The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 22-01-2018
Ender Ender не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 460
Благодари: 17
Получил благодарност:
108 пъти в 88 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Цените в алибаба са много по-изгодни от в алиекспрес и пак може да пазаруваш на дребно - от 3, 5, 10 и повече бройки. На мен в случая ми трябват 12 бройки, но в алиекспрес 1 бройка струва 1000-1200$, а в баба - 200$-300$ при минимално количество от 3 броя, което изглежда доста притеснително...

Така е, и аз отдавна съм го забелязал това но имай предвид че е много възможно цените които са посочени да не са действителните тъй като много вавират според количеството. Някои дори не посочват цена, а искат да се свържеш с тях да ти я кажат. Въпреки това обаче може да са доста по-ниски от тези в алиекспреса. Просто в алибаба задължително трябва да се свържеш с търговеца и да договорите цената, разбира се може и да се пазарите. Според мен по-ниската цена може и да се дължи че си я избиват от доставката. Такава практика има и в алиекспрес. Моя личен опит с алибаба е доста скоромен - просто се свързах с един търговец (печатница) да ми направи оферта и ми направиха. Ако става въпрос за повече бройки почти винаги транспорта е най-евтино с контейнер. В твоя случай явно искаш да вземеш няколко. И аз съм си го мислел за някои стоки, но е по-добре да пишеш на търговеца и да го попиташ за всички условия за да не ти дойде на нагорно доставката, а и да разбереш каква ще е истинската цена за конкретната бройка Към която после евентуално на бг теоритория ще има още "такси".
Отговори с цитат
  #82  
Стар 22-01-2018
Ender Ender не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 460
Благодари: 17
Получил благодарност:
108 пъти в 88 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пропуснах да напиша и може би най-основното което предопределя по-ниската цена в алибаба. Там реално имаме производители, докато в алиекспрес са повече търговци, които съвсем разбираемо си слагат допълнителна надценка
Отговори с цитат
  #83  
Стар 23-01-2018
boboturboto boboturboto не е на линия
форумно кавалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Пардубице,Чешка република
Мнения: 805
Благодари: 325
Получил благодарност:
142 пъти в 97 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

някой пазарувал ли е от coolicool.com ,че май ще изям дървото ,поръчах си телефон от европейския им склад на 18 ,уж до 48 часа изпращали ,днес все още статуса стои на обработка.Писах мейл с въпрос защо още не са го изпратили отговор никакъв...
__________________
Отговори с цитат
  #84  
Стар 23-01-2018
spiralkinda spiralkinda не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 146
Благодари: 42
Получил благодарност:
30 пъти в 28 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boboturboto Вижте мненията
някой пазарувал ли е от coolicool.com ,че май ще изям дървото ,поръчах си телефон от европейския им склад на 18 ,уж до 48 часа изпращали ,днес все още статуса стои на обработка.Писах мейл с въпрос защо още не са го изпратили отговор никакъв...
Сайтовете с ес складове обикновено залъгват клиентите си, че го имат в наличност, а те го нямат в ЕС (вкарват малко бройки). За това преди поръчка си пишеш с търговеца дали този смартфон го имат или не. После този чат да ти послужи ако нещо решат да те преметнат.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 23-01-2018
boboturboto boboturboto не е на линия
форумно кавалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Пардубице,Чешка република
Мнения: 805
Благодари: 325
Получил благодарност:
142 пъти в 97 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spiralkinda Вижте мненията
Сайтовете с ес складове обикновено залъгват клиентите си, че го имат в наличност, а те го нямат в ЕС (вкарват малко бройки). За това преди поръчка си пишеш с търговеца дали този смартфон го имат или не. После този чат да ти послужи ако нещо решат да те преметнат.
сутринта най-накрая получих някакъв отговор: Good morning, Sir. we are moving our eu warehouse to Prague so the package will be delayed for a few days. To make up your time waiting, I can send you a coupon for your next purchase in our website. Hope you can accept it.Ще почакам
__________________
Отговори с цитат
  #86  
Стар 23-01-2018
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А на мен в алибаба ми отговориха, че delivery in April-May.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 02-02-2018
spaice spaice не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,150
Благодари: 77
Получил благодарност:
352 пъти в 235 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Пич, поръчвай с тази опция и не се притеснявай. Метода е изпитан. На Global Store, Goldway, Mi Store и на Tonke /бившите TopOne/
Въпроса е само да гледаш банера да е на линия. Защото понякога го махат.
Потвърждавам.
Поръчах на 21.01 (неделя) от Hong Kong Goldway.
На 22.01 получих тракинг за DHL от Великобритания към България.
На 25.01 получих втори тракинг за UPS от ХонгКонг към Великобритания.
На 01.02 си получих пратката на адреса без допълнителни такси.

