The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 27-09-2009
Аватара на bmvtooo
bmvtooo bmvtooo не е на линия
HDTV DVB-S2+DVB-T COMBO
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 222
Благодари: 90
Получил благодарност:
30 пъти в 21 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Във връзка с Хоумкаста - ако някой знае останали по офисите да им казва да ги препращат към Тетевен ,че вече има доста мераклии!!!
Аз за сега не бързам имам си занимавка
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12-10-2009
Аватара на mumun
mumun mumun не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Местоположение: София
Мнения: 23
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой има ли ъпдейт за новия приемник или още чакаме?
__________________
Гърча е функция на неразумно прекаляване със служебни ангажименти...
Сравни цените с Kolko.bg
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10-12-2009
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Я малко да раздевижим темата с цитати от БСК форума за творението им ZHD100 (малкия ХД приемник) :

Цитирай:
Първоначално написано от Bopa
много зле "колеги"
с последния update, решиха проблема с добавянето на транспондерите - ИЗТРИХА:
1. Installation/Satellite Setup - добавяне на сатели
2. Installation/Transponders Setup - добавяне на транспондер
3. и като резултат добавяне на свободни канали излъчвани на Hellas Sat 2 @ 39° East отпада от услугите на Булсат.

Платих 198 лева, как мога да върна този боклук?

Цитирай:
Първоначално написано от Crazy_hatteR
...С този последен даунгрейд се скапа и картината на СД каналите ...

Цитирай:
Първоначално написано от Bopa
Днес към десет пуснаха update.
ZHD100 блокира. Няма контакти, няма дистанционно и така вече 2 часа.
При рестарт изписва на екрана boot, после LoAD, после умира като остава само "L" или "А".
В техническия център се крият, като мишки. Звънях 4 пъти, издумках си минутите да им слушам музиката и никой не вдига след като ме пренасочи оператора.
На кой да звъня, какво да чакам, мога ли да разчитам, че мога да си седна вечер пред ТВто без да ме изненадват НЕПРИЯТНО.
Това обслужване ли е?


Цитирай:
Първоначално написано от Bopa
онези отгоре така ме "UPdупиха" , че май по-добре да си трая, че само им правя кеф.
След 2 часа работа, приемника се update с последния софтуер, без моя намеса се рестартира.
току що обаче мина отново boot, update и СПРЯ :!: . Няма никой на екрана. Страх ме е да го барна, че току виж трябва пак да го сменявам в рамките на ЕДИН ден.
Голям Боклук братяааа

Цитирай:
Първоначално написано от Bopa
Смениха го отново (2 приемника за един ден).
Питах булсаткомците, "мога ли да ползвам приемника с оглед на това, че ще се updateтва" казват "ползвайте си го спокойно, но мене вече ме е Страх.
Пуснакам го в къщи работи но 30 минути не смея да натисна дистанционното.
и след 30 минути викам ще превключвам канали, но ..... след 10 минути блокира и спря. в момента изписва "boot" през 15-20 секунди и аз не смея да го пипна, страх.
Какво да правя? Да му правя ли "hard reset" от контакта???
КОлеги с ZHD100, помогнете.

Цитирай:
Първоначално написано от fierce
Обадих се на 080013800 и си поговорихме с един момък за проблема с подреждането на каналите. Без да изпадам в подробности се разбра, че същите ъпдейти са и за HDR1000 и, че много хора се обаждат за този и други проблеми. Успокои ме, че ръководството знаело за повечето проблеми, НО нямало яснота кога ще бъдат оправени .

