The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 23-12-2014
минстрел минстрел не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 64
Благодари: 2
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Тия мръсници почнаха да премахват леко по леко услугата тегнене на пари в брой на гише от банките. Целта им е да не плащат заплати на персонал, машините не получават заплата.
Освен , че не получават заплата, машините не се притесняват от патлаци, има го и този момент.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 23-12-2014
Аватара на mit
mit mit не е на линия
CARDOK
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 370
Благодари: 57
Получил благодарност:
156 пъти в 88 поста
Сваляния: 138
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Тия мръсници почнаха да премахват леко по леко услугата тегнене на пари в брой на гише от банките. Целта им е да не плащат заплати на персонал, машините не получават заплата.

================================

А иначе, като гледам другите другарчета как се надпреварват с плюенето и си мисля че яко съм ги настъпил по мазола, бръкнал съм им в здравето на хорицата. Все едно че съм забил нож в незастващите им рани, та реват яко.

То на мен не ми пука, ама проблемът е, че тестовете разправят че телевизорите имат много проблеми. На колкото повече езици чета, толкова повече проблеми откривам. Все едно че са се наговорили да ме откажат от покупка. Почнал съм Сонитата да ги преслушвам кой как се държи по тестове разни, ама има нещо гнило в системата с тестовете им. Все гледат да го изкарат че трябва да платиш колкото за една кола, за да бил добър телевизора. Пък нещо ми се види че ако с едни пари мога да си купя кола, май е глупаво да ги дам за телевизор.

После възниква и един допълнителен проблем, за който се сетих снощи. Тука дворовете ни са разградени, няма ограда нито отпред, нито отзад. когато са залепени къщите в редица една до друга, тогава може да си въобразява човек че отзад няма да може да влезе крадец, щото няма да има как да го мъкне голям телевизор през градините и няма от къде да го изнесе. Ама около моята къща като се минава спокойно и като двора е на две улици даже и се чудя, дали няма да вземе да побегне някой скъп телевизор от хола, ако го надушат някои румънци. Ако бях в апартамент на 10-я етаж, да сложа една железна врата и да си свиркам, че няма от къде да влезе крадец. Леле, леле то било сложна работа бе, ц ц ц ... като ви гледам тука колко сте зависливи, може и румънците да са като вас, пък от тях има повечко тука. Пък едно време едно гадже чежкиня разправяше че били клептомани, с такова впечатление останала от пътуването с влак през Румъния.

А сега де !

Я кажете кои Сонита стават за гледане, ама сериозно, да не взема да ви ... най-накрая и чао чао.
Понякога правиш ли си труда да се четеш?
На всички стана ясно ,че си нескопосал ,ако ще и на Марс да живееш.
Колкото и да се дуеш личи си ,че си самотен човек неуспял с реализацията в живота ,неможещ да се справя с проблемите и избиващ комплекси там където все още има възможност.
Купи си един Веф и си представяй студиото - няма да те набутват с херците ...
Тук пишеш само за да има с кой да се дразниш и да ти създава фалшива представа за превъзходство.
На никой не му дреме на оная работа имаш ли двор ,слънчев ли е и дали питаш цялата улица може ли да си сложиш аквариум в къщи..

Това е твоят форум
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на mit за този полезен пост
bu12tras (23-12-2014), пенсия (23-12-2014)
  #83  
Стар 23-12-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mit Вижте мненията
Тук пишеш само за да има с кой да се дразниш и да ти създава фалшива представа за превъзходство.

Ча'ай с'я ....Село без Луд и Форум без ШУТ не са добри места за пребиваване )))) Против природата е!
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на sarivano за този полезен пост :
njor (23-12-2014)
  #84  
Стар 23-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Толкова евтини автомобилоподобни бараки от арабите по пазарите ли купуваш, че те стяга от цената на едно ТВ?))) Ти сам си каза,че караш Каруца де.....забравих)))) Щом колата ти е на цената на телевизор не смея да попитам тоалетна хартия каква ползваш, за да не ми покажеш вчерашният брой на Шпигел/нищо , че е гланцов/, акуратно нарязан и закачен на пиронче.
Цените на колите падад много яко при мен.
Първата ми кола от тук съм я купил от една жена, която я беше карала само две години и я платих на половин цена спрямо цената й по каталог ( която се беше вдигнала малко за тези две години). Значи да, ако искам пак мога да си купя запазена кола на половин цена, ако нямам претенция за марка и модел. Не съм се заглеждал по телевизорите из магазини в София, ама тука продават и по за 9999 пари телевизори, пък това вече си е цял некраден Мерцедес клас Е на старо. Познавам двама дето са си купили такиви и си ги карат.
А една кола е къде , къде по-полезно нещо от един скапан телевизор с кофти технология. Като казвам кофти технология, имам предвид че найстина са кофти ЛЦД-тата. Те по природа са си уродливи и си мажат. Производителите се опитват се да оправят мазането, ама създавайки други проблеми. На мен ми е писнало от тези лъжливи азиатци, покрай несъвършените фотоапарати които се опитват да ги продават на цената на златото. Само лъжат народа че били супер качествени, ама я виж колко са качествени, и те мажат:



