The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНИ АНТЕНИ

САТЕЛИТНИ АНТЕНИ Дискусии за сателитните антени. Параболични, офсетови, тороидални. Монтаж, настройки, направи си сам.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 16-07-2017
исооооо исооооо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2017
Мнения: 2
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Свързване на сателит към тунер на телевизор

Здравейте,

преди няколко дена минах на IPtv на булсатком. Преди това бях с 2 антени , техния и turksat.Взеха си приемника , антените си седят.Сега искам да гледам turksat , чрез тунера на телевизора но нещо не се получава. Опцията " избор на сателит" не ми позволява да избера друг. Запаметен е на Ästra 1 и не ми дава да го променя. Телевизора е Сони 43XD8099 . Някой има ли идея от какво може да е ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16-07-2017
extrem extrem не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 55
Благодари: 14
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 177
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от исооооо Вижте мненията
Здравейте,

преди няколко дена минах на IPtv на булсатком. Преди това бях с 2 антени , техния и turksat.Взеха си приемника , антените си седят.Сега искам да гледам turksat , чрез тунера на телевизора но нещо не се получава. Опцията " избор на сателит" не ми позволява да избера друг. Запаметен е на Ästra 1 и не ми дава да го променя. Телевизора е Сони 43XD8099 . Някой има ли идея от какво може да е ?
Някои модели ТВ-та сами си разпознават спътника,стига да е добре настроена антената към съответния спътник.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на extrem за този полезен пост :
исооооо (17-07-2017)
  #3  
Стар 16-07-2017
Аватара на adak
adak adak не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 131
Благодари: 23
Получил благодарност:
24 пъти в 19 поста
Сваляния: 67
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от исооооо Вижте мненията
Здравейте,

преди няколко дена минах на IPtv на булсатком. Преди това бях с 2 антени , техния и turksat.Взеха си приемника , антените си седят.Сега искам да гледам turksat , чрез тунера на телевизора но нещо не се получава. Опцията " избор на сателит" не ми позволява да избера друг. Запаметен е на Ästra 1 и не ми дава да го променя. Телевизора е Сони 43XD8099 . Някой има ли идея от какво може да е ?
Най вероятно за срана е зададена Германия ,задай в настройките Други оператори и си избери 42градус.Изкл. и дисек командите.
__________________
Аз знам че нищо не знам
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на adak за този полезен пост :
исооооо (17-07-2017)
  #4  
Стар 17-07-2017
исооооо исооооо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2017
Мнения: 2
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря за отговорите , оправиха се нещата , от тв то е било , промених режима на търсене на ръчен и после ми се отключи функцията да избирам спътник
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17-07-2017
Аватара на 4oker
4oker 4oker не е на линия
GM OpenPli
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 550
Благодари: 191
Получил благодарност:
72 пъти в 65 поста
Сваляния: 261
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от исооооо Вижте мненията
Благодаря за отговорите , оправиха се нещата , от тв то е било , промених режима на търсене на ръчен и после ми се отключи функцията да избирам спътник
Ами не е от тивито а от.......
__________________
Нищо не знам,само се уча
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Към, на, сателит, свърване, Свързване, телевизо, Телевизор, Тунер


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Компонентно свързване на сат. приеминик към телевизор - помощ Милен_ТТ ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 26 02-01-2019 18:17
Свързване на антена с приемник и телевизор Nicks1 Въпроси и отговори 6 28-05-2017 15:39
Помощ при свързване на дигитална телевизия в смарт телевизор. ПламенТанев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 8 20-01-2016 16:53
Свързване на HD приемник ZHD 100 със стар телевизор Терес ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 21 16-11-2015 03:24
Свързване на USB приемник с телевизор direktor КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 3 10-09-2015 18:19


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:58.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.