The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #81  
Стар 17-04-2017
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,370
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
Но от нещата, които ми станаха ясни до тук е, че Аналагов означава по-бърз от цифров!
-нищо не ни е станало ясно а и "аналогов" сигнал вече НЯМА всичко е цифрово!!!
Нали за теб цената не беше от значение а?Ето ти вариант на първият зендер с HDMI: Новейшие PAT-580 PAKITE 8 каналов 5.8 ГГц 300 М HDMI Беспроводной Передатчик Видео и Приемник с ПУЛЬТОМ Дистанционного Управления HDMI отправитель-по-еФтиничък!

п.п.-още не си казал какъв ти е телевизора и на кой сателитен приемник си се спрял?
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на gentu за този полезен пост :
Друнклол (17-04-2017)
  #82  
Стар 17-04-2017
Друнклол Друнклол не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 40
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дензел Вижте мненията
Хубаво обърни внимание какво ти пее старото куче бат* Гету ! Тази система с аналогов сендер съм я изпълвал на един руснак. Заради това да не си вземе втора карта и да гледа на горния си етаж, си взе такава "пръчка" и освен че не остана доволен от резултата, ами скапваше мрежите на съседите. В твоя случай ако имаш стабилен интернет по- добре е да минеш на вариант IPTV. Там поне боксовете могат да работят с WI-FI , съответно с една такса да гледаш на 4 бокса.Предимство е че с едно дистанционно действаш в която стая пожелаеш.
Ще трябва да намеря по-хубава "пръчка" значи! IPTV го изключвам, защото забавянето в сигнала е прекалено голямo, няма как да стане!
Отговори с цитат
  #83  
Стар 17-04-2017
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
Така, сега остава eMTech 300 да ни обясни как да си разкодираме 10 000 канала без ни прекъсват и тем подобни
Хайде мой човек, моля те, помогни!
Заданията за "дипломна работа" ги дава Дзумбата. Има един нов Gcam. Вижда ми се готина тема. Той може да ти разкодира 10001 канала. Развий я и си готов
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Дензел за този полезен пост :
Друнклол (17-04-2017)
  #84  
Стар 17-04-2017
Друнклол Друнклол не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 40
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
-нищо не ни е станало ясно а и "аналогов" сигнал вече НЯМА всичко е цифрово!!!
Нали за теб цената не беше от значение а?Ето ти вариант на първият зендер с HDMI: Новейшие PAT-580 PAKITE 8 каналов 5.8 ГГц 300 М HDMI Беспроводной Передатчик Видео и Приемник с ПУЛЬТОМ Дистанционного Управления HDMI отправитель-по-еФтиничък!

п.п.-още не си казал какъв ти е телевизора и на кой сателитен приемник си се спрял?
Благодаря за поста! Приемник ще трябва вие да ме упътите! То приемникът явно е най-важната част от цялата инсталация
Отговори с цитат
  #85  
Стар 17-04-2017
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
Благодаря за поста! Приемник ще трябва вие да ме упътите! То приемникът явно е най-важната част от цялата инсталация
Сега пак чакаш да те пита някой какво точно искаш да гледаш?! За да можеш да гледаш трябва и билет за киното! А има билети на балкона ,на първи ред и най-отзад, но за да влезеш изобщо в киното пускат на определена възраст.
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605
Отговори с цитат
  #86  
Стар 17-04-2017
eMTech 300 eMTech 300 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: Малта
Мнения: 582
Благодари: 319
Получил благодарност:
224 пъти в 143 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
Така, сега остава eMTech 300 да ни обясни как да си разкодираме 10 000 канала без ни прекъсват и тем подобни
Хайде мой човек, моля те, помогни!
Еи Друнклол ли си Дракул ли си каквото си там ако поне малко си чел ще знаеш , че окло 5000 канала са СВОБОДНИ без никакви карти и шеринги !!! Това показва , че си още много далеч и че не знаеш А и Б в тази сфера . За тези сендери забрави щото сигнала ще ти се разпада след първия ъгъл или стена , И още нещо от къде си ? Питам и веднага ти казвам ЗАЩО ! Намери си там от където си някой който е наясно с сателитната техника и той ще ти каже какво и как . Нали няма проблем със парите . Или и ти като всички нашенци искаш да разбираш от всичко ? Ако имаш кило брашно дай го на хлебаря да ти направи хубав хляб . Моторизирана чиния 1метър поне ,хубаво лнб едно V+ 4 K качествени кабели . Другото колегите са ти го написали в тази сага ! ЧЕТИ ПЕНЧО ЧЕТИ !!!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 17-04-2017
Друнклол Друнклол не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 40
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не претендирам да знам каквото и да било, именно за това трябва да имам най-малкото основни познания за да знам какво да търся и къде да го намеря. Защото съм забелязал, че ако нищо не разбира човек, много лесно могат да му одерат кожата и пак да не получи това, което е искал!
Така че за да не ми одерат кожата, ще се ровя из форуми, гоогле, не знам си още какво, нали така? Искам просто да си гледам футбола, колкото мога повече мачове от колкото може повече държави!
И да - ще успея да го направя с възможно най-малко кабели. Ясно се вижда, че технологиите са достатъчно напреднали, та даже са стигнали до България, за да може да бъде максималко wireless!
И за 90ти път казвам, парите не са проблем, но няма да позволя на никой да ми одере кожата!Аз пари прекалено трудно изкарвам, за да ги раздавам като вестници! Съотнешение - ЦЕНА - КАЧЕСТВО!
Между другото, познанията ми са доста повече в сравнение с това преди да отворя тази тема. Благодаря на всички за което!

