The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 23-12-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Те едно време българските дипломи, за нищо ги нямаха насам. Сега е друго.
Що Бе? Твоята и на Галина Пенева от техникума в Две Могили не са ли вървежни в Люнебург? "Механизатор в растениевъдството“ или нещо такова беше предмаркетинговата специалност
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на sarivano за този полезен пост :
БОБИ (23-12-2014)
  #72  
Стар 23-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Що Бе? Твоята и на Галина Пенева от техникума в Две Могили не са ли вървежни в Люнебург? "Механизатор в растениевъдството“ или нещо такова беше предмаркетинговата специалност
Е не съм учил в техникум, не ми се носеше една година повече ученическа униформа.
Ще взема да ти издам една тайна, ама шъъъът, никой да не разбере, да не се обидят някои хора. Тука при мен ги пращат в техникуми, тези деца които не могат да се справят да учат в гимназия. Като станат на 12 годинки и има едно изпитче. Който се поизложи на него и го знаят даскаличките че е калпав, го съветват да отиде да учи в някакво професионално училище, занаят да си взема в ръцете, пък и да не повтаря някоя година в гимназията. Ученето в университетите е безплатно и даже няма приемни изпити. А на брат ми дъщеря му плаща 3500 лв годишна такса в частен софийски университет.
Както виждаш, живеем на различни планети, само дето гледаме едни и същи сателити.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 23-12-2014
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,319
Благодари: 139
Получил благодарност:
468 пъти в 293 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Люкси техничско и правно образование се вземат по трудно от твоя маркетинг. Нищо лично.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #74  
Стар 23-12-2014
Аватара на амиго
амиго амиго не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 441
Благодари: 118
Получил благодарност:
144 пъти в 80 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Е не съм учил в техникум, не ми се носеше една година повече ученическа униформа.
Ще взема да ти издам една тайна, ама шъъъът, никой да не разбере, да не се обидят някои хора. Тука при мен ги пращат в техникуми, тези деца които не могат да се справят да учат в гимназия. Като станат на 12 годинки и има едно изпитче. Който се поизложи на него и го знаят даскаличките че е калпав, го съветват да отиде да учи в някакво професионално училище, занаят да си взема в ръцете, пък и да не повтаря някоя година в гимназията. Ученето в университетите е безплатно и даже няма приемни изпити. А на брат ми дъщеря му плаща 3500 лв годишна такса в частен софийски университет.
Както виждаш, живеем на различни планети, само дето гледаме едни и същи сателити

с различни телевизори
Отговори с цитат
  #75  
Стар 23-12-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
А на брат ми дъщеря му плаща 3500 лв годишна такса в частен софийски университет.
Съжалявам, че имаш брат Тъпак, на който не му стига пипето да прати детето си да учи в чужбина като бюджетна поръчка, а и плаща в измислен български универ))) Но видимо " Ум и Разум" не е силната страна на фамилията ви. Системата за професионално и хуманитарно средно образование ,в Германия, Австрия( а вероятно и Люксембург) наверно е "велика тайна" само за Необремененото ти с познание мислене. А иначе е известна и стара като СЛънцето
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на sarivano за този полезен пост :
vasilstf (23-12-2014)
  #76  
Стар 23-12-2014
минстрел минстрел не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 64
Благодари: 2
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AGT Вижте мненията
Абе там по запада с пари в кеш в джоба ли ходите да си купувате телевизори

На запад тенденцията е всички пари да станат "пластик" до няколко години , сиреч кредитни карти. Така няма да има мръсни пари и сива икономика.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 23-12-2014
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,902
Благодари: 1,032
Получил благодарност:
702 пъти в 459 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мислиш ли , че не знам.......просто ми стана смешно каква глупост изцепи "капацитета" Човека фирми има..... работници....бизнеси...... ама няма банкова карта
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
  #78  
Стар 23-12-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AGT Вижте мненията
Човека фирми има..... работници....бизнеси...... ама няма банкова карта
Нееее...Човечето има двор между две улици, брат тъпак с амбиции и не много умна племенница, която учи платено в измислен български универ....и гледа японка на въже, от белоруски сайт, на нещо като НЕО, "за германският пазар".....Как да не му посъчустваш )))) Колата без Долен Ляв Педал отминаваме с разбиращо мълчание.
А за дворчето в русенско требе мотика,а не Пластик.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на sarivano за този полезен пост
bu12tras (23-12-2014), vasilstf (23-12-2014), БОБИ (23-12-2014)
  #79  
Стар 23-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от минстрел Вижте мненията
На запад тенденцията е всички пари да станат "пластик" до няколко години , сиреч кредитни карти. Така няма да има мръсни пари и сива икономика.
Тия мръсници почнаха да премахват леко по леко услугата тегнене на пари в брой на гише от банките. Целта им е да не плащат заплати на персонал, машините не получават заплата.

================================

А иначе, като гледам другите другарчета как се надпреварват с плюенето и си мисля че яко съм ги настъпил по мазола, бръкнал съм им в здравето на хорицата. Все едно че съм забил нож в незастващите им рани, та реват яко.

То на мен не ми пука, ама проблемът е, че тестовете разправят че телевизорите имат много проблеми. На колкото повече езици чета, толкова повече проблеми откривам. Все едно че са се наговорили да ме откажат от покупка. Почнал съм Сонитата да ги преслушвам кой как се държи по тестове разни, ама има нещо гнило в системата с тестовете им. Все гледат да го изкарат че трябва да платиш колкото за една кола, за да бил добър телевизора. Пък нещо ми се види че ако с едни пари мога да си купя кола, май е глупаво да ги дам за телевизор.

После възниква и един допълнителен проблем, за който се сетих снощи. Тука дворовете ни са разградени, няма ограда нито отпред, нито отзад. когато са залепени къщите в редица една до друга, тогава може да си въобразява човек че отзад няма да може да влезе крадец, щото няма да има как да го мъкне голям телевизор през градините и няма от къде да го изнесе. Ама около моята къща като се минава спокойно и като двора е на две улици даже и се чудя, дали няма да вземе да побегне някой скъп телевизор от хола, ако го надушат някои румънци. Ако бях в апартамент на 10-я етаж, да сложа една железна врата и да си свиркам, че няма от къде да влезе крадец. Леле, леле то било сложна работа бе, ц ц ц ... като ви гледам тука колко сте зависливи, може и румънците да са като вас, пък от тях има повечко тука. Пък едно време едно гадже чежкиня разправяше че били клептомани, с такова впечатление останала от пътуването с влак през Румъния.

А сега де !

Я кажете кои Сонита стават за гледане, ама сериозно, да не взема да ви ... най-накрая и чао чао.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 23-12-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Все гледат да го изкарат че трябва да платиш колкото за една кола, за да бил добър телевизора. .
Толкова евтини автомобилоподобни бараки от арабите по пазарите ли купуваш, че те стяга от цената на едно ТВ?))) Ти сам си каза,че караш Каруца де.....забравих)))) Щом колата ти е на цената на телевизор не смея да попитам тоалетна хартия каква ползваш, за да не ми покажеш вчерашният брой на Шпигел/нищо , че е гланцов/, акуратно нарязан и закачен на пиронче.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 23-12-2014 на 14:35
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
фалшиви, херцове


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
заменям 100 фалшиви немски марки bokarium Кошче 0 09-01-2014 06:16


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:12.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.