The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 11-01-2019
Аватара на Танннер
Танннер Танннер не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Местоположение: Шумен Варна Бургас
Мнения: 425
Благодари: 159
Получил благодарност:
39 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 111111 Вижте мненията
Неограничен брой, стига да спазват условията.

Тъпо е да се обяснява, че няма как да се гледа от повече от колкото може лан картата,
или че честотата на транспондера е една за 1 тунер.
Какви са условията?
Какво разбираш не повече от възможностите на лан картата , имаш в предвид бендуита и скороста която пропуска в двете посоки една лан карта, в случая е важен ъплоада, могат по айпи да гледат максималната пропускателна способност разделена на броя на абонатите по техният генериран трафик?




Един осбен пич който сте го банвали от тук, в Kaldata твърди че не можело да се гледа по тази схема, а от поне 4 познати и съфорумници тук знам че може и се прави за любителски цели или за тесен кръг хора тази схема.

Объркан съм, понеже и аз искам изградя една такава система за любителски и лични цели без комерсиални глупости, понеже знам че някои прекаляват но после ги шамарят.... та гледам сега май този тип хора повече внимават, къде какво предлагат.

На мен и друго ми е любопитно как Булсатком допуска това да е възможно, не планират ли скоро да преустановят Bulcrypt v1?
И изцяло да минат на V2, то V2 вече отдавна има, и всеки който е на V1 и е успял да си изгради подобна система за любителски цели или гледа на различен приемник от операторския няма ли да издъхне?

Струва ми се нестабилно тази схема, понеже вече доста се разчу, а преди по малко се говореше на тази тема преди години.

Последно редактирано от Танннер : 11-01-2019 на 14:18
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11-01-2019
Аватара на 111111
111111 111111 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,384
Благодари: 1,026
Получил благодарност:
1,031 пъти в 675 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Танннер Вижте мненията
Какви са условията?
Какво разбираш не повече от възможностите на лан картата , имаш в предвид бендуита и скороста която пропуска в двете посоки една лан карта, в случая е важен ъплоада, могат по айпи да гледат максималната пропускателна способност разделена на броя на абонатите по техният генериран трафик?




Един осбен пич който сте го банвали от тук, в Kaldata твърди че не можело да се гледа по тази схема, а от поне 4 познати и съфорумници тук знам че може и се прави за любителски цели или за тесен кръг хора тази схема.

Объркан съм, понеже и аз искам изградя една такава система за любителски и лични цели без комерсиални глупости, понеже знам че някои прекаляват но после ги шамарят.... та гледам сега май този тип хора повече внимават, къде какво предлагат.

На мен и друго ми е любопитно как Булсатком допуска това да е възможно, не планират ли скоро да преустановят Bulcrypt v1?
И изцяло да минат на V2, то V2 вече отдавна има, и всеки който е на V1 и е успял да си изгради подобна система за любителски цели или гледа на различен приемник от операторския няма ли да издъхне?

Струва ми се нестабилно тази схема, понеже вече доста се разчу, а преди по малко се говореше на тази тема преди години.
Условията са написани по нагоре.
v2 си работи също но по друга система.
булшит немат IQ да си сменят приемниците, даже в Африка имат по нови от техните.
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на 111111 за този полезен пост :
Танннер (12-01-2019)
  #13  
Стар 12-01-2019
Аватара на Танннер
Танннер Танннер не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Местоположение: Шумен Варна Бургас
Мнения: 425
Благодари: 159
Получил благодарност:
39 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 111111 Вижте мненията
Условията са написани по нагоре.
v2 си работи също но по друга система.
булшит немат IQ да си сменят приемниците, даже в Африка имат по нови от техните.
За V2 има много оскъдна информация, почти няма.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
sat>ip, tvheadend


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
tvheadend и dlna oldgraf КОМПЮТРИ и периферия 8 14-01-2019 14:03
WEB OS и TVHEADEND Танннер IPTV (Internet Protocol Television) 25 15-12-2018 22:51
RTMP сорс как се рестриймва на TVHEADEND Танннер IPTV (Internet Protocol Television) 7 13-12-2018 02:58
Tvheadend+Stream Matrata IPTV (Internet Protocol Television) 26 14-08-2016 11:29
TVHeadEnd - платена помощ lazkom IPTV (Internet Protocol Television) 5 30-09-2015 00:12


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.