The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 05-09-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране безжичен адаптер марка тплинк проблем

имам безжичен адаптер за интернет марка тплинк дали защото е най-евтин и за това се проадава масово по пц магазини от две места си купувам само този модел ми предлагат , проблемът с него е следният

ползвал съм го при кабелно безжичен рутер пак тази марка тплинк и при модема/рутера на виваком адсл и при двата вида много често се разкча от безжичната връзка на какво се дължи това мога ли някак да направя да си стои постоянно закъчен прекъсване в сигнала от интернет доставчика няма проблема е в безжичния адаптер тплинк

можете ли да ми препоръчате от технонмаркет някой добър но не много скъп рутер кабелно безжичен комбиниран който да има опцията дмз хост отавряне и пренасочване на портове от локалния вътрешен ай пи адрес към външният ай пи адрес който ако е статичен реален да мога да хоствам сървъри от моят компютър

много доволен бях от един жичен рутер марка едимакс има ли комбинирани такива кабелно безжични на някоя по ниска цена
моят кабелен рутер едимакс го бях взел на цена от 50 лева и добре работеше доста годинки преди да изгори

???

__________________

Последно редактирано от uscxeu : 05-09-2011 на 05:10
Отговори с цитат
  #2  
Стар 05-09-2011
Аватара на elektrik
elektrik elektrik не е на линия
химик
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Перник
Мнения: 213
Благодари: 38
Получил благодарност:
21 пъти в 19 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Tenda са добри рутери на цена 30-тина лева в Технополис. Едимакс те съветвам да не си взимаш. Аз имам безжичен Едимакс - постоянно прави проблеми...
__________________
Антени Offset: 110 х 120см (Tecatel), 72 х 82см (ITV Partner), приемници: 2x DreamBox 800 HD PVR, Мултифийд: 16E, 19.2E, 39E 45E, 46E.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 05-09-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

от кабелният рутер едимакс съм нямал проблеми поне около 5 години го ползвах за цената от 50 лева беше добър имаше си и дмз и си правих отваряне на 192.168.1.2 примерно към външния ми ай пи адрес който беше статичен и реален и така дори през рутер хоствах игри онлайн но сега този тплинк който имам рутер не знам как става по е сложно при него
но и безжичният адпатер пак тплинк ми прави тези проблеми с чести спирания на връзката към модема или рутера ...
__________________
Отговори с цитат
  #4  
Стар 05-09-2011
Аватара на blagoo
blagoo blagoo не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 33
Благодари: 8
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 0
По подразбиране re

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
имам безжичен адаптер за интернет марка тплинк дали защото е най-евтин и за това се проадава масово по пц магазини от две места си купувам само този модел ми предлагат , проблемът с него е следният

ползвал съм го при кабелно безжичен рутер пак тази марка тплинк и при модема/рутера на виваком адсл и при двата вида много често се разкча от безжичната връзка на какво се дължи това мога ли някак да направя да си стои постоянно закъчен прекъсване в сигнала от интернет доставчика няма проблема е в безжичния адаптер тплинк

можете ли да ми препоръчате от технонмаркет някой добър но не много скъп рутер кабелно безжичен комбиниран който да има опцията дмз хост отавряне и пренасочване на портове от локалния вътрешен ай пи адрес към външният ай пи адрес който ако е статичен реален да мога да хоствам сървъри от моят компютър

много доволен бях от един жичен рутер марка едимакс има ли комбинирани такива кабелно безжични на някоя по ниска цена
моят кабелен рутер едимакс го бях взел на цена от 50 лева и добре работеше доста годинки преди да изгори

???

Пич,вземи кажи с каква операционна система си.Един познат имаше сходен проблем сменихме няколко подобни карти и се оказа проблема в WindowsXP.Беше се яко омазал и след нова преинсталация и ъпдейт до win7 сега лети картата.
__________________
Колкото повече,толкова повече

Последно редактирано от blagoo : 05-09-2011 на 18:18 Причина: правопис
Отговори с цитат
  #5  
Стар 05-09-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,948
Благодари: 985
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Все пак няма ли да кажеш кой модел е този тплинк?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 05-09-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

windows xp profesional но дарк едитион а адаптера ми е тплинк TL-WN821N 300 mbps пише отгоре имам и друго 150 mbps но все тоя проблем ?
__________________
Отговори с цитат
  #7  
Стар 05-09-2011
Аватара на blagoo
blagoo blagoo не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 33
Благодари: 8
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 0
По подразбиране re

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
windows xp profesional но дарк едитион а адаптера ми е тплинк TL-WN821N 300 mbps пише отгоре имам и друго 150 mbps но все тоя проблем ?
На 80% съм сигурен тази боза "Дарк едишън " дето ползваш е проблема.Форматирай и меткай вин7 про.После сподели как се държи донгъла.
__________________
Колкото повече,толкова повече
Отговори с цитат
  #8  
Стар 06-09-2011
Аватара на kabel
kabel kabel не е на линия
Балкантурист
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 620
Благодари: 485
Получил благодарност:
132 пъти в 88 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 20
По подразбиране

мацаница..... има доста безмислени героий дет сглобяват...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 06-09-2011
dolby dolby не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,701
Благодари: 799
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
имам безжичен адаптер за интернет марка тплинк дали защото е най-евтин и за това се проадава масово по пц магазини от две места си купувам само този модел ми предлагат , проблемът с него е следният

ползвал съм го при кабелно безжичен рутер пак тази марка тплинк и при модема/рутера на виваком адсл и при двата вида много често се разкча от безжичната връзка на какво се дължи това мога ли някак да направя да си стои постоянно закъчен прекъсване в сигнала от интернет доставчика няма проблема е в безжичния адаптер тплинк

можете ли да ми препоръчате от технонмаркет някой добър но не много скъп рутер кабелно безжичен комбиниран който да има опцията дмз хост отавряне и пренасочване на портове от локалния вътрешен ай пи адрес към външният ай пи адрес който ако е статичен реален да мога да хоствам сървъри от моят компютър

много доволен бях от един жичен рутер марка едимакс има ли комбинирани такива кабелно безжични на някоя по ниска цена
моят кабелен рутер едимакс го бях взел на цена от 50 лева и добре работеше доста годинки преди да изгори

???

пробвай да смениш протокола на криптиране или другия вариант е да ги заключиш само по мак адрес
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25-10-2011
Андрей Колев Андрей Колев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 135
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 7 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Смени firmware-a на БТК-то с такъв поне на dynalink ако ползваш ADSL , ако не направо OpenWRT Аз имам такъв УСБ адаптер от най-евтините по 11 лева и нямам проблем нито с бтк рутера с качен openwrt нито с tp link рутер от-най евтините пак 23 лева дето са
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
адаптер, безжичен, марка, проблем, тплинк


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Инсталиране на безжичен USB адаптер на DM 800 lz1mnw DREAMBOX 9 26-06-2011 00:17
Сплитер за слушалки адаптер, само 1.12 $, + безплатна доставка window7me Кошче 0 25-05-2011 10:27
bTV е най-силната ТВ марка у нас – променя визията на 6-и декември ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 3 01-12-2009 19:34
Изгорял адаптер за DREAMBOX-500S radich_58 DREAMBOX 9 18-08-2009 14:30
Търся марка приемник HDouse ДРУГИ 0 19-05-2009 17:01


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:49.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.