The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #151  
Стар 19-07-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,182
Благодари: 579
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от taewu Вижте мненията
те нали ги сменяват сега ... даже един в базар бг има обява ,че сменява софтура за 50 лв
Преди месец ги лекуваше за 30.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #152  
Стар 20-07-2023
Аватара на Момчил Минков
Момчил Минков Момчил Минков е на линия
от Шумен
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Шумен
Мнения: 1,225
Благодари: 291
Получил благодарност:
250 пъти в 202 поста
Сваляния: 99
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Преди месец ги лекуваше за 30.
инфлация
__________________
____|_______|_Удряй_|_______|_______|_
|_______|_______|главата|_______|______
____|_______|_______|си_тук_|_______|__
Отговори с цитат
  #153  
Стар 20-07-2023
manqka manqka е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Местоположение: Варна
Мнения: 348
Благодари: 335
Получил благодарност:
99 пъти в 79 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Преди месец ги лекуваше за 30.
Някакъв ШАНО МАНЯК ще е.
Колко ще ги лекува. До следващото счупване.
Отговори с цитат
  #154  
Стар 21-07-2023
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Човека им върши работа и си плащат, той не е виновен че була са тъпанари, също така, хората пък не могат да стоят без телевизия , казали са на един познат че ще чака приемник поне 2 седмици, а той има само един, респективно ще седи без телевизия поне две седмици... А си е платил за година напред...
Отговори с цитат
  #155  
Стар 24-07-2023
ЕмБрадър ЕмБрадър не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Местоположение: София
Мнения: 3
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

No Cert

Съжалявам. Отворил съм достъпа до блога в ЛинкедИн(а), но предишния линк явно се отваря само след логване. Сега пробвам чрез "шерване". Ако не става, здраве да е.
Исках да споделя някъде онлайн, после да го препратя и на КЗП като жалба.

В моя офис на К.Величков си ги лекуват и без да плащаш. Поправиха ми 3, единият изкара цели 5-6 дни, докато се сбъгне.
Не е там въпросът. Няма приемници - не от 13 май (когато обявяват "извънредното си работно време", а изобщо. Даже затвориха офиси - да не би някой да вземе да набие служителките там.
А новият шеф преди ден-два обяви, че били заменили вече близо 300К приемници. И разни медии само разтръбяват интервюта с него какво светло бъдеще чака нас - пациентите на Була. Яд ме е, че никой не заема и нашата окаяна страна.

Както и да е.
Отговори с цитат
  #156  
Стар 24-07-2023
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,026
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЕмБрадър Вижте мненията
No Cert

Съжалявам. Отворил съм достъпа до блога в ЛинкедИн(а), но предишния линк явно се отваря само след логване. Сега пробвам чрез "шерване". Ако не става, здраве да е.
Исках да споделя някъде онлайн, после да го препратя и на КЗП като жалба.

В моя офис на К.Величков си ги лекуват и без да плащаш. Поправиха ми 3, единият изкара цели 5-6 дни, докато се сбъгне.
Не е там въпросът. Няма приемници - не от 13 май (когато обявяват "извънредното си работно време", а изобщо. Даже затвориха офиси - да не би някой да вземе да набие служителките там.
А новият шеф преди ден-два обяви, че били заменили вече близо 300К приемници. И разни медии само разтръбяват интервюта с него какво светло бъдеще чака нас - пациентите на Була. Яд ме е, че никой не заема и нашата окаяна страна.

Както и да е.
Хубаво си се потрудил. Но това ясно е заложено да се случи. Става въпрос за умишлено престъпление на група хора. В Линкедин е удобно да попаднеш на разните там острилки дето се хвалят колко са добри в правенето на добри сделки с Булсатком, без да осъзнават какви лайна са забъркали.
__________________
C:> GOTO NEXT LEVEL
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на CITRON за този полезен пост
111111 (25-07-2023), AGT (25-07-2023), ЕмБрадър (25-07-2023)
  #157  
Стар 25-07-2023
ЕмБрадър ЕмБрадър не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Местоположение: София
Мнения: 3
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

@ CITRON. "Става въпрос за умишлено престъпление на група хора. В Линкедин е удобно да попаднеш на разните там острилки дето се хвалят колко са добри в правенето на добри сделки с Булсатком, без да осъзнават какви лайна са забъркали."


