The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > 4K UHD - телевизия с ултра висока резолюция (Ultra High Definition) > 4K UHD дискусии

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 27-06-2018
Бобсано Бобсано не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Exclamation Проблеми със записите по мрежата от 4К каналите.

Здравейте отново, колеги. Значи. Създавам тази тема, защото имам проблеми със записите по мрежата на 4К каналите от сателитните спътници. Та, става на въпрос че наскоро си взех нов 4К сателитен приемник - VU+ UNO 4K SE и реших да тествам дали, че мога да записвам 4К канали по мрежата чрез самба сървъра директно на лаптопа ми. Ами... Направих необходимите настройки на лаптопа, който е с ОС Windows 10, както и на приемника, който е с инсталиран имидж от OpenPli. Дотук добре, но след като направих няколко пробни записа установих, че има проблеми с плейването/възпроизвеждането на вече готовите записани файлове. Проблемите са свързани с това, че когато отворя даден 4К записан файл от лаптопа чрез плеъра MPC-HC x64, започва циклене на картината и звука и то не в малка степен! В смисъл такъв, че самия видео файл въобще не става за ползване. Еми... Според вас на какво може да се дължи този проблем!? Дали аз бъркам някъде нещо по настройките на самия приемник или лаптоп, или проблема е от хардуерно естество?! Мхм... Иначе, трябва да спомена и модела на лаптопа, който е - Asus k550vx-dm028d. Също така тествах и пробвах какви ли не още настройки като например, че променях плана на захранването на лаптопа, инсталирах други плеъри за възпроизвеждане и т.н, но без никакъв ефект. А и да кажа, че подобни проблеми със записите от SD и HD каналите нямам. Еми... Надявам се, че ще има хора, които да се отзоват и да ми помогнат за разрешаването на тези проблеми. И така... Ок. Добре. Ще чакам за съвети, отзиви и всякаква помощ от ваша страна. Благодаря предварително на всички. До скоро. : ))) ; )))
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
, записите, каналите, Мрежата, от, ПО, проблеми, със


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Мрежата да се яви немедленно!!! Въйко Дъра-Бъра 2 06-01-2013 09:34
БНТ1-HD в мрежата на NET1. pe6o1975 Оператори в гр. СОФИЯ 11 10-06-2012 18:12
Проблеми с каналите от пакет ОРБИТАЛ ex-Irdeto2 Кошче 5 08-05-2011 21:58
Проблеми на индийския спътник доведоха до проблеми в излъчването на телевизионни прог spacebeam Новини 0 12-07-2010 04:50
Azbox Premium - проблеми с достъп до харда през мрежата VictorB AZBOX 3 09-07-2009 13:55


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.