The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 13-04-2011
Аватара на ВАНИ_БГМ
ВАНИ_БГМ ВАНИ_БГМ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Местоположение: Враца
Мнения: 168
Благодари: 8
Получил благодарност:
31 пъти в 22 поста
Сваляния: 81
Ъплоуди: 0
По подразбиране Вече може с една карта на два приемника

Във връзка с подмяната на картите грифин с булкрип, и питането на доста хора из форума дали е възможно една черга да работи на два приемника, отговорът е ДА.
Приемниците и двата са делта, единият работи с ягодите (грифин), другият с чергата (булкрипт). Съвсем отделни са активни са, основни без допълнителни, на различни абонати. Така, вади се картата с ягодите носи се в офис на БСК и се сменя с черга, и тази нова черга се слага в ДЖОБА и си остава там. Картата от другата делта с булгрипта се вади и се слага на мястото на ягодите, там вече се "захапва" от приемника и след около 3-5 мин. автоматично се рестартира и вече е с нов номер - номера на другата делта!!!
Всичко това са действителни факти на 100%, и на собствен риск. Казвам риск, защото предварително бях питал Вито по ЛС дали е възможно и какво би се получило, отговорът му беше че така ще се блокират и двата приемника.
Пак казвам приемниците са делта, незнам дали ще се получи със S1000(2). Всичко е на собствен риск!!! При мен стана идеално.
Следните потребители (2) благодарят на ВАНИ_БГМ за този полезен пост
BOBIKAT (14-04-2011), lz3dq (13-04-2011)
  #2  
Стар 13-04-2011
4799inpl64 4799inpl64 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: софия-кв. левски
Мнения: 192
Благодари: 18
Получил благодарност:
25 пъти в 22 поста
Сваляния: 642
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не е гаранция-при мен мен бялата делта захапа 4ергата,излиза номер,абонамент-но 4ерен екран,а на нейния приемник си ба4ка
  #3  
Стар 13-04-2011
Стивт Стивт не е на линия
Дядо Мраз
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 640
Благодари: 29
Получил благодарност:
136 пъти в 96 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И в крайна сметка какво печелиш ти?
  #4  
Стар 13-04-2011
Аватара на Боксер
Боксер Боксер не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 579
Благодари: 40
Получил благодарност:
99 пъти в 74 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВАНИ_БГМ Вижте мненията
Във връзка с подмяната на картите грифин с булкрип, и питането на доста хора из форума дали е възможно една черга да работи на два приемника, отговорът е ДА.
Приемниците и двата са делта, единият работи с ягодите (грифин), другият с чергата (булкрипт). Съвсем отделни са активни са, основни без допълнителни, на различни абонати. Така, вади се картата с ягодите носи се в офис на БСК и се сменя с черга, и тази нова черга се слага в ДЖОБА и си остава там. Картата от другата делта с булгрипта се вади и се слага на мястото на ягодите, там вече се "захапва" от приемника и след около 3-5 мин. автоматично се рестартира и вече е с нов номер - номера на другата делта!!!
Всичко това са действителни факти на 100%, и на собствен риск. Казвам риск, защото предварително бях питал Вито по ЛС дали е възможно и какво би се получило, отговорът му беше че така ще се блокират и двата приемника.
Пак казвам приемниците са делта, незнам дали ще се получи със S1000(2). Всичко е на собствен риск!!! При мен стана идеално.
Да, ама не! Приемника се жени за новата карта и това е всичко!Целта на това упражнение е замяната на "ягодите" с "черга" и нищо повече! А и мисля Вито(или някой друг) беше писал преди време за тази възможност, при желание за подмяна само на картата.
__________________
Dreambox DM 500-S, Opticum MultiRoom Satellite, TRIAX TD-110 OFF SET,Invacom NF 0.3 db., TRIMAX SM-2500, Ariva 100E, NEXT YE-18500 HD, ZHD-100(няма по-смотан приемник от този)
  #5  
Стар 13-04-2011
Аватара на Боксер
Боксер Боксер не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 579
Благодари: 40
Получил благодарност:
99 пъти в 74 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стивт Вижте мненията
И в крайна сметка какво печелиш ти?
Нищо не пИчели! Да работи една черга на два приемника е друга бира!