Абсолютно сте прав. Няколко пъти в последните 2-3 г. ми "печатаха" някакви вопли в ОФФнюз за Була. Сега и от там не се интересуват; за "медиите" всичко е Украина, (не)коалицията, Шенген, еврото - важни теми, но не целия ни бит и преживяване. Не ползвам ФБ и след като си поиграх да събера обективна информация - понеже доста след началото на поредния проблем/гаф на поредното далавераджийско ръководство, светлина в тунела няма - пуснах текста там. И да, ще го препратя на КЗП просто да си "направя" кефа. Защото друго положително развитие няма да се случи. Някой ден ще дочакам да се обадят да сменим приемниците. И толкоз.
И още, понеже уж в ЛинкедИна са се разположили все "бизнес активни" хора, предполагах, че ще има реакция някаква... Уви.
(Като ми изтекат платените доп.пакети вероятно и аз ще се откажа. Не, че има реален избор към по-добро. Сигурно и други са захвърлили техните "кутийки". Но това няма да реши ситуацията - някой там да се вземе в ръце. Нашенците в чужбина съвсем действително имат Була като възможност за евтина бездоговорна ТВ и няма да се откажат. А предплащат и пълнят касичката на Була. И дори вярвам, че се стараят първо да сменят техните приемници някъде-си, понеже безотговорните шефове не са пък и съвсем прости. Та тъй - някъде от едни кабинети соцкапиталистите ни гледат над чашите си с отлежало питие и ни се смеят ехидно.)

Последно редактирано от ЕмБрадър : 25-07-2023 на 10:29
Отговори с цитат
  #158  
Стар 25-07-2023
hector21 hector21 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2016
Мнения: 182
Благодари: 342
Получил благодарност:
46 пъти в 39 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

"Виваком" измести "Булсатком" и вече има най-много абонати на тв пазара
"А1 България" пък има най-много приходи от доставката на телевизия
Това е според доклад на Комисията за Регулиране на Съобщения КРС.
__________________
Skystar S2, 1,1m офсет, Amiko 2400
Отговори с цитат
  #159  
Стар 25-07-2023
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,026
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЕмБрадър Вижте мненията
@ CITRON. "Става въпрос за умишлено престъпление на група хора. В Линкедин е удобно да попаднеш на разните там острилки дето се хвалят колко са добри в правенето на добри сделки с Булсатком, без да осъзнават какви лайна са забъркали."


Абсолютно сте прав. Няколко пъти в последните 2-3 г. ми "печатаха" някакви вопли в ОФФнюз за Була. Сега и от там не се интересуват; за "медиите" всичко е Украина, (не)коалицията, Шенген, еврото - важни теми, но не целия ни бит и преживяване. Не ползвам ФБ и след като си поиграх да събера обективна информация - понеже доста след началото на поредния проблем/гаф на поредното далавераджийско ръководство, светлина в тунела няма - пуснах текста там. И да, ще го препратя на КЗП просто да си "направя" кефа. Защото друго положително развитие няма да се случи. Някой ден ще дочакам да се обадят да сменим приемниците. И толкоз.
И още, понеже уж в ЛинкедИна са се разположили все "бизнес активни" хора, предполагах, че ще има реакция някаква... Уви.
(Като ми изтекат платените доп.пакети вероятно и аз ще се откажа. Не, че има реален избор към по-добро. Сигурно и други са захвърлили техните "кутийки". Но това няма да реши ситуацията - някой там да се вземе в ръце. Нашенците в чужбина съвсем действително имат Була като възможност за евтина бездоговорна ТВ и няма да се откажат. А предплащат и пълнят касичката на Була. И дори вярвам, че се стараят първо да сменят техните приемници някъде-си, понеже безотговорните шефове не са пък и съвсем прости. Та тъй - някъде от едни кабинети соцкапиталистите ни гледат над чашите си с отлежало питие и ни се смеят ехидно.)
Има отзвук не се притеснявай , лично аз съм ги посипал с пепел. Проблема е че няма държава да ги напляска, за да знаят къде им е мястото. На приемниците 210 дето цитираш модела ъпдейта последният е от 2018 година. Офиса дето го цитираш на К. Величков изкупуваха работещи приемници по 5 лева + валчер.
__________________
C:> GOTO NEXT LEVEL
Отговори с цитат
  #160  
Стар 25-07-2023
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е що да нямат 300к приемопредавателни протоколи ? Те въртят стари приемници... А ако някой искаше да пише в кзк досега да го е направил, тва малко ми опира на 6 месеца що ги търпите, та чак сега се оплаквате... По договор е нещо от вида на 72 часа за отстраняване на повреда и ако нестане жалба в кзп ...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, приемник, сателитен


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 17 (0 членове и 17 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Булсатком замяна на SD за HD приемник Мартин_89 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 70 26-01-2018 21:39
Сателитен приемник + IPTV на Булсатком Leoni ДРУГИ 3 07-11-2017 08:44
приемник на Булсатком Николай Пенев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 15 03-02-2016 14:35
HD приемник на Булсатком joro09 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 145 18-04-2011 21:55
Сателитен приемник на Булсатком Криси89 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 19 13-03-2011 15:06


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:24.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.