Малко забавяне е имало от страна на банката ми (странно защо) и малко при изпращането от търговеца. Ако ги нямаше тези забавяния щеше да пристигне с 2-3 дни по-рано.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 02-02-2018
boboturboto boboturboto не е на линия
форумно кавалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Пардубице,Чешка република
Мнения: 805
Благодари: 325
Получил благодарност:
142 пъти в 97 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boboturboto Вижте мненията
сутринта най-накрая получих някакъв отговор: Good morning, Sir. we are moving our eu warehouse to Prague so the package will be delayed for a few days. To make up your time waiting, I can send you a coupon for your next purchase in our website. Hope you can accept it.Ще почакам
Най-накрая пристигна, доста симпатично телефонче, все още нямам наблюдения ще споделя, тук си работят живите тапети
__________________
Отговори с цитат
  #89  
Стар 30-12-2020
Ender Ender не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 460
Благодари: 17
Получил благодарност:
108 пъти в 88 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз бях останал с впечатлението, че нещата с доставките от Англия ще си останат както досега - предвид че уж постигнаха споразумение. Обаче днес видях доста неприятна новина в това отношение. Дано да е само временно.


Цитирай:
Пpaтĸитe oт Beлиĸoбpитaния зa дъpжaвитe oт EC щe бъдaт oблaгaни c митa oт 1 янyapи 2021 г., пpeдyпpeдиxa Бpитaнcĸитe ĸpaлcĸи пoщи. Изпpaщaчитe щe тpябвa дa пoпълвaт митничecĸи дeĸлapaции, cъпътcтвaщи ĸoлeтитe. Πoщитe cъвeтвaт бpитaнcĸитe ĸлиeнти дa пocлeдвaт тeзи yĸaзaния oщe oт днec, зa дa бъдaт избeгнaти зaĸъcнeния пpи дocтaвĸитe.„Kлиeнтитe, пpaщaщи ĸoлeти oт Aнглия, Шoтлaндия и Уeлc щe тpябвa дa пpиĸpeпят митничecĸa дeĸлapaция ĸъм пpaтĸитe c пoдapъци или cтoĸи, изпpaщaни зaд гpaницa, в тoвa чиcлo и зa дecтинaции oт EC“, ce ĸaзвa в cъoбщeниeтo нa пoщитe, цитиpaни oт ДΠA.


https://www.economic.bg/bg/a/view/pr...-se-obmitjavat
Отговори с цитат
  #90  
Стар 31-12-2020
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,025
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ender Вижте мненията
Аз бях останал с впечатлението, че нещата с доставките от Англия ще си останат както досега - предвид че уж постигнаха споразумение. Обаче днес видях доста неприятна новина в това отношение. Дано да е само временно.
Всичко е политика. Китайците като въведоха такса доставка, нищо не се промени.

В тази връзка някой наясно ли е при канселирана поръчка от Алиекспрес, как се връщат парите. Търговеца като си поисках парите спря да отговаря, а е от тези дето продават от нашите неща ресивърчета, твбокс, файдери и т.н.
__________________
C:> GOTO NEXT LEVEL
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
китайски, Магазини, НЕ, от, Пазаруване, самоонлайн


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 48 (0 членове и 48 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Пазаруване от Китайски сайт Jovanoty Дъра-Бъра 251 19-06-2018 15:06
Пазаруване от Teanydeal pantsiani GSM мобилни комуникации 7 01-12-2015 21:58
Магазини за DVB-T MPEG-4 set top box в град Варна Дато ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 8 06-05-2012 23:36
питане за магазини за сателитна техника Кирчо Иванов Въпроси и отговори 30 13-02-2012 17:36
DM 500 S (не китайски) BOBIKAT Приключили продажби 2 19-05-2011 19:45


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.