The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > DVD и BLURAY плеъри

DVD и BLURAY плеъри Цифрово кино у дома

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 25-08-2010
Аватара на Didko
Didko Didko не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: на село
Мнения: 1,508
Благодари: 265
Получил благодарност:
600 пъти в 278 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В спорът се ражда истината
Това с лаптопа за мен не е нито практично, нито евтино, нито нищо Лаптопът се ползва за да пиша във форума
Джак е прав за себе си. За много неща съм съгласен с него и ми е ясно какво се опитва да обясни. Ама не съм съгласен някой да ми дава наклон на оная работа дали вкъщи музиката звучи добре или не Каквото съм направил, съм го направил за себе си и 5 пари не давам за чуждо мнение. Между другото, който го е чул до сега (приятели меломани, та дори и хоби музиканти) остават приятно изненадани.
Темата за аудиото е много просторна. Ама не ми се изпада в още монолози за това, че над 90% от слушащите музика слушат мр3, за това, че повечето концертни ДВД-та са кодирани точно в мр3 и ми е много странно как великите меломани ги гледат (слушат). Ами от много голямо значение е и стилът музика, който предпочиташ! Аз съм фен на по-твърдата музика. Не слушам някакви ар-ен-бита или електрички, които убиват с динамика. Не, че едно ТОТО например няма динамика, ама,.....
Уф пак се отплеснах Спирам да пиша в тая тема!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 25-08-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Didko Вижте мненията
Джак е прав за себе си. За много неща съм съгласен с него и ми е ясно какво се опитва да обясни. Ама не съм съгласен някой да ми дава наклон на оная работа дали вкъщи музиката звучи добре или не
Ако мен визираш и за момент не съм обсъждал музиката ти вкъщи. С мненията си се опитах да обясня, защо (за мен) изборът на медиен плеър в компютъра е по-добър от отделно устройство и кое определя това мое предпочитание. Просто една гледна точка по темата.
Цитирай:
Първоначално написано от Джак Вижте мненията
Действително в зависимост от целите, критериите и изискванията са различни. Това е хубаво на форумите, че дават различен поглед върху нещата, а всеки потребител сам може да реши за себе си.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Какъв, мултимедиен, плеър, център


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
НТВ+ 36Е с какъв офсет opti САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 1849 21-11-2023 19:08
Официален адонс сървър и даунлоуд център на EDG Nemesis за енигма1/енигма2 thunderstorm6 DREAMBOX 0 07-12-2010 07:13
OoZooN даунлоуд център (enigma2) thunderstorm6 DREAMBOX 0 01-11-2010 11:23
Нов Ъплоуд център във форума АДМИН Новини и мнения 19 24-02-2010 20:49


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:34.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.