The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11521  
Стар 05-06-2020
Mach123 Mach123 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2018
Мнения: 218
Благодари: 13
Получил благодарност:
50 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Efbet първа лига започва, първенството където няма конфликт на интереси. Efbet спонсор на числата и на бфс като цяло(първа, втора, трета лига всичко е efbet) Киро гела продава тв права, разпределя същите както той прецени.
  #11522  
Стар 05-06-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Така е. Но нека сагата е за левскарите. Няма нужда да слушаме припеви от Ловеч и Коматево
Цецо, по принцип се въздържам от футболни коментари, но все пак - за сини може, за червени и за жълти не може така ли? Щото и на Ботев кризата и ЦСКА кризата левскарите толкова тежко я преживяха, че нямаше форум в който да не празнуват. Закономерно е сега и левскарите да усетят малко от тази злоба, която между другото се лее в нашия футбол от как локо пловдив взе един лиценз насам и всеки отбор има своя версия на тая простотия... Давайте отбора на Делян, че иначе няма кой да ви изкара от калта, както няма кой да изкара и Ботев и ЦСКА
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
wisco (07-06-2020)
  #11523  
Стар 05-06-2020
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,490
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,929 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За кое може бре!?
Може ,ама не може! Когато припознаем друг отбор,за да бегаме от отговорност,тогава може да ни замеряте с кал,сега ще стоите в калта,и ще се надате да станете можачи!
Следните потребители (2) благодарят на dzumba за този полезен пост
Underworld (05-06-2020), ЗЗлатев (06-06-2020)
  #11524  
Стар 06-06-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Значи вие може да си злобеете, па ние да си траем, нека де, то сеира си е сеир
Щото, доколкото си спомням, си почнахме от В група. Ама провинциалните отбори не са като "вашите" Нека, цялата мафия ви се изреди и на вас и на цска, поне халките ви са разлабени, ще дойде време и да припознаете, в бг така се изтриват милиони дългове , и вашите така ще изтрият
Следните потребители (3) благодарят на TUISTERa за този полезен пост
atuani (07-06-2020), bu12tras (07-06-2020), wisco (07-06-2020)
  #11525  
Стар 07-06-2020
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Да, почнахте от В група.
Но с лиценза на Металик Сопот
Ако искахте наистина чисто начало не трябваше да правите тази глупост
  #11526  
Стар 07-06-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Каква глупост бе Цецо? Професионални футболисти, които се хранят от тоя спорт 4 години без пари ли да работят? Заради дългове и далаварета ли го направиха?Каква беше причината да се случи това нещо? Дали бяха бизнес интереси и дългове, или един буфер узурпира акциите на противниковия клуб и го съсипа ? Ако сега вместо Сираков дадат акциите на любо пенев и той за 2 години ви вкара в зоната на здрача ти какво ще правиш? Някакви дългове ли останаха към държавата или какво? Защо го направиха? За да запазят един Отбор с главно О жив? Да не кажа най-футболния отбор в България, въпреки вашите изкуствени държавни отбори? Нито ми пречи цецка, нито левски, ама що ние трябва да ви търпим жалейките, пък вие може да злобеете по който ви падне? Айде моля ти се, до 2 години ще припознавате и вие , тогава ще ви питам
  #11527  
Стар 07-06-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И само да вметна, дойде един човек, гел ли е , кренвирш ли е, мутра ли е , и 10 години ебав*а мамата и на цецка и на Левски и на всички които намери в България с шепа маймуни и моци , доказващ, че тука няма грам футбол , и всичките напъни са напълно излишни... както казваше Дзумбата до скоро, за БФС и бг футбола важи само един лаф - Закривай!
Дебюта на Лудогорец в А група беше 2011-та мисля, и взеха коя титла вчера? Май 9-та...
  #11528  
Стар 07-06-2020
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Айде моля ти се, до 2 години ще припознавате и вие , тогава ще ви питам

Някои може и да припознават. Аз няма да съм от тези.
__________________
Optibox 7710 HDCICX, ITV 80 - 13E/16E, ITV 80 - 45Е/46Е, ITV 80 - 19,2Е.
  #11529  
Стар 07-06-2020
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,490
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,929 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да си видял, някой да ти се оплаква? Изчакай 2 години и тогава питай!
Това което искаш и което искат глупавите припоци,аз го искам по искрено,отпадане от локо ще ми дойде дюшеш,следващата година ,без чужденци,ако оцелеят,без турнири ,само с българи и вервай ми тогава ще видиш какво е отбор на народа!Сега е кочина,като всички останали,но припознаване никога и бягане от неплащане!
Аз ,заплатата на професионалния футболист няма да я плащам,дето взема на месец,колкото аз за година!Но ще дам заплата ,като почнат отначало,както ще направят всички Левскари,ако се почне начисто!Сметай ако 1 милион постъпят така,какъв ще е резултата!
Следните потребители (2) благодарят на dzumba за този полезен пост
AChechev (08-06-2020), AstraK (09-06-2020)
  #11530  
Стар 08-06-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нито оправдавам постъпките на отборите Ботев, който феновете спасиха, нито на цецка, нито пък на Левски, въпроса е , как се жегвате, като ви споменат , а иначе сте голямото добро утро. А всъщност една мутра с малко повече пари прави за смях цялото първенство в последните 10 години.
И аз съм фен на Ботев откак се помня, ама ме е жал да ида на мач, щото нищо няма за гледане, не само сега, а в последните години като цяло... Същото обаче виждам и при другите, без значение какъв цвят са . Факт - тренера на левски коментира вчера, не играхме много лошо Как да се тълкува такова нещо, да не са махленски отбор ? Или без заплати цъкат нещо ..
Какво ще правите, как го мислите, вие с млади играчи, това не се прави от отбор който е в криза, това се прави от отбор който е стабилен и може да си го позволи. Вие сте толкоз на зор, колкото и цска , тва лято го пишем корона за всички, ама следващото пак ще се чудите на кой да платите по-голяма заплата... и Сираков след 3 месеца ще се чуди как да се отърве от нещо, което просто си няма идея какво е, освен ако черепа не си стои зад него и реално правят за смях всичките фенове на Левски, които същевременно плащат заплати на футболистите с смси... Сираков ,ако си мислите , че ви прави някаква услуга на отбора , жестоко се лъжете, ама дума не давате да се каже срещу вас, пример някои, които само коматевци са им в устата...
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
Дедал (08-06-2020)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Футболен, чат


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 284 (0 членове и 284 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Футболен ТВ понеделник ТВ Запалянко Интересното по ТВ за деня 1 16-04-2012 14:22
Кой е този футболен рекордьор?! Стоян СПОРТ 9 26-03-2012 06:32
ФУТБОЛЕН ПРАЗНИК DON Джолан СПОРТ 16 28-10-2011 21:45
Футболен маратон с PRO.BG и RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 21-10-2010 13:25
Футболен уикенд с PRO.BG и RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 14-10-2010 12:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:19.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.