The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #91  
Стар 07-10-2021
евелини евелини не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2017
Мнения: 6
Благодари: 1
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Underworld Вижте мненията
Хмм интересно...аз имам профил в my vivacom, но не мога да влезна, а ми казва да се свържа с тях- как ли пък не Но при мен е малко по различно, защото като видях, че затварят офисите на Нет1 веднага предплатих за 6 месеца. Дръж ни в течение какво ще излезне при теб, че след 6 месеца и аз мога да го играя тоя мач.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Днес платих за месец Октомври- нямаше промяна в цената. Понеже плащам в EasyPay ми излезе веднага, като задължение , без да казвам кл.номер и т.н. Просто вече към Виваком.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на евелини за този полезен пост :
Underworld (07-10-2021)
  #92  
Стар 07-10-2021
телеман телеман не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 8
Благодари: 9
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от евелини Вижте мненията
Днес платих за месец Октомври- нямаше промяна в цената. Понеже плащам в EasyPay ми излезе веднага, като задължение , без да казвам кл.номер и т.н. Просто вече към Виваком.
А едната стотинка към месечната такса как я оправдават?Или заради нея да можем да си прекратим договорите без неустойки
Отговори с цитат
  #93  
Стар 08-10-2021
евелини евелини не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2017
Мнения: 6
Благодари: 1
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от телеман Вижте мненията
А едната стотинка към месечната такса как я оправдават?Или заради нея да можем да си прекратим договорите без неустойки
Тя не е една, а десет или по точно девет... Абе взеха ми точно толкова колкото нет1 досега- Безсрочен договор-само ТВ.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 08-10-2021
телеман телеман не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 8
Благодари: 9
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от евелини Вижте мненията

Тя не е една, а десет или по точно девет... Абе взеха ми точно толкова колкото нет1 досега- Безсрочен договор-само ТВ.
Моят договор е подновен на 02.06.2021(оптик 100+тв+pocket tv)

срок на договора 18 месеца-цена на услугата 29.90
промо цена за първите 18 месеца-25.90 след което 29.90
Само че при виваком месеците вече са 24
а месечната такса 25.91
И другото в договора към нет1пише-всички месечни такси се заплащат най-късно до 5то число на месеца,следващ месеца на ползване на услугата
А виваком искат предплащане за текущия месец
Отговори с цитат
  #95  
Стар 23-10-2021
Видински Видински не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2019
Мнения: 18
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всъщност може ли да се прекрати без неустойки?

Аз имах желание да мина към EON с 1Gigabit интернет, но...

1. Нямам EON приложение в App Store-а на моето LG (те дори са 2 еднакви - в хол и спалня, модел 2019 г.), а мразя излишните устройства.

2. Vivacom нямат гигабитов суич в сградата и изглежда нямат намерение да го сменят. 8 порта 10/100 за потребителите и толкова - ако искаш.

3. Ако качеството на EON през техния хъб/приложение е като това онлайн през браузъра (както повечето хора казват)... еми не, мерси.

4. Имам хибридна услуга от NET1 до 31.01.2022 - ТВ по коаксиал и InfiniTV (което се поддържа от моя ТВ). И на двете качеството е топ, по коаксиал и си записвам с AMICО каквото искам. Дано не решат да резнат предсрочно InfiniTV, тъй като това си е чужда платформа под наем реално (Руска или Украинска, не помня).

5. Не мога да добавя пакет Max Sport (или друг) към сегашната ми услуга - трябва чисто нов договор


За съжаление единствената друга алтернатива на адреса са А1 и Fiber1 - други няма...
Отговори с цитат
  #96  
Стар 08-07-2022
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

На "печелившите" - честито

Цитирай:
VIVACOM обяви, че ще промени цените на месечните абонаменти по действащите договори с Нет1 и N3. Компанията посочва, че това се дължи на увеличението на цените на основните енергоносители, оборудване и услуги и с цел непрекъснато повишаване качеството на услугите и предоставянето им на оптимална цена.

Увеличението е в размер на 1 лв. с ДДС за всяка услуга. Промяната ще се въведе от отчетната дата през август и ще бъде отразена в месечната сметка за същия месец. VIVACOM изтъква, че това ще позволи на компанията да продължи да следва своята инвестиционна програма и да развиваме своите фиксирани и мобилни мрежи.

Засегнати от увеличението са всички частни и бизнес клиенти, ползващи интернет и телевизионни услуги по договори, сключени с „Нет 1“ ЕООД или “Цифрова кабелна телевизия“ ООД (N3). Повече информация има в сайта на компанията.
mobilebulgaria.com
Отговори с цитат
  #97  
Стар 08-07-2022
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 640
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е то и на страницата на Виваком го има. Сега пуснах жалба до КЗП и ще пусна до тази за защита от дискриминация. Чувствам се дискриминиран
Но усещам, че ако и това не помогне да хванат клиентите на Нет1 и Н3 с договори за по 2 години, ще ги прекратят едностранно.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Отговори с цитат
  #98  
Стар 12-10-2022
Работилница Работилница не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2022
Местоположение: Noise city
Мнения: 200
Благодари: 84
Получил благодарност:
29 пъти в 28 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Видински Вижте мненията
Всъщност може ли да се прекрати без неустойки?


1. Нямам EON приложение в App Store-а на моето LG (те дори са 2 еднакви - в хол и спалня, модел 2019 г.), а мразя излишните устройства.

Това приложение от стора е с такова шумопотискане, че направо маже. Няма опция да се изключи.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 25-07-2023
mishochelsea mishochelsea не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2019
Мнения: 15
Благодари: 0
Получил благодарност:
7 пъти в 7 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Айде пак... "утежнена икономическа ситуация"... Много им стана вече!

Цитирай:
Уважаеми клиенти,


Информираме Ви, че поради същественото увеличение на разходите в резултат на все още утежнената икономическа ситуация от
01 септември 2023 г., месечният абонамент по действащи договори за интернет и/или телевизионна услуга, сключени с „Нет 1“ ЕООД или “Цифрова кабелна телевизия“ ООД (N3), правоприемник на които е „Виваком България“ ЕАД (Vivacom), ще бъде увеличен с 1.00 лв./мес. с ДДС за всяка услуга. Промяната ще бъде отразена във фактурата Ви за месец септември 2023 г. Имате право да прекратите договора за услугите с променен месечен абонамент без допълнителни разходи до 31.08.2023 г. в магазин на Vivacom или при обслужващия Ви търговски представител.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 25-07-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,178
Благодари: 578
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishochelsea Вижте мненията
Айде пак... "утежнена икономическа ситуация"... Много им стана вече!
Прекратявай! Та да им олекне икономическата ситуация. Значи НЕТ1 имаха около 60К абонати, N3 не знам колко.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
comnet, net1, sofia, vivacom, придобива


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
IPTV ComNet Rafaello IPTV (Internet Protocol Television) 71 23-01-2020 14:45
net1/comnet sofia въпрос за абонамент мони2 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 0 20-07-2019 15:30
Net1 съпорт, след като купиха Comnet мони2 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 14 03-07-2018 02:11
Италианската Telespazio придобива ТР. 92-13Е dsc HDTV нови канали и новини 0 16-05-2011 22:17
Kathrein Group придобива TechnoTrend Крал Артур ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 25-02-2009 16:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.