The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 23-03-2022
бачора бачора е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2020
Местоположение: Варна
Мнения: 101
Благодари: 29
Получил благодарност:
31 пъти в 28 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Мобилния домашен интернет на Yettel.

Оглеждам се за смяна на домашния интернет,поради несериозно отношение на сегашния ми доставчик. Живея във вилна зона и избора на доставчици е ограничен. Наскоро видях ,че Теленор сега Иетел предлагат през мрежата си интернет. Допадна ми скороста спрямо цената която предлагат. Също бях и в офис за уточнение на покритието и скоростта която могат да ми предложат. Оказа се,чв всичко е така както ми би свършило работа. Въпроса ми обаче като много опарвал се от такива услуги и недоверчив. Има ли нещо скрито което не е така което казват и няма да ми допадне? Надявам се на сериозни коментари от първо лице.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23-03-2022
Аватара на 111111
111111 111111 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,382
Благодари: 1,023
Получил благодарност:
1,031 пъти в 675 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бачора Вижте мненията
Оглеждам се за смяна на домашния интернет, поради несериозно отношение на сегашния ми доставчик. Живея във вилна зона и избора на доставчици е ограничен. Наскоро видях ,че Теленор сега Иетел предлагат през мрежата си интернет. Допадна ми скоростта спрямо цената която предлагат. Също бях и в офис за уточнение на покритието и скоростта която могат да ми предложат. Оказа се, че всичко е така както ми би свършило работа. Въпроса ми обаче като много опарвал се от такива услуги и недоверчив. Има ли нещо скрито което не е така което казват и няма да ми допадне? Надявам се на сериозни коментари от първо лице.
Преди да се набуташ с ненужна услуга (която си се предлага и от трите оператора)
направи си една справка на покритието
https://www.cellmapper.net/map
защото може да не достигнеш скорост за гледане на тубата в по натоварените вечерни часове,
нищо че са те увещавали че са панацея на пазара.
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на 111111 за този полезен пост :
Joro711 (24-03-2022)
  #3  
Стар 23-03-2022
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,342
Благодари: 2,625
Получил благодарност:
1,742 пъти в 886 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз също им звънях.
Това което ми хареса е:
Тестваш услугата няколко дни, и ако нещо не те устройва, връщаш оборудването без такси.
Не плащаш неустойки и т.н. за предсрочното прекратяване на договора.
Но колко дни ми казаха... не помня.
Важното е, че са дни. И три дни да са, ще можеш да тестваш услугата на твоя адрес.
Така ще си направиш оценка стават или не стават, там където живееш.
После сподели опита си, за да си полезен и на други.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ooo_Pepi за този полезен пост :
an (23-03-2022)
  #4  
Стар 23-03-2022
Аватара на Веско
Веско Веско не е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,231
Благодари: 394
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Не ти трябва обвързване с мобилен опаратор. Аз ползвам услугите на местен доставчик(Стара Загора регион) чрез антена,да вярно че е 15мб но върши чудесна работа,щом иптв-то на Булсат върви идеално. Потърси ,няма начин да няма подобна фирма и при Вас.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23-03-2022
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския не е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,063
Благодари: 242
Получил благодарност:
264 пъти в 203 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И друг път съм го казвал - ползвах ги доста време, защото имаха някаква промоция 50 ГБ за 15 лв на месец със статично ип и без обвързващ договор. В началото беше ок - 4Г и скорост за която се говореше в договора. После стана мега зле - през повечето време рутера им вързан на 3Г и скорост няма и 10 мегабита макс. Иначе по картата им всичко е точно и 4Г има бол, да ама и на телефона ми е две чертички 4Г-то и като съм там батерията ми пада за два дена без нищо да човъркам. Особено през уикендите, когато явно повече хора са си на село не стигаше и 5 мегабита даунлоад. Очевидно реално откъм покритие нещата са се влошили. За дълбокия северозапад говоря.
Затова и ги смених с другите, където рутера е постоянно вързан на 4Г и скоростта е 25 мегабита постоянно с 50+50 ГБ трафик.

Вземи с опция за тест и връщане задължително и виж как се държи когато има повече хора на клетката.

ПС Тези с антените ги има и там - някаква пернишка фирма, но като говорихме по тел и ги разпитвах си казаха че спре ли тока еди си къде по трасето всичко умира, нещо което се избягва с нета от мобилен оператор.
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23-03-2022
taewu taewu е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Местоположение: world
Мнения: 1,115
Благодари: 3
Получил благодарност:
154 пъти в 114 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 3
Question

аз бях на тиком и бях доволен нямах огараниение на трафика само скороста беще до 4 мб/с сега минах на оранжевите и не съм доволен всеки месец си купувам от 2 до 3 пъти допълнителен трафик .. на уетел нямат опция за поръчка през сайта иначе гледах оферта 20 лв без ограничение на трафика което ме устройва ама за сега искат да се посети магазин което ми е трудно /поради здраволсовни проблеми/ ползвам собствен рутер от тиком но уетел имат 5Г рутери който предлагат предполагам са по добри ..и А1 имат добра оферта за много мбти ама далчеч от тях бил съм и допулнителните пакети са им скъпи ... няма смиъсъл
__________________
азиатец и половина
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
yettel, домашен, Интернет, мобилния, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 15 (0 членове и 15 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Мтел домашен интернет- за бога,помислете си добре.. controller ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 261 07-02-2019 21:00
Домашен мобилен интернет Мтел Златев88 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 40 05-12-2016 12:29
Домашен арест по bTV ТИНТИН ДРУГИ 0 27-10-2011 11:48
Родителите вече могат да добавят функция за защита на децата си към мобилния си план ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 07-09-2011 15:09
Макс Телеком увеличи скоростта на мобилния си интернет до 8 mbps ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 1 09-11-2010 14:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.