The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 21-04-2022
морандис морандис не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 84
Благодари: 92
Получил благодарност:
34 пъти в 25 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всеки качен/свален торент, всяка споделена парола/плейлиста са пирони и дъски за ковчега на капитализЪма.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на морандис за този полезен пост :
зизитоп07 (22-04-2022)
  #12  
Стар 21-04-2022
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,933
Благодари: 3,683
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Айде у кофата и тая тема
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22-04-2022
Аватара на Iliyan N
Iliyan N Iliyan N не е на линия
наблюдаващ
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: Italy
Мнения: 656
Благодари: 403
Получил благодарност:
201 пъти в 112 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

https://webcafe.bg/pari/netflix-zagu...uatsiyata.html

Изпратено от моят Galaxy A52s5G с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22-04-2022
fox fox не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 629
Благодари: 138
Получил благодарност:
188 пъти в 85 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Напълно нормално е да имат загуби като ползват платформата им за политически цели , да си вдигнат цената с още 5$ и американците да покрият загубите.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22-04-2022
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Какво значи политически цели? Та те повечето филми вече са със силно политически вкус, даже не остана нищо различно... А американска платформа да продължи да предлага услугите си в Русия, при положение, че целия свят е срещу нея би било пагубно за нея,да не говорим за проблемите с платежните системи. В тия модерни времена, всичко е политика, а според прокури и адвокати при политическо говорене имаш право да лъжеш, тоест всичко живо лъже без да му мигне окото и можем да си направим изводите сами... Покрай ковида, се оказа, че официалните власти могат да използват термини като ПРЕДПОЛАГА СЕ , НЯМА ДОКАЗАТЕЛСТВА ЗА ПРОТИВНОТО, СПОРЕД ИЗСЛЕДВАНИЯ НА и така като жълтите сайтове пробутаха сума ти пропаганди...
LGBT, Черни, Жълти, Талибани, половината държави в света дърпат ръчната и яко назад към средновековието в контра на другата половина, дето пък са им изтървали спирачките и са в тотален морален упадък

Имам чувство че всеки филм е част от един и същи виц - в един бар влизат, негър, педал, наркоман, алкохолик и мюсюлманин
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
kabel (23-04-2022)
  #16  
Стар 23-04-2022
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,149
Благодари: 563
Получил благодарност:
772 пъти в 523 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Какво значи политически цели? Та те повечето филми вече са със силно политически вкус, даже не остана нищо различно... А американска платформа да продължи да предлага услугите си в Русия, при положение, че целия свят е срещу нея би било пагубно за нея,да не говорим за проблемите с платежните системи. В тия модерни времена, всичко е политика, а според прокури и адвокати при политическо говорене имаш право да лъжеш, тоест всичко живо лъже без да му мигне окото и можем да си направим изводите сами... Покрай ковида, се оказа, че официалните власти могат да използват термини като ПРЕДПОЛАГА СЕ , НЯМА ДОКАЗАТЕЛСТВА ЗА ПРОТИВНОТО, СПОРЕД ИЗСЛЕДВАНИЯ НА и така като жълтите сайтове пробутаха сума ти пропаганди...
LGBT, Черни, Жълти, Талибани, половината държави в света дърпат ръчната и яко назад към средновековието в контра на другата половина, дето пък са им изтървали спирачките и са в тотален морален упадък

