The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 25-03-2013
trafik69 trafik69 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Stara Zagora
Мнения: 266
Благодари: 36
Получил благодарност:
21 пъти в 20 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране cv

Миналата година бях на една кьор софра с едни офицери пожарникари ,че те казват ,че говорят безплатно по между 1000 минути безплатни , 30 човека и плащат синволични сметки 7 лева .Аз им казвам ,че ковчега е само безплатен те ми се подсмиват ,били държавни служители .Та смятам аз наум и си казвам то в Стара Загора има много наредени на дър.софра ами в София депутати, ами полицаи, военни .И кой ще плаща сметка , послесривове в системата .И аз съм на предплатен разговор и ограничавам загубите до колкото вкарам и края на месеца не търся офиси или банки , СВА, Молове
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg 2a6fe1f1-d29e-cb77-32fd-1447c31d9f2f.jpg (3.0 КБ, 172 разглеждания)
Тип файл: gif 3.gif (28.1 КБ, 17 разглеждания)
Тип файл: gif 5761.gif (20.7 КБ, 172 разглеждания)
Тип файл: jpg avatar63885_20.jpg (6.1 КБ, 171 разглеждания)
Тип файл: gif avataryv.gif (23.7 КБ, 172 разглеждания)
Отговори с цитат
  #32  
Стар 25-03-2013
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Аз много добре се усещам и знам какво пиша. И какъв комплимент им правя? Че еба*а мамата на една камара възрастни хора, без те да разберат какво става, така ли? Ако такива действия за теб са за комплимент, ок, жив и здрав да си.
Не ми се занимава, но вярвай си, че си прав...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 25-03-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,735
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от an Вижте мненията
Не ми се занимава, но вярвай си, че си прав...
Доообре
Отговори с цитат
  #34  
Стар 25-03-2013
boyan88 boyan88 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 174
Благодари: 41
Получил благодарност:
31 пъти в 19 поста
Сваляния: 57
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trafik69 Вижте мненията
Миналата година бях на една кьор софра с едни офицери пожарникари ,че те казват ,че говорят безплатно по между 1000 минути безплатни , 30 човека и плащат синволични сметки 7 лева .Аз им казвам ,че ковчега е само безплатен те ми се подсмиват ,били държавни служители .Та смятам аз наум и си казвам то в Стара Загора има много наредени на дър.софра ами в София депутати, ами полицаи, военни .И кой ще плаща сметка , послесривове в системата .И аз съм на предплатен разговор и ограничавам загубите до колкото вкарам и края на месеца не търся офиси или банки , СВА, Молове
Ами аз не съм държавен служител нито пък към някой оператор, служебната ми е 0лв. към всички, мога да взема до 3 други карти с отделен си договор който ще са със съвсем различни планове от тези който рекламират
__________________
Your Smart Linux TV Player
Отговори с цитат
  #35  
Стар 26-03-2013
CaMyPau CaMyPau не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Троян
Мнения: 25
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всичко е до интересуване и четене тук там. За Виваком е прав човека. Всяка седмица ми звъняха да ми предлагат да преподпиша 2 годишен договор. Обясних им че не съм решил и че ако предподпиша ще бъде в офиса им а не по телефона и заявих че не искам да ме безпокоят. Е последната седмица за 3 дни и звъняха 6 пъти. Единия ден 3 пъти. Втория ден явно служителката им зънейки ми, прочете явно че не трябва да ми се звъни и ми затвори. Представяте ли си. Клипва ми някакъв номер. Непознат. Звъня аз и ми се включва автоматичната система на Виваком. И всико това докато съм на работа и ми е супер неудобно.. Следващия ден пак ми звъннаха. Полудях ! Горкото момиче, сигурно съм я опръскал със слюнка през телефона. Така се развиках, че следващите 2 месеца никой повече не ми се обади. Разбира се след това си закрих номера. Баща ми на село е станал жертва. Прибирам се и какво да видя - монтиран още един приемник за телевизията им в още една стая и приемниците им сменени с HD. Пуснат и HD пакет... Естествено после бащата си плати за глупоста, но каза че по телефона така му обяснили че останал с впечатлението че ще е безплатно и само 1 лев ще плаща за 2-ри приемник. Е да, ама не. Та така с Виваком - не искам да ги чувам и виждам повече. Мтел пък излязоха големи пичове. Последните 2 години бях с 2000 безплатни към 12 номера. Последната година ми бяха дали домашен с 2 номера /стационарен и Мтел-ски/ със 100 процента отстъпка от месечната такса и 30 безплатни минути месечно към стационарни мрежи.. Не съм давал и стотинка за него. Та като ми изтече договора /малко преди това/ в тукашния офис ми казаха че няма проблем да занеса домашния телефон който исках да върна, и след датата на изтичане на договора, и че няма да има проблем. Да, но се оказа /както и аз предполагах/ че от момента на изтичане на договора ми са ми начислили 1 месечна такса за дните докато съм върнал телефона в офиса им. Веднага се обадих на оператор и обясних за ситуацията и че съм бил подведен от техен служител. Извиниха ми се и се разбрахме да си платя 5-те лева такса със сметката /бяха 4 и някакви стотинки/ пък те за следващия месец ще ми ги направят като отстъпка от таксата. Така че този месец таксата ми е 8 лв. Аз - доволен. Сега съм на тарифата без обвързване. 12,90 на месец. 5 номера са ми неограничени. Имам и 100 минути към всички други. Най-хубавото е че ако нещо не ми хареса винаги мога да си сменя тарифата - онлайн, без дори да им звъня. Но засега съм доволен и не мисля да се отказвам. Жената другия месец иска да прехвърля и нейния номер на същата тарифа.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 26-03-2013
trafik69 trafik69 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Stara Zagora
Мнения: 266
Благодари: 36
Получил благодарност:
21 пъти в 20 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране cv

