All In One IPTV Solution
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > ПОЛИТИКА

ПОЛИТИКА За да четеш и пишеш тук трябва да си над 18

Отговори

Контрол над темата Начин на разглеждане
Стар Преди 2 седмици
dolby dolby е на линия
мега форумец

Дата на присъединяване: Jan 2009
Благодари: 175
Получил благодарност:
154 пъти в 95 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията

Мокрите мечти на Нинова и Радев за служебна победа, или поне за 3-4 месеца безконтролно от Парламента ограбване на България от БСП-Радев,едни грипени и освобождаване на спонсорите, дори ще ни гони от България зависимия Мунчо:

Всички ВЪН!Само баджанаците остават

Много е страхливо бившето пилотче, дори от Слави се уплаши

брат не исках да те засягам ама нямаш никаква връзка с главния мозък. нямам идея за какво говориш. дали ще е бсп или герб разликата е никаква. не знам защо се заблуждаваш че подкрепям бсп или радев или който и да е. разбираш ли защо биби-то е в паника? няма никакъв резервен план в момента

ПС
вие герберерите на учиндолския слави ли му викате вече преди да полегне на боко беше някакво долно л@йно. как се променя живота а?
Отговори с цитат
Стар Преди 2 седмици
patzi patzi не е на линия
rossoner

Дата на присъединяване: Dec 2011
Благодари: 145
Получил благодарност:
301 пъти в 117 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Гледах по новините, че горивото тази вечер било с най ниска цена от 2 години насам....Аз вече не се заглеждам по табели на бензиностанции, че се плаша. Пък то било под под двата лева явно!
П.п. Вярвайте още на боко,моко,чоко,чебурашки и т.н.

Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
Стар Преди 2 седмици
yavor1 yavor1 е на линия
хххххх

Дата на присъединяване: Feb 2009
Благодари: 973
Получил благодарност:
2,946 пъти в 1,898 поста
Сваляния: 168
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dolby Вижте мненията
брат не исках да те засягам ама нямаш никаква връзка с главния мозък. нямам идея за какво говориш. дали ще е бсп или герб разликата е никаква. не знам защо се заблуждаваш че подкрепям бсп или радев или който и да е. разбираш ли защо биби-то е в паника? няма никакъв резервен план в момента

ПС
вие герберерите на учиндолския слави ли му викате вече преди да полегне на боко беше някакво долно л@йно. как се променя живота а?
Брат, какво предлагаш:
Анархия, майка на порядъка ли?

Много ми е интересно кой за какво се бори и какво очаква, ако му се изпълнят желанията.Ако има добра алтернатива, сподели, но не обиждай, дори не те познавам! Аз се старая да не минавам гроницата и да не обиждам персонално, а някои колеги се държат като типични, платени на Кутев тролове!

За Нинова и Радев ми е ясно, Слави сви знамената, остава ДСБ, ДЕОС, ДПС и още някой маргинали, или нещо извънземно, внос от чужбина както Симеон Сакскобурготски ли?

От Лондон идват мераклии да ни оправят за пореден път, дори главния редактор на Дума от Лондон го докара Кирил Добрев, еее след като поиска легализация на наркотиците, стана зам.главен
Отговори с цитат
Стар Преди 2 седмици
dolby dolby е на линия
мега форумец

Получил благодарност:
154 пъти в 95 поста
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Брат, какво предлагаш:
Анархия, майка на порядъка ли?

Много ми е интересно кой за какво се бори и какво очаква, ако му се изпълнят желанията.Ако има добра алтернатива, сподели, но не обиждай, дори не те познавам! Аз се старая да не минавам гроницата и да не обиждам персонално, а някои колеги се държат като типични, платени на Кутев тролове!

За Нинова и Радев ми е ясно, Слави сви знамената, остава ДСБ, ДЕОС, ДПС и още някой маргинали, или нещо извънземно, внос от чужбина както Симеон Сакскобурготски ли?

От Лондон идват мераклии да ни оправят за пореден път, дори главния редактор на Дума от Лондон го докара Кирил Добрев, еее след като поиска легализация на наркотиците, стана зам.главен
не съм и имал за цел да обиждам, прочети ми постовете пак и ще видиш. вероятно много са те нападали и очакваш отвсякъде нещо да те удари, е не всички са такива.
нищо не предлагам. боко няма как да продължи, всичко се разпада около него.
алтернатива на хоризонта няма, но това не значи че няма да се появи. и ще се появи от такива като теб, които искат нещо да се случи в бг, да не е пример за най шиб@ната държава в света, щото в момента е на едни от челните позиции както и да го погледнеш. третия свят е по добре от българия вече, страни които ги мислиме за пълни аутсайдери са много по добре икономически
Отговори с цитат
Стар Преди 2 седмици
yavor1 yavor1 е на линия
хххххх

Получил благодарност:
2,946 пъти в 1,898 поста
По подразбиране

Цитирай:
не съм и имал за цел да обиждам, прочети ми постовете пак и ще видиш. вероятно много са те нападали и очакваш отвсякъде нещо да те удари, е не всички са такива.
нищо не предлагам. боко няма как да продължи, всичко се разпада около него.
алтернатива на хоризонта няма, но това не значи че няма да се появи. и ще се появи от такива като теб, които искат нещо да се случи в бг, да не е пример за най шиб@ната държава в света, щото в момента е на едни от челните позиции както и да го погледнеш. третия свят е по добре от българия вече, страни които ги мислиме за пълни аутсайдери са много по добре икономически
Честно да ти кажа, обиколил съм почти цял свят, никъде не ми е харесало като място за живеене!

Накара ме да се замисля какви са причините да не ми е харесвало да живея никъде другаде, освен в България!

