The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 08-02-2017
спаркс спаркс не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2016
Мнения: 8
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

до кръстовището на захари зограф и крушова градина съм. От нет1 ме отсвириха, звънях им още 1,2 пъти и казаха, че било сложно специално при мен, нещо пак за шахтите ми говориха. Сега гледам и чета някакви неща за булсат, наплаши ме обслужването им ... имам съседи, които се вързаха към netip, чудя се дали да не ги пробвам и аз ...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
булсат, ИЛИ, интерактивна, Мтел, сат


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
причина поради която да се преместя от булсат на мтел? myname70 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 72 03-12-2015 18:50
Мтел или Булсат Даниле-асенов ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 70 26-09-2015 10:28
мтел wwimm Кошче 1 16-03-2015 00:09
Интернета на мтел Чък Норис Дъра-Бъра 36 27-10-2014 14:40
БНТ с нова спортна интерактивна платформа ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 06-06-2012 13:05


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.