The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 09-11-2012
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
Общ германски съюз имаше. Знаем какво стана.
Какво е станало, че нещо не схващам? СССР губи Студената война, Германия се обединява, защото е по-близо до САЩ, докато всичко на изток се разпада, Чехословакия, Югославия, дори България териториално не е, но икономически и т.н е разрушена.

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
Мечтите за единен славянски съюз са си мечти.
Напротив, такъв съюз имаше, но хамериканците го разрушиха.

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
Предпочитам общ силен европейски съюз, където да сме заедно и славяни и германи и келти и латинци и варненци
БГ НИКОГА, АМА НИКОГА няма да е равноправен член, редом до Великобритания, Франция и Германия. За тях сме кенефът на Европата.

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
Това ми е убеждението и никакви лозунги не могат да ме обърнат да се навеждам нито към Кремъл, нито към Белия Дом. Съюз на общи ценности, а не на общи хромозоми и митохондрии.
Ужас, батенце...



Ти просто си объркан и не можеш да схванеш кои са приятели. А това, че има масирана манипулация и хората масово мислят като теб, само говори лошо за тях.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 09-11-2012
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Живял съм със сърби и мога да кажа, че ние българите наистина сме доста по-мизерни от тях. Те са близки като хора примерно със словаци. Които предполагам са подобни на чехи и т.н.

Но, говорим общ език със сърби, македонци, поляци, словаци, чехи (тук държа да отбележа, че чешки и словашки език се припокриват на 90 и повече процента, както и българският с македонския, т.е македонците говорят наш диалект), словенци, руснаци, украинци и т.н.



Пак ще ти кажа, хаповете, да не забравиш.
Има много хора, които мечтаят за общ славянски съюз, но великите сили (разбирай Берлин, Брюксел и Вашингтон) няма да го позволят. Винаги намесата е външна при тези разпади.
Според едно от предсказанията на Баба Ванга, която е доказала пророчествата си, балканските народи ще се обединят един ден. Това не ми се вярва, но все пак има едно съмнение. Дали ние Българите ще влезем в тоя съюз също не се знае. Едно знам за себе си. Може да не е по наше време, но така няма да продължи. Българският народ ще се събуди, както го е направил през турско робство и нещата ще се променят. Сигурен съм в това. Българският корен е дълбок и трудно може да се изкорени.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ivo за този полезен пост :
GeorgiD (10-11-2012)
  #53  
Стар 09-11-2012
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Какво е станало, че нещо не схващам? жокер: "айн фолк, айн райх, айн фюрер!"
БГ НИКОГА, АМА НИКОГА няма да е равноправен член, редом до Великобритания, Франция и Германия. За тях сме кенефът на Европата /има ли жилище само от дневни стаи?/ .

Ти просто си объркан и не можеш да схванеш кои са приятели. /няма приятели - има интереси/ А това, че има масирана манипулация и хората масово мислят като теб, само говори лошо за тях.
OK, предавам се Отивам да се покая. Тук ме победи
Като цяло, гледам да си осигурявам семейството, пък кой какви съюзи плете и разплита, това очевидно е работа на по-извисени мирогледи с мечти за приятелски съюзи.
Повече няма какво да кажа.
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 10-11-2012
pmhawk pmhawk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 733
Благодари: 184
Получил благодарност:
293 пъти в 129 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
http://samoistina.com/
Отговори с цитат
  #55  
Стар 10-11-2012
Аватара на pgi
pgi pgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: гр. Камено
Мнения: 736
Благодари: 92
Получил благодарност:
210 пъти в 119 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
Бе аз от сърбин,турчин и шиптър лошо не съм видял,па ти си приказвай каквото искаш!виж от българи-малииии,не мога да ти ги изредя примерите!за 4 години в Холандия а и не само,точно тези хора ме разнасяха като пепелям тумбак по дискотеки,купони и събирания,ял съм и съм пил като разпран и не са ме оставяли да дам един цент!В софия имам поне 3ма сърби,дето държат кафани,който звъняха на жена ми,току що родила да я питат какво да и сготвят и изпратят,докато аз си пия ракията с тях....Знаеш ли,как се пие истинска вилямовка за 80 евро шишето (цена в магазин) за 1/2 час?
А ти за проба като се запознаваш с някой сърбин се представи за руснак примерно, а после го попитай какво му е мнението за българите и България.
Не знам защо, обаче сърбите имат поговорка "Като нямаш какво да правиш, нападни българите", не претендирам за 100% точност, ама сам помисли какво искат да кажат.
__________________
Параболи: 90см, 180 см; Офсети: 2хTriax 110, 60см, 90см; Vu+Solo2; Octagon SF8008, DM500S; Golden Media Uni-Box 9060 CRCI HD PVR; DiSEQ 8/1
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, истината, какво, нас, ни, чака, югославия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Истината за IP видеонаблюдението netman СОТ охранителна техника 1 11-11-2011 16:49
Какво е това същество и за какво се бори?! Иван Атанасов САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 10 28-12-2010 23:41
DB 800 HD какво искаме от него и какво той може !? koko313 DREAMBOX 21 07-06-2010 19:30
Събраха 30 ефирни честоти в едно ЕООД – чака ни нова мега сделка? ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 24-02-2010 16:28
НОВ РАЗДЕЛ за страните от бивша Югославия АДМИН Новини и мнения 0 05-12-2009 09:36


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.