The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 09-07-2015
n.botov n.botov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Мнения: 63
Благодари: 5
Получил благодарност:
24 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Колега, имай предвид, че от пишещите тук, малцина са гледащи, всичко се ръчка заради крастата

Телевизори и марки има бол, всичко е въпрос на предпочитания, дори не на вкус.
Истината е една, че за да вземеш нещо читаво, трябва наистина да се бръкнеш от 4к (визирам пари, а не за резолюция) нагоре, всичко друго е конвейер, аз лично предпочитам конвейера, другото ми е неоправдано, но хора си има за всичко
Много точно казано.Ако питаш мен дори 4к за наистина качественно изпълнение може и да са малко.Както казваш всичко е въпрос на предпочитание не толкова на вкус.Особенно за телевизорите на мен лично са ми толкова еднакви и еднотипни,че ако няма надпис с търговската марка може и да се объркам.Честно казано имах голямо желание да си взема Sharp за да им видя прословутата система AQUOS,но добрите и големи изпълнения ми бяха мнооого извън бюджета,затова и се спрях на изпитаната марка.Както казах в предния си пост,който е доволен от LG пак ще си купи такъв,както и с останалите марки.
Между другото форума е уникален.Научих адски много относно сателитната телевизия,техника и технология от форума ви.
Поздравления.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 09-07-2015
Аватара на ТКЗС
ТКЗС ТКЗС не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Русе , парабола 180 см.
Мнения: 1,061
Благодари: 710
Получил благодарност:
514 пъти в 278 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мога да споделя мнение за PHILIPS 40PUS6809/12 . Имам същият модел , но 50 инчовата версия от два-три месеца . Доста дървено меню наподобяващо енигма 2 приемниците но много по орязано . Например на цифрова кабелна не можете да сканирате само една честота , а може само по държави На сателитния тунер може , но там пък 4К каналите от сателита не работят , понеже кодека който използват, HEVC не се поддържа от този модел. 4К през ютуб и през браузъра обаче изглеждат много приятно за мен, макар на този етап да съм гледал само разни рекламни спотове и демота из нета . Друго което ми харесва в този телевизор са наистина плавните движения при включени настройки за това. Можете да стриимвате на телефона или таблета си канала който гледате в момента от кабелния или сателитния тунер на телевизора, kakто и да го контролирате с програмата my remote на philips. Ако някой има повече въпроси за този модел да пита, ако мога ще помогна .
__________________

Отговори с цитат
  #33  
Стар 09-07-2015
borsan borsan не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 95
Благодари: 5
Получил благодарност:
7 пъти в 5 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря ви за съветите, но размислих и се спрях на този Панасоник http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...0E-LED/p/15464 и мисля да го взема тези дни, а за след 2-3 години като навлезат повече УХД канали ще се взима по-голям тв с 4к резолюция.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 09-07-2015
Серхио Агуеро Серхио Агуеро не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2015
Мнения: 279
Благодари: 34
Получил благодарност:
78 пъти в 51 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borsan Вижте мненията
Благодаря ви за съветите, но размислих и се спрях на този Панасоник http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...0E-LED/p/15464 и мисля да го взема тези дни, а за след 2-3 години като навлезат повече УХД канали ще се взима по-голям тв с 4к резолюция.
Грешиш. 4K се гледа не само от ТВ сигнал, кеф ти други източници бол.

Пък и за 4К TV, егаси, не ви ли стигат Planeta 4K, и разните там демо канали по сателитите ?!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 09-07-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borsan Вижте мненията
Благодаря ви за съветите, но размислих и се спрях на този Панасоник http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...0E-LED/p/15464 и мисля да го взема тези дни, а за след 2-3 години като навлезат повече УХД канали ще се взима по-голям тв с 4к резолюция.
А защо не другия предложен Panasonic AS640?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 09-07-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,806
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borsan Вижте мненията
Благодаря ви за съветите, но размислих и се спрях на този Панасоник http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...0E-LED/p/15464 и мисля да го взема тези дни, а за след 2-3 години като навлезат повече УХД канали ще се взима по-голям тв с 4к резолюция.
Принципно и правилно си решил : 4К + минимален бюджет
Най-новата технология за оптимален бюджет , определено си отсял квинтесенцията от плявата, която е нормално да присъства във всяка тема
Каквото и да си вземеш, водейки се от тези критерии, ще те радва дори и с факта, че е твой осъзнат избор .
Отговори с цитат
  #37  
Стар 09-07-2015
Серхио Агуеро Серхио Агуеро не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2015
Мнения: 279
Благодари: 34
Получил благодарност:
78 пъти в 51 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
А защо не другия предложен Panasonic AS640?
Има хора, които никога няма да осъзнаят, когато се опитваш да им направиш добро. Камо ли пък да го оценят.
Дори напротив - правят всичко напук.

Да си вземе какъвто тв иска, той ще си го гледа, не ние.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 09-07-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,806
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
А защо не другия предложен Panasonic AS640?
Защото е все тая, колегата направо се шашна от написаното по темата и реши да остане в 20век с 1920x1080 пиксела, аз неправилно го похвалих, че е избрал иновацията , при запазен бюджет
Определено ще му остане горчив вкус след покупката, но всеки сам си решава как, къде и по какъв начин да си пусне спестяванията
Отговори с цитат
  #39  
Стар 09-07-2015
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,151
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Няма как да удовлетвори на всички съветите, затова най-добре да си купи тв по собствено убеждение, а не да удовлетворява вашите желания.
Преди време и на мен ми викахте да си взема 60' за гледане от 2м, добре, че не ви послушах и взех 55
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #40  
Стар 09-07-2015
алт алт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 765
Благодари: 176
Получил благодарност:
201 пъти в 155 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Защото е все тая, колегата направо се шашна от написаното по темата и реши да остане в 20век с 1920x1080 пиксела, аз неправилно го похвалих, че е избрал иновацията , при запазен бюджет
Определено ще му остане горчив вкус след покупката, но всеки сам си решава как, къде и по какъв начин да си пусне спестяванията
Изобщо не е все тая, единия е с 50херца панел, другия е с 100херца
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
двата, Кой, от, Филипса


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Кой от двата е за предпочитане? кремена кънчева ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 21 25-11-2014 22:20
Кой от двата модела да избера ? Venlancellot ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 4 14-04-2013 20:15
Кой от двата е по-добър Змей ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 65 09-11-2012 23:38
кой от двата мотора гогатааа МОТОРИ И ПОЗИЦИОНЕРИ 2 12-02-2012 18:03
кой от двата HD приемника mimetomm HDTV дискусии 11 17-01-2011 19:10


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:58.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.