The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 16-08-2013
хондоман хондоман не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 61
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stilo72 Вижте мненията
Като се обадят пиши какъв е бил проблема.
Аз имам почти идентичен проблем със захаринка на була и тв SHARP, бачкаше без проблем месеци наред, но от известно време почна да прави мизерии. Включваш тв и приемник да гледаш и излиза само звук на HDMI без картина и блокира дистанционното на ТВ, изключваш ТВ от тока, включваш и всичко си идва на мястото. Започнах да изключвам захарината да истива в тия жеги, когато не се гледа и сега няма такъв проблем.
Явно приемника на була като вдигне температурата и нещо немогат да се разпознаят с ТВ и става проблем.
Оказа се,че на телевизора трябва да се смени mainboard-а.Днес се чух със сервиза и момата ми обясни,че частна най-вероятно я няма в София и до 10 дни я чакат да дойде от samsung.
Не знам от какво се е получил проблема.Винаги(2 или 3 пъти)когато вадя hdmi кабелите вадя от щепсела всички накачени устройства и тогава дърпам.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16-08-2013
хондоман хондоман не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 61
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivo Вижте мненията
Той да се моли, да не е думнал HDMI входа и да е опушено вътре, заради включения външен източник, че тогава отиде гаранцията. При тази повреда обикновенно се сменя целия маинбоард, като стария се връща на самсунг за инспекция. Никой техник няма да направи компромис, ако е опушена платката да мине гаранционно ремонта, защото после ще трябва той да я плаща.

[/FONT][/COLOR][/B][/LEFT]
И как ако е опушен както казваш аз ще съм виновен при положение,че това се случва по време на гледане на телевизия?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 16-08-2013
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от хондоман Вижте мненията
И как ако е опушен както казваш аз ще съм виновен при положение,че това се случва по време на гледане на телевизия?
Гледаш не гледаш никой не вярва на това. Ако по платката има опушено или овъглено, стопени писти и прочие свързани с някой от входовете си плащаш маинборда като поп. Веднага ти се издава протокол за неправилно включване на външен източник към телевизора. Всеизестна истина е, че доста телевизори има гръмнали заради евтините булсатски приемници. В твоя случай няма явно следи и можеш само да се радваш на това. Още един съвет. Никога не включвайте лаптоп към телевизор, когато адаптора зареждащ батерията е включен. Много от изгорелите дъна на компютри и телевизори са си отишли именно по този начин. Просто адапторите се скапват и става един миш маш дето не е за приказка.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12-09-2013
хондоман хондоман не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 61
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Така.След смяната на майн борда от днес телевизора отново е в сервиза.След като си го взех на втория ден взе за част от секундата да се появява на екрана квадратчето което се показва когато се натисне джойстика за управление на самия телевизор.След 3,4 дни телевизора взе да се включва сам и да не може да се управлява нито от джойстика,нито от дистанционното.Когато пипна джойстика се оправяше и отложих връщането в сервиза,но днес вече проблема се изостри и прави гореспоменатите неща постоянно.Закарах го и пак чакам.Това си е чист пример за работата в бг сервизите.Караш го с един проблем.Оправят го а ти го връщат с друг.А наглата п...а която го при ми направи забележка,че от самото бърсане в долния край са се появили нещо като чертички върху пластмасата на периферията на телевизора....
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12-09-2013
zaneshew zaneshew не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Местоположение: София
Мнения: 150
Благодари: 20
Получил благодарност:
50 пъти в 39 поста
Сваляния: 87
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега прочети си гаранционните условия и ако превишат срока или си го връщал повече от 3 пъти за дадено време, може да изискаш да ти го сменят с нов. След всяко взимане от сервиза оглеждай добре телевизора и при констатирани от теб драскотини или друго , го отбелязвай в протокола. Иначе какво да ти кажа, Ка и Ка са уникални ( от личен опит с техника на приятели) - оправят едно, развалят друго. Добре че нямам Самсунг в къщи , хубава марка,но сервиза им - не струва.
__________________
World Vision force 1 Plus,Vu+ Zero, Dreambox 500s, Triax 78.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18-09-2013
хондоман хондоман не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 61
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

възмойно ли е след смяна на маин борд да из4езне бг езика на менуто и да е с по стар модел на софтуера ?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18-09-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да , възможно е !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Евтин, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Най-евтин ХД дриймбокс? сатко DREAMBOX 23 10-03-2012 07:33
Купувам евтин DVB-C приемник тонибг Приключили продажби 1 12-11-2011 13:43
Купувам евтин приемник радикс Приключили продажби 2 08-11-2011 22:53
Копувам евтин иптв бох jack82 Приключили продажби 5 05-09-2011 17:23
iPhone e най-евтин за поддръжка Музикантът Кошче 34 13-08-2011 04:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:09.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.