The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 13-04-2013
Аватара на БАЙ ИВАН
БАЙ ИВАН БАЙ ИВАН не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 368
Благодари: 657
Получил благодарност:
115 пъти в 85 поста
Сваляния: 157
Ъплоуди: 22
По подразбиране

Нали знаеш защо на вълкът му е здрав врата - защото сам си върши работата!
и успех
__________________
Всичко може, но не всеки го може!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13-04-2013
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

С такова пренебрежително отношение надали някой ще ти свърши работата, никой не го интересува колко вземаш, но факта, че се изказваш така за хората ясни сочи защо да те отсвирили. Нагли копчета с пари никой не ги бръсне за слива, хората си имат принципи...

И честно, ако вземах толкова колкото казваш, определено нямаше да гледам телевизия по цял ден, има много по- хубави неща за правене, но за съжаление простосмъртните българи не можем да си ги позволим
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13-04-2013
Аватара на Васил
Васил Васил не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Търговище
Мнения: 2,157
Благодари: 1,330
Получил благодарност:
1,087 пъти в 607 поста
Сваляния: 127
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Може да съм пропуснал ,но не видях от къде си?Ако си наблизо(но едва ли,по нашия край не получават такива заплати), бих ти направил и монтирал стойката без да съм фирма - безплатно!
__________________
210см руска на мотор.145см офсет с кръгов конв.на 36Е
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13-04-2013
Бопа Бопа не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: София, Младост 4
Мнения: 111
Благодари: 30
Получил благодарност:
20 пъти в 11 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Привет Джо,
Много позната ситуация за монтажа, същите "Радини вълнения" ги имах преди години когато монтирах моята антена. Виках ги, дойдоха, ах ух това е невъзможно, това не може онова не може .....
Накрая се наложи сам да си измисля начина на монтаж и да си направя стойка. Малко по технически грамотен човек, един електрожен, шлайф малко материал и си готов. Заложи на двойна/тройна сигурност здраво сигурно захващане + допълнителна осигуровка. Имаше тема със снимани монтажи - полезно е.
Поздрав, ако ти се налага помощ свиркай
__________________
DREAM 800 china, enigma2 BlackHole 1.6, HH Motor, DISEqC Opticum NDS 70-14 4x1, Triax110, offset 65
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13-04-2013
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Запалил се преди месец, а регнат преди 3 години. Мнениятя от днес. Нещо не мога да схвана това с регистрацията.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на BOBIKAT за този полезен пост
ivo (13-04-2013), БАЙ ИВАН (13-04-2013)
  #16  
Стар 13-04-2013
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Щом живееш в къща , трудно се поставя стоика на покрива и второ няма след това удобно да имаш достъп до антената , което малко или много впоследствие е неизбежно. Наистина стоиката трябва да е здрава и отвесно поставена. Дали ще е поставена на двора или по терасите някъде стоиката , задължително трябва да ползваш услугите на маистор , но не антенаджия , а наи малкото заварчик. Поставянето на стоиката още на пръв поглед не изглежда проста работа. След това идва по-лесното , а имено настроиката. И тук , вече може да попрочетеш кое как се постига , за да придобиваш опит в бъдеще и от всички спътници да знаеш какво може да се приема и даже да помниш от всеки какви честоти даже има.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13-04-2013
Аватара на пешето
пешето пешето не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: София
Мнения: 1,527
Благодари: 665
Получил благодарност:
587 пъти в 344 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Тази тема като я прочетох и веднага се сетих за онзи виц където чужденецът питал полицаите да го упътят на няколко езика.
Така и Джо като не знаеш как да си поискаш.... Пък и какво като имаш много пари да не би да се оправи.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на пешето за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (13-04-2013)
  #18  
Стар 13-04-2013
garanciq garanciq не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 769
Благодари: 35
Получил благодарност:
139 пъти в 116 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Джо не е разбрал че огледа се плаща?И за това никой не е отива?Ама Джо как да се сети?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13-04-2013
Аватара на БАЙ ИВАН
БАЙ ИВАН БАЙ ИВАН не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 368
Благодари: 657
Получил благодарност:
115 пъти в 85 поста
Сваляния: 157
Ъплоуди: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от garanciq Вижте мненията
Джо не е разбрал че огледа се плаща?И за това никой не е отива?Ама Джо как да се сети?
Как - как?? Много просто - "Мама на тате не дава без пари!!"
Това сигурно го знае и .....
__________________
Всичко може, но не всеки го може!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13-04-2013
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от themaster301 Вижте мненията
Щом живееш в къща , трудно се поставя стоика на покрива и второ няма след това удобно да имаш достъп до антената , което малко или много впоследствие е неизбежно. Наистина стоиката трябва да е здрава и отвесно поставена. Дали ще е поставена на двора или по терасите някъде стоиката , задължително трябва да ползваш услугите на маистор , но не антенаджия , а наи малкото заварчик. Поставянето на стоиката още на пръв поглед не изглежда проста работа. След това идва по-лесното , а имено настроиката. И тук , вече може да попрочетеш кое как се постига , за да придобиваш опит в бъдеще и от всички спътници да знаеш какво може да се приема и даже да помниш от всеки какви честоти даже има.
Здравей themaster301, от всички мнения твойто е единствено ценно. Именно това имам предвид - монтажа ме притеснява. Настройката е елементарна. Достъп до антената ще имам. Но закрепването ме притеснява. Освен това искам да я вдигна на около 1.5-1.80 от мястото където ще я монтирам. Прикачам снимка на къщата. Мястото съм го означил ( в горната част на снимката ).
http://www.flickr.com/photos/12310938@N02/8646058440/
Но ми трябва човек който се е занимавал с такива неща, за да ми каже каква стойка трябва. Антената ще е 1.10. Не е толкова голяма, но при последната буря в София измерих пориви на вятъра от 190км/ч. и затова предполагам, че стойката трябва да е добре направена. Относно настройката - аз сега Булсатската антена я въртя на черкък и съм опоскал всичко което може да се приема с нея. Плащам около 100 евро на месец за 16 Ц-линии. Но искам да приемам повече неща. Затова искам по-голяма антена.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
монтаж, на, Настройка, Сателитна, СИСТЕМА


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Монтаж на сателитна антена с мотор Александър Спасов САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 12 20-01-2013 12:59
Монтаж и настройка на C-band конвертор? коко КОНВЕРТОРИ 19 14-09-2011 18:30
Монтаж и настройка на офсетна антена с мотор Крал Артур САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 5 10-10-2009 20:57
Покупка и монтаж на сателитна антена freestyler САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 2 22-09-2009 23:37
Настройка на сателитна система? Krassy САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 0 26-07-2009 12:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.