Последно редактирано от Друнклол : 17-04-2017 на 16:35
Отговори с цитат
  #88  
Стар 17-04-2017
eMTech 300 eMTech 300 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: Малта
Мнения: 582
Благодари: 319
Получил благодарност:
224 пъти в 143 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
Не претендирам да знам каквото и да било, именно за това трябва да имам най-малкото основни познания за да знам какво да търся и къде да го намеря. Защото съм забелязал, че ако нищо не разбира човек, много лесно могат да му одерат кожата и пак да не получи това, което е искал!
Така че за да не ми одерат кожата, ще се ровя из форуми, гоогле, не знам си още какво, нали така? Искам просто да си гледам футбола, колкото мога повече мачове от колкото може повече държави! И за 90ти път казвам, парите не са проблем, но няма да позволя на никой да ми одере кожата!Аз пари прекалено трудно изкарвам, за да ги раздавам като вестници! Съотнешение - ЦЕНА - КАЧЕСТВО!
А ти питал ли си някъде някога и някой какви са цените ? Аз например тук в Малта ми сложиха сателит преди 16-17 години за окло 200 Малтииски паунда ( тогава бяха 4.5 лева ) за да мога да гледам 1 ( ЕДИН БГ КАНАЛ ) тогава беше само сателитния на държавния БНТ . На Хотбърд и още към 1000 свободни на Хотбърд на13 градуса Астра на 19 !!! А после се запалих и след по малко от година си купих сат. бокс със реиди за харддраив и си записвах още тогава каквото си поискам . За по бързо приемане си сложих 3 лнб та на метрова чиния и една моторизирана 1.8 м. и си обрах 26 сателита !!! После карти камове после Булсати Дриимове ........... Сега е по лесно тогва и интернета не беше това което е сега !!! Така че стига си плакъл ( И за 90ти път казвам, парите не са проблем, но няма да позволя на никой да ми одере кожата!Аз пари прекалено трудно изкарвам, за да ги раздавам като вестници! Съотнешение - ЦЕНА - КАЧЕСТВО! ) Да ама като искаш нещо МНОГО и в качество няма как да стане с МИНИМУМ средства !
Отговори с цитат
  #89  
Стар 17-04-2017
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
Не претендирам да знам каквото и да било, именно за това трябва да имам най-малкото основни познания за да знам какво да търся и къде да го намеря. Защото съм забелязал, че ако нищо не разбира човек, много лесно могат да му одерат кожата и пак да не получи това, което е искал!
Така че за да не ми одерат кожата, ще се ровя из форуми, гоогле, не знам си още какво, нали така? Искам просто да си гледам футбола, колкото мога повече мачове от колкото може повече държави!
И да - ще успея да го направя с възможно най-малко кабели. Ясно се вижда, че технологиите са достатъчно напреднали, та даже са стигнали до България, за да може да бъде максималко wireless!
И за 90ти път казвам, парите не са проблем, но няма да позволя на никой да ми одере кожата!Аз пари прекалено трудно изкарвам, за да ги раздавам като вестници! Съотнешение - ЦЕНА - КАЧЕСТВО!
Между другото, познанията ми са доста повече в сравнение с това преди да отворя тази тема. Благодаря на всички за което!
Няма по-стабилно за сега от жицата(особено ако е качествена). За това ти писах вече ,че като си закъснял ще ти се налага да правиш компромиси. Това дето го искаш(футбола) на този етап вярвай ми за да го събереш така накуп ти трябва IPTV. Само че си купи билет за балкона! Нали гониш цена-качество. Всякакви варианти на телевизия имам в къщи.Така ще ти излезе най-тънко! Гледам това е от особена важност за теб!
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605
Отговори с цитат
  #90  
Стар 17-04-2017
Друнклол Друнклол не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 40
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дензел Вижте мненията
Няма по-стабилно за сега от жицата(особено ако е качествена). За това ти писах вече ,че като си закъснял ще ти се налага да правиш компромиси. Това дето го искаш(футбола) на този етап вярвай ми за да го събереш така накуп ти трябва IPTV. Само че си купи билет за балкона! Нали гониш цена-качество. Всякакви варианти на телевизия имам в къщи.Така ще ти излезе най-тънко! Гледам това е от особена важност за теб!
От особена важност е да е евтино, но да не се прави компромис с качеството по никакъв начин, както е споменал постът над теб - ще се дават пари ако искам качество, наясно съм!
Проблемът е друг - не знам дали си забелязал какъв беше първият ми въпрос, когато отворих тази тема. Къде сигнала идва най-бързо. Хората бяха достатъчно отзивчиви, за да кажат, че ако ползвам IPTV, особено в България, ще получа най-бавният възможен сигнал от всички! Т.е. забавянето на картината ще бъде най-голямо! Което означава едно - със 100% сигурност няма да ползвам IPTV!!!! Ако IPTV ме устройваше щеше да е най-лесно и за мен! Няколко пъти питах в началото на темата, ще стане ли с IPTV - няколко пъти ми се отговори да забравя! И забравих!
Ще ползвам сателит! Това е - разбрах какво ми трябва и това е сателит! Да се концентрираме в най-важното нещо на сателита сега - декодерите!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
абсолюнто, Въпроса, За, инсталиране, материята, на, незапознат, няколко, от, Сателитна, Чиния


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
няколко въпроса за мтел сат тв dvdrw ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 151 15-03-2019 23:59
Няколко въпроса за SKYBOX F3 пот ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия 3 26-05-2014 22:07
Няколко въпроса за DM 500HD moreg DREAMBOX 61 05-07-2012 20:13
Няколко въпроса от начинаещ. stormforce Въпроси и отговори 12 29-04-2011 00:26
Няколко въпроса за DM500s Георги Банков Уроци и съвети за начинаещи 14 05-10-2010 00:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:54.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.