The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > HDTV - телевизия с висока резолюция (High Definition) > HDTV нови канали и новини

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 05-01-2010
Аватара на agk
agk agk не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 9
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте !

И сега какво излиза?- не трябва да си купуваш панел защото няма читав HD - сигнал по кабеларките. Ако искаш да гледаш HD-сигнал / е ако съм филмов критик, режисьор, артист или луд филмов запалянко с много познания в киното, ТО ТОГАВА може би ще имам архив от филми, КОИТО ЩЕ ГЛЕДАМ N-ПЪТИ. нО ДАЛИ ЩЕ МИ ТРЯБВА HD-СИГНАЛ ЗА ТЕЗИ ЦЕЛИ? - МАЙ НЕ !
зА мен ТВ е информационна среда и аз искам да я консумирам в по-добро видео качество, но как ? Обърнах се към вас-САТ-ЗНАЕЩИТЕ с цел да намеря решение. Какво е то- закупувам оборудване за около 1000-1200 лв и разчитам на х-мен да ми дава без никаква гаранция възможност чрез "шеринг" да гледам HD-канали с доста условности като например- безупречен нет-сигнал и ................... верни разкодирани сигнали срещу .......................според JACK
.....Шеринга на месец не е кой знае колко по-скъп от цифрова телевизия на кабелен оператор.....
ми точно з това се обръщам къв вас. За какво да давам на кабеларките 30-40 лева? - за качествен сигнал, за добри HD-канали ??? .........за какво ?Нима разхода за година е оправдаващ целта ви ?
Стойноста за шеринга е сходна !
Да, сега ще кажете ...ми ти незнаеш какво искаш, тогава си гледай работата, плащай си за карти и си гледай каквото щеш !
Ако това у отговора ------добре !
Излиза, че в момента няма смисъл човек да си взема панел!
Това означава, че неможе да се гледа HD-сигнал от родните доставчици, защото го няма, а от САТ-сигнала с условности и с финансово доста голямо натоварване / поне за мен за тази цел !/.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 05-01-2010
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Ти наистина не знаеш какво искаш!!!
Щом за теб шеринга не те устройва ето http://bulsat.com/hdtv.php имат 5 хд канала взимаш си карта плащаш си всеки месец абонамента и мируваш!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 05-01-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от agk Вижте мненията
верни разкодирани сигнали
Това аз ли съм го казал, че нещо не ми стана ясно?
Всеки сам си преценява дали има смисъл да гледа HD и сат. телевизия. Ти май се опитваш да се навиеш (а май и нас да ни накараш да те навиеме) че не си заслужава.
Само че аз мисля че си заслужава и точно поради това не отговорих на поканата ти за скайп - защото виждам че си предубеден, а време да си чеша устата с празни приказки нямам. Във форума е писано достатъчно за начините на гледане на сателитна телевизия, чети, питай във форума и постепенно ще навлезеш в нещата.
Повече от това, че гледам от 2 години сат. телевизия и въобще не ща да си помисля отново за кабелна, няма какво да добавя. Ти сам си прави изводите. Дали "х-мен", дали "верни разкодирани сигнали", ти си знаеш.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #14  
Стар 05-01-2010
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,236
Благодари: 395
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

@agk,
Сега караш ли ни се, не мога да разбера.
Това ,че ти незнаеш какво точно искаш, Ние вина нямаме.
Има достатъчно много информация във Форума, ако имаш желание ще я намериш, ако ли не ....ти си реашваш.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 05-01-2010
Аватара на heracle
heracle heracle не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Мнения: 720
Благодари: 693
Получил благодарност:
557 пъти в 241 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 3
По подразбиране

света е пълен с мечтатели ........

имаше една песен в която се пееше : - мечтаеш да ебеш блондинки с 5 стинки .....



какво да ги обвиняваме операторите, излъчването на хд съдържание гълта много ресурс, сателитите струват по 400 милиона евро, още толкова за подръжката през годините им на живот, авторските права за продукцията са все още в пъти по-скъпи от сд.
бай хуй се чуди какъв панел да си купи, от 500 или 1000лв , а мръсните алчни изроди от КТ,ЕК,БУлсат искат по 10-20лв за 5 канала... че то за тия програми 5 стинки най-много му се дават на бай хуй....
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на heracle за този полезен пост
bu12tras (05-01-2010), petkoshop (05-01-2010)
  #16  
Стар 05-01-2010
dickinsom dickinsom е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 112
Благодари: 52
Получил благодарност:
10 пъти в 9 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хем боли, хем сърби, явно такава е работата, на нашенеца най-големия проблем е да не се мине и след това да не му духа от някъде! Хората казват варианти, ама... Аз преди година инвестирах в сат система, с питане си намерих правилния човек да си гледам разни скай и други ХД, като бях избягал с писъци от кейбълтел и не ми се свиди дори стотинка от това, което съм дал и давам (~колкото искат и кейбълтел, ама за 3-4 ХД канала)...
__________________
Triax 110TD, DM800 PVR, LNB Inverto
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hdтелевизия, възможност, гледане, За, Има, ЛИ, софия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Цифрова ефирна телевизия в района на София imported_admin ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 1744 03-02-2024 15:46
Гледане на телевизия през LAN на вашият PC ! Tiesto Уроци и съвети за начинаещи 15 20-11-2010 06:50
Гледане на 3D телевизия с ProgDVB Ooo_Pepi КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 0 09-06-2010 20:34
Акценти на Extreme Sports Channel + възможност да спечелиш! ТИНТИН СПОРТ 0 29-10-2009 06:38
Echosmart DSB-791 -Възможност за безжичен шеринг??? digital ECHOSMART 3 10-01-2009 21:59


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:43.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.