The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 17-03-2022
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като човек имащ хромкаст двойки и тройки ,мога да кажа, че който и да вземеш няма да сгрешиш . Не взимай реплики от олх, вземи си от техномаркет или кауфланд за 80 лв и щракай с пръсти . Алтернатива е да вземеш МИ стик, който също излиза към 80 лв от емаг, хем е с андроид хем има и хромкаст вграден. А следващата седмица ще имам едни onn Боксове , много яки , за 100 кинта ще излиза единия, от щатите ми пристигат, също много удачни машинки
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
ники2 (18-03-2022)
  #12  
Стар 18-03-2022
редспас редспас не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 101
Благодари: 50
Получил благодарност:
21 пъти в 18 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jovanoty Вижте мненията
В OLX евтините са така да се каже реплики на Google Chromecast 3rd Gen (иначе горе долу върви около 75-78 лв. оригинален).
Google Chromecast with Google TV - около 150 лв. тестван върви добре редовни ъпдейти от Google. Минуси поне за мен няма дори USB порт има преходници и т.н. Иначе каквото се сетите HBO MAX , Plex и т.н. са си ОК на него.
Иначе за толкова малкаразлика в парите за мен по си заслужава NOKIA ANDROID TV BOX 8000 (166 лв. средна цена). За мен работи доста по добре и от Google Chromecast with Google TV също и от mi box s . Просто реших да вметна с евтините боксове съм си играл така да се каже , но мен не ми допадат.
Някой знае ли дали работи при включване и изключване HDMI-CEC на бокса на Nokia? Включва ли се, съответно изключва и телевизора?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18-03-2022
fox fox не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 629
Благодари: 138
Получил благодарност:
188 пъти в 85 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от редспас Вижте мненията
Някой знае ли дали работи при включване и изключване HDMI-CEC на бокса на Nokia? Включва ли се, съответно изключва и телевизора?
На теория работи , незнам дали беше сертифициран за всичко.Заради това и не го купих , имаше някакви оплаквания.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18-03-2022
бачора бачора е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2020
Местоположение: Варна
Мнения: 101
Благодари: 29
Получил благодарност:
31 пъти в 28 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от редспас Вижте мненията
Някой знае ли дали работи при включване и изключване HDMI-CEC на бокса на Nokia? Включва ли се, съответно изключва и телевизора?
Chromecast Google TV 4K включва и изключва всичко. Има опция за настройка към какво устройство си го закачил. Било телевизор / избираш марка ТВ, AVR или саундбар.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на бачора за този полезен пост :
ники2 (19-03-2022)
  #15  
Стар 09-12-2022
Георги8 Георги8 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2020
Мнения: 13
Благодари: 19
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте колеги и аз съм се насочил към Google Chromecast with Google TV 4K и въпросът ми е дали мога да гледам телевизия през интернет (хотспот) на телефона, защото нямам Wifi мрежа там, където искам да сложа въпросното устройство. Благодаря Предварително!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 09-12-2022
бачора бачора е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2020
Местоположение: Варна
Мнения: 101
Благодари: 29
Получил благодарност:
31 пъти в 28 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Георги8 Вижте мненията
Здравейте колеги и аз съм се насочил към Google Chromecast with Google TV 4K и въпросът ми е дали мога да гледам телевизия през интернет (хотспот) на телефона, защото нямам Wifi мрежа там, където искам да сложа въпросното устройство. Благодаря Предварително!
В момента в който се върже за интернета от телефона (хотспота) ти и си е готово за използване.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на бачора за този полезен пост :
Георги8 (10-12-2022)
  #17  
Стар 11-05-2023
морандис морандис не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 84
Благодари: 92
Получил благодарност:
34 пъти в 25 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някъде 2016 бях купил китайска реплика на EasyCast за 10$ и помня, че прехвърляше видео FHD видео с насичане, но пък само за аудио беше долу-горе добре - дори 7 канала, 192 кХц, 24 бита PCM, също имаше прошивка за смяна на фабричния софтуер, която работеше, но пак си бе с бъгове и го продадох.
Наскоро видях нещо подобно за 5$ - MiraScreen G2 - с кръгла форма и го купих от Алито, знаех че са много отрицателни мненията за него, но си помислих, че е защото забива на видео, а аз щях да го ползвам само за безжично аудио - настройвам го и го пъхам в HDMI входа на стари ресивъри, които нямат WIFI. Получих го, пробвах разни начини, но забива на всичко - и на видео, и на mp3, дори китайският продавач веднага се съгласи на частичен рефунд от 4$. Отворих да видя какво е вътре, има ли прошивки за процесора му, а и заЩо няма външен WIFI приемник или антена - другите модели имат такива комбинирани към USB кабела за захранване, а при моя има УСБ кабел само захранваЩ


Последно редактирано от морандис : 11-05-2023 на 13:09
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14-12-2023
ники2 ники2 е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2019
Мнения: 88
Благодари: 160
Получил благодарност:
9 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте, да събудя темата за chromecast. Мой приятел си купи chromecast 4k. Много добре работи, но изникна проблем. Приложението за неосат тв вече го няма за изтеглане и неможе да го инсталираме. Прочетох някъде, че може с приложение от телефона да се инсталира неосат арк на хромкаста, когато са в една мрежа. Кое е това приложение и как става номера. Не мога да намеря инфо...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14-12-2023
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 636
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ники2 Вижте мненията
Здравейте, да събудя темата за chromecast. Мой приятел си купи chromecast 4k. Много добре работи, но изникна проблем. Приложението за неосат тв вече го няма за изтеглане и неможе да го инсталираме. Прочетох някъде, че може с приложение от телефона да се инсталира неосат арк на хромкаста, когато са в една мрежа. Кое е това приложение и как става номера. Не мога да намеря инфо...
Пробвай " easy fire tools".
Поздрави
К.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Underworld за този полезен пост :
ники2 (15-12-2023)
  #20  
Стар 14-12-2023
Joro711 Joro711 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 130
Благодари: 129
Получил благодарност:
36 пъти в 25 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ники2 Вижте мненията
Здравейте, да събудя темата за chromecast. Мой приятел си купи chromecast 4k. Много добре работи, но изникна проблем. Приложението за неосат тв вече го няма за изтеглане и неможе да го инсталираме. Прочетох някъде, че може с приложение от телефона да се инсталира неосат арк на хромкаста, когато са в една мрежа. Кое е това приложение и как става номера. Не мога да намеря инфо...
Send files to TV.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Joro711 за този полезен пост :
ники2 (15-12-2023)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
chromecast, google, мултимедиен, плеър


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам Мултимедиен плеър Diva HD Rafaello ЧЕРНА ТЕХНИКА 1 23-02-2020 20:36
Продавам Чисто Нов Google Chromecast 3 Маверик_79 Приключили продажби 1 02-12-2019 18:27
Продавам Мултимедиен плеър Dune HD-TV-301 pe6o1975 ПРИЕМНИЦИ 6 09-06-2019 09:48
Проблем с мултимедиен плеър и субтитри stareca68 DVD и BLURAY плеъри 3 14-11-2014 10:58
Продавам НD мултимедиен плеър WD TV failure Приключили продажби 5 08-01-2012 18:36


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:30.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.