гледай ръката на художничката как се е размазала. При това съм сложил светлосилен твърд обектив и е широко отворен. Като ги знам на какви надути цени продават портретните обективи и си мисля че и при телевизорите се опитват да ни прецакват по същия начин. На един американски сайт има линк да си ги разглеждаш според цената и там писали че до 1000 пари били с добро съотношение между цена и качество. Да де, ама после като чета ревюта по други форуми и излиза че трябва няколко пъти по 1000 да платиш , за да нямало неприятни ефекти от несъвършените им технологии. Един пита на един от тестващите сайтове, дали не може да си купи телевизор без ЗД или смарт и ала бала, иска да му кажат само кой ще е качествен, без подобни екстри. Ама му отговарят че не длъжен да ги ползва, но трябва да си купи телевизор който ги има, щото производителите така са решили. Моделите които ги нямали тези екстри, нарочно ги правели да са с кофти картинка.
Четете бе, нали знаете английски, по сайтовете дето ги тестват си го пишат открито, че производителите надуват измислените херцове, само за да ги продават по-скъпо.
Моята задачка сега е да позная, къде е златната среда, хем да не е с прекалено надута цена, хем да не е нарочно осъкатен модел , който да маже яко. За огледално рефлексните съм се справил и съм купил два и няколко обектива за тях, без да им пълня излишно гушите на ония с дръпнатите очи. И за телевизорите ще се справя, колкото и да ви е неприятно.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 23-12-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
При това съм сложил светлосилен твърд обектив и е широко отворен.
Доколкото си спомням обективите са широко-ЪГЪЛНИ,а пък широко-ОТВОРЕНИ са едни анатомични отвърстия в поза партер))) Бегай в темата за СОНИ-то със сат. тунер, че без теб не могат се оправи)))

http://dtv-bg.com/showthread.php?p=349940#post349940
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 23-12-2014 на 19:00
Отговори с цитат
  #86  
Стар 23-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Доколкото си спомням обективите са широко-ЪГЪЛНИ,а пък широко-ОТВОРЕНИ са едни анатомични отвърстия в поза партер))) Бегай в темата за СОНИ-то със сат. тунер, че без теб не могат се оправи)))

http://dtv-bg.com/showthread.php?p=349940#post349940
Я господин русофилът пък нищо не разбирал от фотоапарати.
Ако отидеш на бг фотофорум там ще ти обяснят колко те са остри и за 4-ти километър и т.н.

Широко отворена е блендата, например Ф1.8 или Ф1.4, пък ако си леко луд може да си си купил и канон 85мм с Ф1.2 бленда, продат и такиви, на солени цени.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 23-12-2014
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,317
Благодари: 139
Получил благодарност:
467 пъти в 292 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Люкси качеството на тая снимка и чеп за зеле не става. Ако това е оригиналната резолюция пак си си купил каруца...
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ламерът за този полезен пост :
sarivano (23-12-2014)
  #88  
Стар 23-12-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
Я господин русофилът пък нищо не разбирал от фотоапарати.
Ако отидеш на бг фотофорум там ще ти обяснят колко те са остри и за 4-ти километър и т.н.

Широко отворена е блендата, например Ф1.8 или Ф1.4, пък ако си леко луд може да си си купил и канон 85мм с Ф1.2 бленда, продат и такиви, на солени цени.
Ти нали "разбираш")) Стигаш за цел Русчук ))))

Цитирай:
Първоначално написано от Люкс Вижте мненията
При това съм сложил светлосилен твърд обектив и е широко отворен.
И без да съм се къпал в Огоста, правя разлика между м.р и ж.р. )))

Нито "бленда", нито "диафрагма" се връзват в "широко отворен-ият " ти обектив))) Друго нещо си е Анатоминото образувание, широко-тясно, се фатя дикиш)))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #89  
Стар 23-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
Люкси качеството на тая снимка и чеп за зеле не става. Ако това е оригиналната резолюция пак си си купил каруца...
Ти па кво разбираш от снимки ?
Кажи нещо за телевизорите, те ме мъчат сега.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 23-12-2014
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Ча'ай с'я ....Село без Луд и Форум без ШУТ не са добри места за пребиваване )))) Против природата е!
Евала,
този път страшно си прав.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на njor за този полезен пост :
sarivano (23-12-2014)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
фалшиви, херцове


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
заменям 100 фалшиви немски марки bokarium Кошче 0 09-01-2014 06:16


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.