__________________
Dreambox DM 500-S, Opticum MultiRoom Satellite, TRIAX TD-110 OFF SET,Invacom NF 0.3 db., TRIMAX SM-2500, Ariva 100E, NEXT YE-18500 HD, ZHD-100(няма по-смотан приемник от този)
  #6  
Стар 13-04-2011
Аватара на ВАНИ_БГМ
ВАНИ_БГМ ВАНИ_БГМ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Местоположение: Враца
Мнения: 168
Благодари: 8
Получил благодарност:
31 пъти в 22 поста
Сваляния: 81
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стивт Вижте мненията
И в крайна сметка какво печелиш ти?
Единия приемник е в апартамента, другия на село (примерно), не съм на двете места едновеменно. Плаща се само един абонамент без допълнителен приемник.
Тръгвам си за село товаря бирата и взимам САМО картата в джоба и газ! Печалбата: спестявам си всеки месец по 4,00 лв. такса за допълнителен приемник.
  #7  
Стар 13-04-2011
Аватара на Боксер
Боксер Боксер не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 579
Благодари: 40
Получил благодарност:
99 пъти в 74 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВАНИ_БГМ Вижте мненията
Единия приемник е в апартамента, другия на село (примерно), не съм на двете места едновеменно. Плаща се само един абонамент без допълнителен приемник.
Тръгвам си за село товаря бирата и взимам САМО картата в джоба и газ! Печалбата: спестявам си всеки месец по 4,00 лв. такса за допълнителен приемник.
Според мен си в голяма грешка, ама карай...освен бирата си вземи и семейство Булсаткови(може представителят да внесе някаква яснота по въпроса все пак)
!
__________________
Dreambox DM 500-S, Opticum MultiRoom Satellite, TRIAX TD-110 OFF SET,Invacom NF 0.3 db., TRIMAX SM-2500, Ariva 100E, NEXT YE-18500 HD, ZHD-100(няма по-смотан приемник от този)
  #8  
Стар 13-04-2011
Devnull Devnull не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 967
Благодари: 303
Получил благодарност:
286 пъти в 151 поста
Сваляния: 178
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Дайте му термометър.
  #9  
Стар 13-04-2011
Аватара на ВАНИ_БГМ
ВАНИ_БГМ ВАНИ_БГМ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Местоположение: Враца
Мнения: 168
Благодари: 8
Получил благодарност:
31 пъти в 22 поста
Сваляния: 81
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пичове просто споделям опит! Много от хората тук не ги бъркат тези 4,00 лв. на месец, а пък за мен това си е удобство. Вместо да се разкачват и закачват кабели и да се мъкне целия приемник само вадиш картата и си готов. И какъв е смисълът от понятията "карта" и "приемник" и защо може картата да се вади от приемника!?
Или е просто така - вадиш катрата и си я завираш там, дето некои си завират термометри....
  #10  
Стар 13-04-2011
Валентинко Валентинко е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 628
Благодари: 91
Получил благодарност:
82 пъти в 59 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВАНИ_БГМ Вижте мненията
Единия приемник е в апартамента, другия на село (примерно), не съм на двете места едновеменно. Плаща се само един абонамент без допълнителен приемник.
Тръгвам си за село товаря бирата и взимам САМО картата в джоба и газ! Печалбата: спестявам си всеки месец по 4,00 лв. такса за допълнителен приемник.
Освен самозаблуда,нищо друго не печелиш-същия ефект ще постигнеш,и ако си вземеш приемника с картата,и го занесеш на село...
П.П. Колко ли е сложно да разкачиш кабелите,и да ги закачиш отново,а пък и тежеста на приемника сигурно е огромна???

Последно редактирано от Валентинко : 13-04-2011 на 22:49
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
вече, два, ЕДНА, карта, Може, на, приемника


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
как да излекувам приемника на ITV той работи с карта ..... триа Въпроси и отговори 12 19-03-2011 21:21
Два приемника с една карта ВасилЙорданов ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 33 10-09-2010 21:08
С една сат.антена към два приемника svetoslavsp Въпроси и отговори 7 02-06-2009 20:33
как да свържа два и повече приемника с една карта grigor Въпроси и отговори 8 01-10-2008 08:20


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:51.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.