The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C]

КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] Кабелна Цифрова Телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 22-12-2015
zorvalth zorvalth не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 25
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Wetek + платени канали?

Тъй като гледам няма да успея да си реша проблема със сегашната ми система които описах в предната тема се чудех ако взема wetek openelec(dvb-c) какъв кардрийдър трябва да купя за да мога да си гледам спортните канали на диема през НЕТ 1?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22-12-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

а тука дзумбата ще те запъти към НЕТ1
аз го имам ,ама гледам на сат тунер и е Wetek Play с Андроид на Нанд флаша и с дистанционно за Е2
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22-12-2015
zorvalth zorvalth не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 25
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

То не е задължително да става въпрос за НЕТ1, въпроса е wetek с какви card reader-и работи? Някъде четох че със smargo и tvheadend, но ако има някой който директно си бачка с vdr май по добре вместо да се мъча да настройвам oscam.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22-12-2015
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Нали вече имаш изградена система, за какво ти е да взимаш втора подобна, но скопена?
Проблема към момента ти е чисто софтуерен, а не хардуерен, за какво ще набиваш допълнително пари за нещо което можеш да решиш по най-лесен начин със смяна на ОС или по по-труден начин с четене?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22-12-2015
zorvalth zorvalth не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 25
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
Нали вече имаш изградена система, за какво ти е да взимаш втора подобна, но скопена?
Проблема към момента ти е чисто софтуерен, а не хардуерен, за какво ще набиваш допълнително пари за нещо което можеш да решиш по най-лесен начин със смяна на ОС или по по-труден начин с четене?
Смяна на ОС не ме устройва от ОЕ 2.0 го ползвам не знам колко години вече станаха и си ми харесва ОЕ. Не ми се инсталират цял линукс. Проблемът(замръзването на VDR) не съм сигурен че е софтуерен защото единствения който се оплаква от същия проблем който намерих в нета е с абсолютно същият модел NUC. Ще пробвам да намеря едно RPI от някой приятел да му сложа един ОЕ и да вида дали ще има същите замръзвания, но предполагам няма защото иначе щеше да е пропищял нета. Та за момента най ме вълнува дали wetek би ми свършил работа от колкото да инсталирам линнукси и да преинсталирам всичко.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22-12-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Нищо , не му е скопено на Ветека, скопен е за тези ,които не могат да боравят с него, то НЕТ-а беше пропищял кански и не можеха да подкарат оскама та трябваше дзумбата да пусне едно cfg ръчкайки го с мен през teamviewer-а 3 часа , аз да го кача по "целия" свят та да си отпочинат, кажи какво искаш да гледаш със"скопения", да сложа един четец и да ти кажа дали става, всичко друго е като приказката за лисицата и гроздето

Последно редактирано от Neo64 : 22-12-2015 на 10:10
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22-12-2015
zorvalth zorvalth не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 25
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Нищо , не му е скопено на Ветека, скопен е за тези ,които не могат да боравят с него, то НЕТ-а беше пропищял кански и не можеха да подкарат оскама та трябваше дзумбата да пусне едно cfg ръчкайки го с мен през teamviewer-а 3 часа , аз да го кача по "целия" свят та да си отпочинат, кажи какво искаш да гледаш със"скопения", да сложа един четец и да ти кажа дали става, всичко друго е като приказката за лисицата и гроздето
Ми искам да знам дали мога да гледам и какво трябва да купя като четец за това:
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22-12-2015
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Човека си има NUC(пробвай с гугъл), за какво му е да взима по-скопена машина?
Просто да си вземе феникс програматора, които му препоръчах в другата тема и да си гледа каквото иска.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22-12-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Е тоя феникс го имам и аз и какво да гледам на него Диема Спорт ли имаш впревид , сигурно нема грижи, ако съм с четенето преди четеца , какъв му е проблема
NUC си е PC, какво да му пробвам на гугъла, не е Расбери , но е PC,
Ветека е Андроид, Опен Елек и Енигма, разликата е видна и в цена също ,Нука е в пъти по скъп

Последно редактирано от Neo64 : 22-12-2015 на 10:59
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22-12-2015
zorvalth zorvalth не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 25
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Значи феникса който ми препоръча никъде не намирам ясно настройки за него и някакво потвърждение че ще тръгне или някой който може да ми помогне да ги направя и да го подкарам с tvheadend. Говоря за openelec а не за linux+kodi.

НУК-а най много ми липсва че няма CEC а pulse eight za 50 долара не ми се купува. Другото е че заради мнго слабата видеокарта хубавите deinterlacing-и не бачакат като хората но това съм го преглътнал някак, иначе моят е най смотаният 2820 и не е кой знае колко скъп без рам и хард преди година и 9 месеца го взех за под 300 лева.

Причината да искам да пробвам wetek освен че дори ще изкарам пари като продам ендото и купя другото е че има CEC, има си нормален deinterlacing до колкото прочетох, май работи с разни четци за платените канали. Единствено се чудя дали машинката има достатъчно вътък за playback 1080p или livetv докато се смъква торент с transmission-a защото съм свикнал с sickbeard/rage и couchpotato. Предпоалгам проблем с usb hard няма да има. Малкоо дсадно че харда ще е от вънка на кабела но пък сега тунера ми е от вънка така че се тая.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
wetek, Канали, платени


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам Wetek Play DVB-S2 feti Приключили продажби 10 11-02-2016 15:15
Заговориха за платени канали..... darkmanx ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 18 13-08-2013 23:29
CME ще предлагат платени канали ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 24-01-2012 14:18
СП и ЕП по футбол няма да се излъчват по платени канали във Великобритания vassilp Дъра-Бъра 2 18-02-2011 14:39


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.