговори с цитат
  #63  
Стар 18-09-2011
hristoslav2 hristoslav2 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 91
Благодари: 5
Получил благодарност:
37 пъти в 22 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
хубаво е да има и клиенти като теб, нали знаеш, че няма Шарп, който да не носи на продавача 10лв. бонус, сам се сещай защо...
Хайде пак глупости..Да не би да си работил като продавач консултант ?? Те са на твърда заплата независеща от продажбите!!

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
И нека не забравямe, че дори най-скъпите плазми трептят и дори плазмите на 600hz насичат повече от едно 100hz LCD
Поредната глупост....Каква е връзката на тези 600hz със насичането на картината?? Хайде малко мисли преди да пишеш!

Цитирай:
Първоначално написано от д.е.м.т Вижте мненията
Друг важен момент -плазмата е с механично устойчив екран,за разлика от лед и лцд.
Това наистина е важно, но не се надявай много на здравината. Вярно е че защитава от доста удари -но до определена сила.
Намирал съм по форумите случаи, когато детето хвърлило дистанционното по екрана и...защитното стъкло се чупи като уврежда и видеопанела зад него. Резултата е покупка на нов телевизор.

Цитирай:
Първоначално написано от oktay89 Вижте мненията
@ СЕМЧАТКА
Да,чел съм доста. Panasonic ги бях отписал в ниския клас,защото четох,че имат "Jumping Brightness Bug".
Samsung-а го избрах,защото до сега съм имал 2 техни LCD-та и съм доволен(за 6-7 години-никакви проблеми). А и напоследък продуктите им предлагат много добро съотношение цена/качество.
LG го избрах просто,защото е на промоция този модел в момента.
+ това и 3те модела имат 3д
След всичко прочетено до тук отписвам LG(заради склонността към прогаряне),плазмата на Samsung(заради ниската резолюция) и избора остава май между Samsung UE32D6200 и PANASONIC-TX-P42U30E.
Ако някой има преки наблюдения върху тях да сподели предимства/недостатъци(най-вече при HD футбол и HD филми).Има ли го тоя бъг при този Панасоник или не? И защо толкова много хора избягват Samsung при добрите цени,които предлагат в момента?
Има го и поради тази причина пуснаха софтуерен ъпдейт за серии S30, G30, SТ30, GT30, VT30.
PANASONIC-TX-P42U30E няма антиотражателен филтър
Ориентирай се поне към PANASONIC-TX-P42S30E

Последно редактирано от hristoslav2 : 18-09-2011 на 14:35
Отговори с цитат
  #64  
Стар 18-09-2011
СЕМЧАТКА СЕМЧАТКА не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 132
Благодари: 11
Получил благодарност:
15 пъти в 12 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
И нека не забравямe, че дори най-скъпите плазми трептят и дори плазмите на 600hz насичат повече от едно 100hz LCD
Това мнение е за оскар .Стига спорове и тъпи отговори ,които заблуждават човека купи си Panasonic и не се занимавай с глупости.Аз съм с такъв телевизор,колегите ми също бабите им също правнуците им също и всеки,който се е двуомял и той също е с Panasonic плазма.Или си купи Samsung и се прецакай от към КПД защото Panasonic са лидер в плазма технологията както и Pioneer ама там цените са други....
__________________
Отговори с цитат
  #65  
Стар 18-09-2011
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не мога да разбера дали не дискутирам с умствено изостанали или....

Аз съмщо СЪМ с Панасоник и точно това се опитвам да убдея човека да направи...

Колкото до христослав2, приятелю, теб те знаят по магазините , прочул си се във всички форуми с "активността си"... и да, бивш служител съм на подобен магазин и мога да ти кажа, че няма верига, в която служителите да са с твърда заплата, бонусите на дадена продажба стигат до 25лв. за конкретна продажба... но тъй като само се ровиш по форумите и говориш заучени фрази, прочетени от други (чужди) форуми, то няма от къде да си наясно с това....

Колкото до Шарп и Самсунг, мога да кажа с чисто сърце, че такива боклуци не съм виждал през живота си...
Отговори с цитат
  #66  
Стар 18-09-2011
СЕМЧАТКА СЕМЧАТКА не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 132
Благодари: 11
Получил благодарност:
15 пъти в 12 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Само дето ти си с lcd
__________________
Отговори с цитат
  #67  
Стар 18-09-2011
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от СЕМЧАТКА Вижте мненията
Само дето ти си с lcd
Аха, а ти понеже си с плазма ли предлагаш плазма на човека? Това мирише на синдрома на набутания форумждия...

Всеки предлага това, което той има, понеже не иска да признае, че някой има по-добро от него...
Отговори с цитат
  #68  
Стар 18-09-2011
СЕМЧАТКА СЕМЧАТКА не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 132
Благодари: 11
Получил благодарност:
15 пъти в 12 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Аха, а ти понеже си с плазма ли предлагаш плазма на човека? Това мирише на синдрома на набутания форумждия...

Всеки предлага това, което той има, понеже не иска да признае, че някой има по-добро от него...
На колко години си само това мога да те питам?Ако си зрял човек помисли над себе си.Даваш мнения за нещо което нямаш,аз имам и от двата типа спи спокойно.
__________________
Отговори с цитат
  #69  
Стар 18-09-2011
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от СЕМЧАТКА Вижте мненията
На колко години си само това мога да те питам?Ако си зрял човек помисли над себе си.Даваш мнения за нещо което нямаш,аз имам и от двата типа спи спокойно.
Моля те, сподели кои модели точно притежаваш и от двата вида, за лична моя информация, обещавам, че няма да коментирам по въпроса.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 18-09-2011
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,945
Благодари: 3,694
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
мога да ти кажа, че няма верига, в която служителите да са с твърда заплата, бонусите на дадена продажба стигат до 25лв. за конкретна продажба...

Колкото до Шарп и Самсунг, мога да кажа с чисто сърце, че такива боклуци не съм виждал през живота си...
На мен ако ми дават 25лв на продажба - "ще изора паркета" за клиенти ,ама като им гледам заспалите физиономии на продавач-консултантите ,много ме съмнява - преди месец-два купувахме за приятел тв и ми трябваха поне 30 мин. да привлека интереса на някой ,че да ни вземат парите...
Това за Самсунг са пълни глупости /а и за Шарп/ -в момента това са фирмите ,които определят насоките при LCD тв , но естествено не може да очакваш чудеса от бюджетни модели.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Избор, лед, Лцд, ми, на, Помощ, при, Телевизор, трябва


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Помощ за избор на рутер драго1 Настройки на рутери 20 07-08-2012 16:37
Помощ при избор но телевизор. l33cher ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 19 20-10-2011 14:39
Помощ при избор на доставчик Inoel Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 11 05-07-2011 01:01
Помощ за избор на рутер fena81 КОМПЮТРИ и периферия 25 11-06-2011 23:07
Въпроси за избор на ЛСД телевизор mg87 ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 31 13-05-2010 08:38


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:43.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.