Няма идеална държава, ако е социална като Швеция и Дания, данъците са жестоки,цените също! Климатично също!
Ако е с по-малки данъци, както в Сингапур, тогава глобите са жестоки, направо за нищо, според балканските норми, ти вземат 500$ за един фас!

Ако е като ЮАР с приятен климат, ниска издръжка на живота, тогава пък има сегрегация на белия човек и огромна престъпност, съизмерима с Мозамбик.

За САЩ ситуацията е различна в различните щати, но с тази миграция и наченки на сегрегация на нормалните бели .....
Най-добре е да се работи в Дания, но да се живее във Венецуела, в затворен,защитен като бункер комплекс, защото там всичко е без пари, живота също

За Бразилия, особено след Дилма Русев може да се сравнява с ЮАР!

Испания ми харесваше само, като натюрел,климат и кухня и само за Испания съм имал колебания за местоживеене около и на юг от Валенсия!

Не сме аутсайдери, има много накрадено , милиарди са откраднати и директно и заради комисионни са сключвали сделки за едни други милиарди! То не бяха РМД-та, касова, безкасова приватизация, финансови пирамиди, фалити на банки, галопираща инфлация, изкуствени дефицити, купонна система.... Такъв екшън за 30 години никое население не може да изтрае, без да има наказани ....

Баневи арестуваха в Ница, веднага почнаха протестите.... Дали има връзка
Аз лично не мога да живея в друга страна, може и да не съм прав, но уважавам Кенеди :
Не питай, какво може родината ти да направи за теб, а питай,, какво можеш да направиш ти за родината си.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
бендо (Преди 2 седмици)
Стар Преди 2 седмици
dolby dolby е на линия
мега форумец

Получил благодарност:
154 пъти в 95 поста
По подразбиране

добре де всичко беше ок , само не разбрах що ги плесна тия баневи там? по тая логика арабаджиеви са същата бира? а кой ги търпи тия разбойници десетилетия наред? само боко е 10 г на власт, ако е бил такъв принципен отдавна щеше да ги набута зад решетките. да не отварям дума за галеви а? безсмислено е. няма политическа сила която да представлява интересите на хората в бг
Отговори с цитат
Стар Преди 2 седмици
yavor1 yavor1 е на линия
хххххх

Получил благодарност:
2,946 пъти в 1,898 поста
По подразбиране

Цитирай:
добре де всичко беше ок , само не разбрах що ги плесна тия баневи там? по тая логика арабаджиеви са същата бира? а кой ги търпи тия разбойници десетилетия наред? само боко е 10 г на власт, ако е бил такъв принципен отдавна щеше да ги набута зад решетките. да не отварям дума за галеви а? безсмислено е. няма политическа сила която да представлява интересите на хората в бг
Баневи бе последната капка,на Ветко му взеха много пари, Миню,Бенчо,Митю, има и други, ударени спонсори, да не се повтарям! Не забравяй,че БСП-Станишев гласува една амнистия за всички престъпления, заменки и приватизации , а и по закон има 10 годишна давност за такива престъпления! Споменавам Баневи, защото там е симптоматично, чрез РМД и Бонова приватизация и Приватизационни фондове бяха експроприирани 90% от активите на България в периода 1996-1999г. смятай кога им изтече давностния срок и кога Бойко дойде на власт от 27 юли 2009 до 2013 г., от 2014 до 2017 г. и настоящото от 2017 г.! Всички такива "приватизатори" и "честни"частници бяха спокойни че закона не ги лови!За всеки случай Нинова предложи КОНПИ и спец.Прокуратура и Спец.Съда да са към Радев, ясно защо!

Това че се намери начин, законно да се заобиколи давността на престъпленията, като се подведат по други параграфи за действията им след като придобиха активите, подлуди "честните" приватизатори, включително и Нинова!

Това е и причината за атаките към Гл.Прокурор и агресията към Бойко от БСП и Радев!

Аз поне такива връзки правя в моите расъждения! Защото няма нищо случайно, дори и защитата на Деса Иванчева от клакьорите на ДЕОС и подобни!

Само не мога да си дам обяснение за нетипичната тишина от БХК, който винаги защитава мангалите и престъпниците, дори бе предложил за мъж на годината, осъден убиец с влязла в сила присъда
Отговори с цитат
Стар Преди 2 седмици
dolby dolby е на линия
мега форумец

Получил благодарност:
154 пъти в 95 поста
По подразбиране

мноо си заблуден брат, късно е не ми се занимава да ти оборвам тезите една по една с факти. не защитавам никоя политичска формация, погледа ми е максимално безпристрастен. по лошо управление от последните 10-ина години вероятно няма, може да го сравниме с управлението на костов вероятно, както той закопа бг за десетилетия, така боко удвои неговите усилия. забележи че виденов не го и споменавам. при него кризата беше краткосрочна докато при тия двамата е за поколения. това е мойта теза, няма да влизам повече в спорове.
едно нещо само. ако не вземете нещата в свои ръце нищо хубаво не чака Бългаария
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  ВИДЕОЗАСНЕМАНЕ С ДРОН  Изработка на мобилни приложения за iOS
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
бойко, борисов, на, Слави, Шоуто

Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Яне Янев в шоуто на Слави Джак ДРУГИ 14 05-02-2011 01:13
Тенис: Бойко Борисов по Канал3 - наживо Джак СПОРТ 1 29-08-2010 21:28
Бойко Борисов и Георги Първанов в телевизионен дуел Джак Дъра-Бъра 8 18-06-2010 23:52
Борисов гостува в Шоуто на Слави Джак ДРУГИ 10 25-05-2010 17:37
Самият Бойко Борисов - гост по актуални теми в “На 4 очи” ТИНТИН ДРУГИ 0 10-07-2009 15:36

Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:47.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.