Най накрая кой плаща сметката, тия клетки ток хабят , обслужване , консумативи ,инвестициии.Служителите в GSM оператори, офиси чакат на тия минути и не се разписват на не по малко 1000леваа
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg 2a6fe1f1-d29e-cb77-32fd-1447c31d9f2f.jpg (3.0 КБ, 132 разглеждания)
Тип файл: jpg 396221_246177452123639_1538386886_n.jpg (49.9 КБ, 15 разглеждания)
Тип файл: gif 021_s.gif (57.6 КБ, 13 разглеждания)
Отговори с цитат
  #37  
Стар 26-03-2013
Аватара на Комбина
Комбина Комбина не е на линия
Некъв странен...
 

Дата на присъединяване: May 2012
Местоположение: София
Мнения: 141
Благодари: 36
Получил благодарност:
86 пъти в 34 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И в момента имат такъв тарифен план, но се казва "Смарт 1" и се подписва договор за 1 или 2 години.

http://eshop.mtel.bg/product/500673/mtel-smart.html
Отговори с цитат
  #38  
Стар 26-03-2013
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,236
Благодари: 394
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Направо Ви се чудя,каква коректност от МенТел,май сте с много къса памет! Същите боклуци са като другите.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 26-03-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Полазили са всички Прими. Първия път културно ги насолих. Изглежда съм прозвучал убедително, на другия ден тяхната шефка на отдела ми звънна да чуе защо не искам да ги виждам и чувам. Все грешка станало, все сбъркали, все по тяхна вина, и все за моя сметка накрая. И си отвисях в скапаната маза в Халите, чака се като при лекар! Толкова не могат да осигурят служители да обръщат внимание на клиентите си?
Взех си едно CallYou, пак толкова си говоря, че и повече. Сметките ми паднаха драстично, oт 35 ст. на договор отидох на 11 ст. без договор. То ако всичко се спазваше както се договаря в началото - нямаше да има псувни по повод всички оператори.
Ся ще ми надпишат дедовия, 5-6 лева да ми вземат, и да вървят на май... ! И роуминг си имам, и нямам чатал на врата.

Последно редактирано от Rabin : 26-03-2013 на 10:48
Отговори с цитат
  #40  
Стар 26-03-2013
trafik69 trafik69 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Stara Zagora
Мнения: 266
Благодари: 36
Получил благодарност:
21 пъти в 20 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране cv

boyan88 Бояне 88 или се правиш хахо бръм или ни будалкаш .Вземи на всички съфорумци по една карта §служебна§ и да си говорим за 00000 лева ,а другите 3 карти са като оная реклама за оная банка даго наречем кредита Боян88 по твоя мяркаЦитирай:
Първоначално написано от trafik69
Миналата година бях на една кьор софра с едни офицери пожарникари ,че те казват ,че говорят безплатно по между 1000 минути безплатни , 30 човека и плащат синволични сметки 7 лева .Аз им казвам ,че ковчега е само безплатен те ми се подсмиват ,били държавни служители .Та смятам аз наум и си казвам то в Стара Загора има много наредени на дър.софра ами в София депутати, ами полицаи, военни .И кой ще плаща сметка , послесривове в системата .И аз съм на предплатен разговор и ограничавам загубите до колкото вкарам и края на месеца не търся офиси или банки , СВА, Молове

Ами аз не съм държавен служител нито пък към някой оператор, служебната ми е 0лв. към всички, мога да взема до 3 други карти с отделен си договор който ще са със съвсем различни планове от тези който рекламират
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg th_prikols_avto3.jpg (39.0 КБ, 13 разглеждания)
Тип файл: jpg 2a6fe1f1-d29e-cb77-32fd-1447c31d9f2f.jpg (3.0 КБ, 91 разглеждания)
Тип файл: gif 1225628.gif (69.2 КБ, 14 разглеждания)
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
13лв, без, договор, За, Къде, Към, месец, на, тел, уловката


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
HBO-Булсат-2013,без договор basti Въпроси и отговори 43 14-11-2012 15:17
Договор Виваком Timbo Дъра-Бъра 2 26-09-2012 01:18
Договор,наистина ли? gogyto ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 25 12-05-2012 20:23
SBB подписа договор с EUTELSAT berks Новини 0 13-07-2009 16:45
SKY SPORTS подписа нов договор с ICC ТИНТИН Новини 0 08-06-2009 19:26


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.