The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 02-08-2017
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На жената и предложиха да си поднови договора и да мине от коаксиален кабел на оптика с доста изгодни условия, но има такса инсталация 30 лв и такса свързване към мрежата 10 лв. Тази такса инсталация от 30 лв. За всички абонати ли е, или е "бонус" само за нас да си избият парите от отстъпката от месечната такса? Защото на сайта им има само такса от 10 лв.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 02-08-2017
Аватара на Радо1948
Радо1948 Радо1948 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 627
Благодари: 63
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз искам да попитам възможно ли да имам нет от мтел и тв от близу и да са на пакетна цена?
От години съм клиент на интернет-а на Мтел, а досега бях към друг Тв оператор, прекарани са ми всички коксиални кабели и не искам да правя нови дупки и тн.
Та възможно ли е това да се случи?

@tonivet ако не е тайна, какви условия ви предложиха ?
Отговори с цитат
  #63  
Стар 02-08-2017
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

За първи път чувам Мтел да искат такса инсталация, освен ако договора, който са ви предложили не е едногодишен. Ако е двугодишен, то работата изобщо не е на добре.
А относно пакетите, то съм в дълбоко съмнение, че ще могат да направят пакетна цена с тези две услуги. Но не пречи да се поиска инфо от оператор. Защото ако отидете в магазин, то със сигурност ще започнат да ви предлагат това, от което те имат нужда за изпълнение на целите на съответния магазин. Освен ако не ти е близък човека там
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
Радо1948 (02-08-2017)
  #64  
Стар 02-08-2017
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Офертата е за 2 год. договор, за Мтел разширен 75 (75 Мбт нет + 130 тв канала) + 15% отстъпка за лоялен клиент.
Таксата от 30 лв не съм сигурен точно как я бяха кръстили, но мисля, че беше инсталация! Имам чувството, че ни я слагат бонус, за да си избият част от отстъпката.
Та за това се чудя като прекарват оптика колко пари искат в крайна сметка? На нас ще ни излезе 40 лв. това "удоволствие".
Отговори с цитат
  #65  
Стар 02-08-2017
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ако бях на твое място щях директно да звънна в кол центъра, да кажа, че съм клиент с изтичащ договор на който в магазин е предложена оферта за подновяване и искаш да те свържат да говориш с Отдел запазване на клиенти. Ако си ок с цените, но не искаш да плащаш тази такса им го казваш директно. Казваш им, че е смешно и нелепо в 21 век телеком като Мтел да иска такса инсталация като някаква селска кабеларка. Изобщо недей мълча, защото едно бебе докато не се разреве няма да бъде нахранено. И ако преподписваш съвета ми е да го направиш по телефона, защото след преподписването имаш 2 седмици срок, в който може да прекратиш договора, ако нещо ти се стори нередно, без каквито и да е обяснения. А направиш ли го това в магазин и искаш да прекратиш мисията е невъзможна.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 02-08-2017
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тази оферта е по телефон.
В офис на Близу, първо ни казваха, че не може да се прекара оптика, второ каквото има като оферти на сайта това е, трето жената трябва да си подаде молба за прекратяване на стария договор и после молба за нов и накрая молбата за прекратяване на стария договор трябва да се подададе точно когато остава 1 месец от стария.
По телефона ни направиха тази оферта, само са пропуснали (удобно) да споменат за тия такси при свързването.
Между другото има верятност и да са пропуснали да прекратят стария договор, защто междувременно ми излезе една сметка от 36 лв. на Близу, при условие, че до сега таксата беше 30 лв на месец.

Последно редактирано от tonivet : 02-08-2017 на 16:48
Отговори с цитат
  #67  
Стар 02-08-2017
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Свържи се пак с тях, ако все още не сте потвърдили новия договор. Но поискай да говориш с отдела, който ти споменах. Тази оферта със сигурност не е от тях. Save Team не правят оферти. Те само задържат. И си постави твоите условия. Не се оставяй да те правят на луд.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 02-08-2017
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ОК, благодаря Цец0, явно ще ги търся да се разберем.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 02-08-2017
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,176
Благодари: 578
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Радо1948 Вижте мненията
Аз искам да попитам възможно ли да имам нет от мтел и тв от близу и да са на пакетна цена?
От години съм клиент на интернет-а на Мтел, а досега бях към друг Тв оператор, прекарани са ми всички коксиални кабели и не искам да правя нови дупки и тн.
Та възможно ли е това да се случи?

@tonivet ако не е тайна, какви условия ви предложиха ?
На мен ми отказаха категорично преди година. Но тогава развалих договора за сателитна телевизия и настоявах телевизията да е през мрежата на близу, а интернет по оптика. Уж това го движиха през отдел "Жалби", но казаха, че нямало как да стане, трябва да са в една мрежа за да го направят като пакет. В крайна сметка ги пуснах като отделни услуги. Тогава ми излизаше с около 10лв на месец по-скъпо от пакетната услуга.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на vasilstf за този полезен пост :
Радо1948 (03-08-2017)
  #70  
Стар 03-08-2017
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Изобщо причината не е в това, че услугите не са в една мрежа. Така просто са опитвали да излязат от положение. Проблема тогава беше, а мисля, че и в момента е така, без обаче да съм сигурен на 100%, че в тъпия Амдокс няма създаден код в пакет на тези услуги. Убеден съм, че и в момента айпи телевизията им е приоритет пред dvb-c мрежата на Близу. И лично аз не очаквам каквото и да е развитие за желаещите подобна комбинация.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, mтел


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
mag 250 iptv Jovanoty Дъра-Бъра 3 04-08-2014 15:10
Iptv XXX +18 епублик IPTV (Internet Protocol Television) 0 29-11-2013 19:40
IPTV STB мнн ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 11 21-08-2013 15:51
IPTV ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 3 25-07-2013 21:51
Mтел задържа дарения за болен от левкемия mistreated Дъра-Бъра 11 30-05-2013 21:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:29.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.