The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #921  
Стар 04-03-2016
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Iptv за мен означаваше най-вече качество, но за съжаление, като всичко у нас и iptv-то е менте ! Нищо, че няма липса на транспондери т.н. Нали трябва да ни прекарат ?!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на manechi за този полезен пост :
111111 (04-03-2016)
  #922  
Стар 04-03-2016
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Радиатор Вижте мненията
Не съм съвсем съгласен. Най-вече като качество. Виваком далеч не са с най-доброто качество на картината и звука!
А кои са, да знам ?
Отговори с цитат
  #923  
Стар 11-03-2016
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,965
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,984 пъти в 1,686 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Радиатор Вижте мненията
Не съм съвсем съгласен. Най-вече като качество. Виваком далеч не са с най-доброто качество на картината и звука!

Аз още такива не съм видял! Да не говорим колко има прехвалени с по 15-20Mbit на канал но звука се разкарва 3-4 секунди някъде другаде.
Отговори с цитат
  #924  
Стар 16-03-2016
Аватара на ceco7
ceco7 ceco7 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Местоположение: София
Мнения: 53
Благодари: 2
Получил благодарност:
7 пъти в 7 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Има ли в IPTV платформата 5.1 DD звук . Ако има как да го пусна многоканалния звук. Конкретно питането ми е свързано с HBO каналите . Приемника ,на който искам DD звука е свързан чрез оптически цифров кабел за звук с рисийвър. Излиза звук ,но само стерео (PCM) . В настройката на приемника звука SPDIF е на "passthrough" .
Отговори с цитат
  #925  
Стар 17-03-2016
klapa klapa не е на линия
Trekkie
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 147
Благодари: 33
Получил благодарност:
21 пъти в 14 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Няма канали с DD или dts звук. И на булсат-а няма и съм почти сигурен, че и при мобилтел няма. В БГ смятат звука за излишен и е подходящо да се пести от него.
__________________
Новите правила за подписа са ужасни! Има по - големи емотиконки от разрешените за подписа картинки.
Отговори с цитат
  #926  
Стар 17-03-2016
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Де да беше само от звука !
Отговори с цитат
  #927  
Стар 27-03-2016
Аватара на ceco7
ceco7 ceco7 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Местоположение: София
Мнения: 53
Благодари: 2
Получил благодарност:
7 пъти в 7 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вече като абонат на Виваком ще кажа , че всичко е наред с качеството на услугата , скорости, програми и т.н. Освен за DD звука на някои програми , според мен важно нещо, нямам претенция към Виваком. Появи се проблем в последствие като ми дойте първата сметка. Зa cъжaлeниe Bивaĸoм cи пoзвoлявaт дpyги вoлнocти , нa пo-виcoĸo нивo. Щe дaм пpимep cъc ceбe cи. Πpeди мaлĸo нaд мeceц пoдпиcax дoгoвop зa пaĸeтнa ycлyгa зa ІРТV и интepнeт пo oфepтaтa c 1 мeceц тecтoв пepиoд. B тaзи oфepтa тecтoвия пepиoд e бeзплaтeн . Дo тyĸ вcичĸo e нapeд. Mинaвa тoзи пepиoд, ycлyгaтa им я oдoбpявaм и пoлyчaвaм пъpвaтa cи cмeтĸa . Meждy вpeмeннo cъм cи пycнaл и няĸoи дoпълнитeлнo плaтeни пaĸeти и cмeтĸaтa cтaвa пoчти двoйнa. B тoзи мoмeнт Bивaĸoм явнo cи миcлят " Toзи бaлъĸ e бapoвeц , я дa гo пpeĸapaмe" и ми нaчиcлявaт тaĸca зa eдин oт пpиeмницитe, ĸoйтo пo oфepтaтa тpябвa дa e c 100% oтcтъпĸa т.e. бeз тaĸca. Ha пpъв пoглeд cyмaтa e мaлĸa , но yмнoжeнa пo 24 мeceцa cтaвa пpиличнa. Ha въпpoca ми ĸъм ĸoмпeтeнтнитe им cлyжитeли зaщo e тaĸa нaй-нaглo ми ĸaзaxa "Toвa cтe пoдпиcaл" . Oбaчe , ĸaтo ги пoпитax зaщo ca пpoмeнили oфициaлнитe пpaвилa нa пpoмoциятa и ca cи пoзвoлили зa ми дaдaт зa пoдпиcвaнe нeĸopeĸтeн дoгoвop зaмълчaxa и ми ĸaзaxa чe cлyчaя щe бъдe paзглeдaн "пo-нaгope" . Дa видим ! Aз нямa дa ги ocтaвя . B зaĸлючeниe, внимaвaйтe oщe пpи пoдпиcвaнe зa дa нямa изнeнaди. Taĸивa изнeнaди пpoизвeждaт нeĸoмпeтeнтни нeoбyчeни cлyжитeли, нeвнимaтeлни cлyжитeли и xopa , нa ĸoитo нe им пyĸa зa пocлeдcтвиятa. Cлyжитeли, ĸoитo бъpзaт дa пpиĸлючaт c ĸлиeнтa и дa ce cъбepaт нa пo цигapĸa oтвън, ĸaтo чe нe ca нa paбoтa. Πoнe пpи мoят дoгoвop ce пoлyчи тaĸa. Caмoтo пpигoтвянe нa дoгoвopa ĸaтo нa нoв ĸлиeнт oтнeмa дocтa вpeмe и вeчe нaĸpaя ce бъpзaшe яĸo, a бeшe 17 чaca, бeз дa имa oпaшĸa. Taĸивa ca им cлyжитeлитe, зa cъжaлeниe. И така е на доста места, до там се стига от липса на мотивация, провокирана и от ниско заплащане и недостатъчен контрол .

