The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > БОРСА - Купува / Продава > АНТЕНИ, CA-МОДУЛИ, КОНВЕРТОРИ, МОТОРИ, ПОЗИЦИОНЕРИ и др. > CA МОДУЛИ

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 06-10-2018
Светльоо Светльоо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 19
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 19
Ъплоуди: 0
По подразбиране Търся CA модул за Близу

Здравейте. Използвам услугите на Близу (вече А1) за кабелна цифрова телевизия. В момента от тях имам 1 HD приемник (черен с лого на Близу) и 2 CA модула (взети отново от оператора). Искам да сменя обаче приемника с СА модул, закупен от външен търговец (например с този - https://www.technopolis.bg/bg/TV-ACC...AX-CAM/p/16307).
Питането ми е - ще мога ли да гледам телевизия, използвайки този модул и картата, която в момента е в приемника? Вързана ли е по някакъв начин картата само и единствено към приемника, в който е и външен модул ще може ли да декодира всички канали от мрежата, включително и HD?
Консултант на А1 ми каза, че няма да е възможно, но и не очаквах, че ще ми кажат друго. Все пак ми предложиха модул за 19,90 лв. и месечна такса 4,99 лв.
Та, мога ли да си взема модул от другаде и да го ползвам без проблеми? Някой пробвал ли е и с кой модул има успех?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 06-10-2018
гремлин гремлин не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 10
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Същия ползвам и аз и си работи само те лъжат че не може да ти вземат парите само
Отговори с цитат
  #3  
Стар 06-10-2018
Аватара на ВКВ
ВКВ ВКВ е на линия
Black Sabbath
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 458
Благодари: 124
Получил благодарност:
102 пъти в 56 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от гремлин Вижте мненията
Същия ползвам и аз и си работи само те лъжат че не може да ти вземат парите само
Имам три модула на близалките.И трите обаче са "женени" за картите.Сменял съм картите...работят обаче не се ъпдейтват.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 06-10-2018
Светльоо Светльоо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 19
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 19
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря ви за отговорите.
Опитах да сложа картата от приемника в единия техен модул, който имам - не работи. На всички канали изписва, че са кодирани. Замислям се, че щом на техния СА модул не работи, няма да иска и на "чужд". Сигурно някак е вързана с приемника, не знам. В крайна сметка трябва да пробвам и ще разбера, няма друг начин. Благодаря отново за отговорите.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 06-10-2018
Аватара на Велков
Велков Велков не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2017
Мнения: 131
Благодари: 114
Получил благодарност:
16 пъти в 15 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светльоо Вижте мненията
Благодаря ви за отговорите.
Опитах да сложа картата от приемника в единия техен модул, който имам - не работи. На всички канали изписва, че са кодирани. Замислям се, че щом на техния СА модул не работи, няма да иска и на "чужд". Сигурно някак е вързана с приемника, не знам. В крайна сметка трябва да пробвам и ще разбера, няма друг начин. Благодаря отново за отговорите.
Техния CA модул е "женен" за картата - самата карта няма как се заключени към определен приемник или модул, но може приемник или модул да бъде заключен към определена карта.

Малко реклама, ама продавам точно такъв модул какъвто ти трябва
За цена - на ЛС
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ca, Близу, За, Модул, търся


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Търся CI Модул за Близу симлан CA МОДУЛИ 2 04-01-2017 18:16
CA Модул на Близу Влад88 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 118 08-12-2016 19:16
Търся conax модул magnate Приключили продажби 7 26-03-2013 12:56
Къде е проблема-CI модул,Близу или телевизора? паничето ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 3 22-11-2012 02:18
Търся СА модул виктор11 Приключили продажби 2 15-11-2011 16:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.