Цитирай:
Първоначално написано от Bopa
май станах нарицателен в тоз форум.
Третия приемник (за деня) след 30 мин. работа без да смея да го пипна, започнах да си разцъквам канали. И последва блокиране и "boot" на екранчето на приемника. Понеже вече проправих пътека до офиса реших да не го пипам. 30 минути ми "намигаше" boot, boot, booooot и не издържах "hard reset" от контакта и показва, работи, но скрих дистанционното в другата стая за да не се изкушавам за още 30 мин. В момента работи - версията е 1.00.4AB и да се нядявам, че при другия update нещата ще са по-добре.
Кой каза, че не сме безплатни тестери
Цитирай:
Първоначално написано от daviss
И аз сам със същия проблем ZHD100 от 08.12.2009 след updatа минаха 4 часа и изведнъж сприя и от тогава мига само
boot после LoAD и така го оставих цияла нощ.На следваштия ден пак същото ,започнах с опити да го съживявам гасия, пусмам, глупости .. нищто не помага попринцип този надпис boot после LoAD означава че не намира софта си дефакто е умрял. Проблем при мен е, че аз сам в чужбина и с връщането не е толкова лесно,Аз познавам още хора с същия проблем направо да си кажа много сме... .Моля ви пишете ако научите нещо, че без БГ телевизия не се живее..

Цитирай:
Първоначално написано от hary_bul
Ех , че крива нива.....
Зареди упдейта от 08.12 и .... заби.
Сега на дисплея мига само " boot " => " load ", изгасва и пак boot и load - изобщо не прави вразка с телевизора, та от там, ни меню за заводски настройки, ни дявол.
Ако някой има идея как се ресетва т´ва говно да пише.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Въйко за този полезен пост
Джак (10-12-2009), Ники (14-12-2009)
  #14  
Стар 14-12-2009
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Да продължим с мненията копирани от БСК форума



Цитирай:
Първоначално написано от Bopa
Мнение:
БОКЛУКА забива. При бърза смяна на канали ..... . 4 дена не е работил (ZHD100), сега влизам и се почна. В момента на дисплея ми е "0". Някой знае ли за някакви updates тия дни? каква е последната версия на БОКЛУКА?

Ако някой има идей за протест аз съм на линия, това просто не се търпи. Жената вика "мене ме е страх да го пипна" защото миналата седмица смених 3 приемника за един ден, яко пцуване, и сега като пощракаш и блокира.
Аз го платих на 100%, до края на януари гледам HD каналите за 12,80. Но твърдо съм решил, че ако тоз БОКЛУК не го оправят до тогава ще го върна. Ако трябва ще се трепем, но такова НЕДОНОСЧЕ не мога да търпя.

"Мнение за приемника ZHD 100" - "БОКЛУК" и "НЕДОНОСЧЕ" са мой патент и моля да не се ползват без разрешение.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Въйко за този полезен пост
bmvtooo (14-12-2009), Ники (14-12-2009)
  #15  
Стар 09-01-2010
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Разхождал се EпГ по плажа един ден и изведнъж намерил лампата на Аладин. Вдигнал я, потъркал я и пред него се появил един дух. Учуден EпГ възкликнал, да не би сега да има право да си каже 3 желания които духът да изпълни. "Не...сега не става...само едно желание. Какво ще е?" - отговорил духа.
EпГ не се замислил много, а направо извадил една карта и казал "Виждаш ли тази карта? Искам да владея всички тези страни". Духът погледнал картата и отговорил "Е, човече! Аз мога да правя много неща, но чак толкова не! Мисля че това е непосилно за мен, избери нещо друго".
EпГ помислил малко и казал, "Знаеш ли хората говорят, че DeltaLine HD бил много лош, оправи всички бъгове в него. Това е желанието ми".
Духът помислил минута-две и казал "Хмм, Я дай да погледна картата отново..."
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10-01-2010
PhilipZ PhilipZ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 527
Благодари: 115
Получил благодарност:
143 пъти в 104 поста
Сваляния: 188
Ъплоуди: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от netman Вижте мненията
Духът помислил минута-две и казал "Хмм, Я дай да погледна картата отново..."
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hd, Булсатком, приемниците, ПУСНА


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Как да пусна субтитрите на SKY UK от 28.8 Е? myspam DREAMBOX 7 25-11-2010 14:08
Китай пусна глобален тв канал на английски Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 02-07-2010 11:00
Sky Deutschland избра приемниците Pace DS830 за HD ТИНТИН HDTV нови канали и новини 0 28-07-2009 18:11
NBC Universal пусна нов сайт в Русия ТИНТИН Новини 0 18-06-2009 13:48
Приемниците Ferguson - ДА или НЕ Ники Анкети 12 10-06-2008 18:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:43.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.