Последно редактирано от ceco7 : 27-03-2016 на 20:24
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ceco7 за този полезен пост :
Хоризонт (27-03-2016)
  #928  
Стар 27-03-2016
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,965
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,984 пъти в 1,686 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Ще ти го приспаднат, но трябва да напишеш жалба. При мен 14 месеца ми бяха таксували единия допълнителен приемник двойно и след жалба на следващата сметка ми приспаднаха всичко надвзето. Не си оставяй
Отговори с цитат
  #929  
Стар 27-03-2016
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,749
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,659 пъти в 2,343 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ако при един не мине номера, то при много други ще мине.
Измет!
Отговори с цитат
  #930  
Стар 05-04-2016
ники_потребител ники_потребител не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Мнения: 246
Благодари: 74
Получил благодарност:
32 пъти в 30 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте!

Имам един въпрос: преди година ми пуснаха нет и ми дадоха Huawei h231f. Понеже имах монтиран мой TP-Link, си ползвам него. Хуавея го ресетнах и го бях настроил и сложил на друго място. Сега, обаче, ще си пускам и телевизия и понеже прочетох, че Хуавея има бридж режим за STB-тата, реших поне в началото да ползвам само него - хем бридж за телевизията, хем Wi-Fi в едно устройство.

Искам да попитам след като имам достъп до рутера, трябва ли да включа TR069, преди да му включа WAN-а, защото сега дори и да не включа TR069, рутерът явно си взима настройките от мрежата и губя достъп до него.

Освен чек бокса за TR069, в двата режима (bridge и routing) имаше чек боксове кой порт към кой режим да bind-на. Тези настройки също ли ще си ги вземе сам, защото когато съм се логнал преди да включа WAN-а няма отметка на нито един порт.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, vivacom


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 20 (0 членове и 20 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Iptv на Azbox ???? nadinst IPTV (Internet Protocol Television) 1 09-04-2011 17:50
Относно IPTV tarabas_ IPTV (Internet Protocol Television) 3 10-06-2010 15:41
More IPTV for Croatia сат-инфо Новини 0 17-04-2009 09:50
iptv -cam modulle buzzii IPTV (Internet Protocol Television) 17 16-04-2009 16:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:34.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.