Имам чувство че всеки филм е част от един и същи виц - в един бар влизат, негър, педал, наркоман, алкохолик и мюсюлманин
Само за едно ще те поправя. Не целия свят е срещу русия, а от десетилетия кипи масова тежка пропаганда на америка срещу русия, това е очевадно във всеки военен филм, където русия го играе "лошия окупатор" а мирните щати се опитват да въведат световен мир чрез войните които правят. Та не целия свят е срещу русия, а америка налага това мнение и нагласи. А "приятелите" и "партньорите" от нато и ес го подкрепят.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на vasilstf за този полезен пост
111111 (24-04-2022), bu12tras (23-04-2022), fox (23-04-2022), ПламКолев (26-04-2022)
  #17  
Стар 23-04-2022
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,727
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,642 пъти в 2,333 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Хайде без гнусна политика и тази тема, а?
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Цец0 за този полезен пост
TUISTERa (23-04-2022), Дедал (23-04-2022)
  #18  
Стар 23-04-2022
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Хайде без гнусна политика и тази тема, а?
Както вече казах, политиката е навсякъде около нас, и ако не говоря в полза на някоя партия значи мога да си говоря каквото искам, просто защото е неизбежно - всяка една тема за разговор е политически опорочена , но нито говорим за някоя партия нито каквото и да е . И думата политика не е гнусна, гнусна е нашата политика
Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Само за едно ще те поправя. Не целия свят е срещу русия, а от десетилетия кипи масова тежка пропаганда на америка срещу русия, това е очевадно във всеки военен филм, където русия го играе "лошия окупатор" а мирните щати се опитват да въведат световен мир чрез войните които правят. Та не целия свят е срещу русия, а америка налага това мнение и нагласи. А "приятелите" и "партньорите" от нато и ес го подкрепят.
Не знам дали не си разбрал, но в конкретната ситуация от 20 февруари насам целия свят е ПРОТИВ Русия, не говоря за преди или след това!
А за да не изпадаме в излишни полемики, не съм разбрал някой да е емигрирал да живее в хубавата Русия без значение дали е политически коментар това или не . Никой не е отишъл там и да ми се обади да ми каже колко много ме лъжат хамериканците
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на TUISTERa за този полезен пост
bojko84 (24-04-2022), Дедал (23-04-2022), Калито (23-04-2022)
  #19  
Стар 23-04-2022
Аватара на Вас
Вас Вас не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: София
Мнения: 3,227
Благодари: 748
Получил благодарност:
1,362 пъти в 886 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Не знам дали не си разбрал, но в конкретната ситуация от 20 февруари насам целия свят е ПРОТИВ Русия, не говоря за преди или след това!
А за да не изпадаме в излишни полемики, не съм разбрал някой да е емигрирал да живее в хубавата Русия без значение дали е политически коментар това или не . Никой не е отишъл там и да ми се обади да ми каже колко много ме лъжат хамериканците

Китай, Индия, Арабският свят, Латинска Америка, Африка ......към кой свят са?
Що се отнася до Западния свят, към който и ние уж сме, гледам какъв водач си имаме:
https://glasove.com/novini/baydan-pa...-vazduha-video


П.С. Оня ден ден в "Bild" двама професори-дерматолози обясняваха, че човек няма никаква нужда да се къпе. След две-три седмици се появявали добри бактерии, които почиствали кожата и елиминирали неприятната миризма!...................а в Италия от 1 май стартира акция "Термостат"(ако си пуснеш климатика на по-ниска температура от 25 градуса, те грози глоба от 3000 евро.
Та не знам дали скоро няма да се наредим на площад "Героите на Украйна" за руски визи. Не знам!
__________________
triax 110 + h-h motor/ inverto black ultra twin/ edision primo ip S2 265/hevc

Последно редактирано от Вас : 23-04-2022 на 21:06
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Вас за този полезен пост :
морандис (24-04-2022)
  #20  
Стар 23-04-2022
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вас Вижте мненията
Китай, Индия, Арабският свят, Латинска Америка, Африка ......към кой свят са?
Що се отнася до Западния свят, към който и ние уж сме, гледам какъв водач си имаме:
https://glasove.com/novini/baydan-pa...-vazduha-video


П.С. Оня ден ден в "Bild" обясняваха, че човек няма никаква нужда да се къпе. След две-три седмици се появявали добри бактерии, които почиствали кожата и елиминирали неприятната миризма!...................а в Италия от 1 май стартира акция "Термостат"(ако си пуснеш климатика на по-ниска температура от 25 градуса, те грози глоба от 3000 евро.
Та не знам дали скоро няма да се наредим на площад "Героите на Украйна" за руски визи. Незнам!
Братле, Никой от тия не е заявил подкрепа към руснаците, разчитат на руския пазар в момента, ама това не значи че са с тях , остави кой какво, 2022-ра година инвазия в съседна държава от страна на Русия, под предлог че защитава някой си...Тебе специално не те разбрах, от русия ли пишеш в момента ?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
Дедал (23-04-2022)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
10, netflix, абонати, години, Губи, За, Над, от, Първи, път, хиляди


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Въпрос за Netflix kristov IPTV (Internet Protocol Television) 10 17-01-2022 22:17
Netflix румба Новини 47 20-08-2020 13:57
Предлагам HBO GO за Netflix Музикантът IPTV (Internet Protocol Television) 2 18-04-2020 15:58
Всички гледат към Netflix ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 26-04-2012 18:50
Първи сняг, първи проблем Anthony Въпроси и отговори 79 19-03-2009 00:59


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:59.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.