The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #91  
Стар 03-07-2023
Митко7 Митко7 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2018
Мнения: 271
Благодари: 9
Получил благодарност:
78 пъти в 46 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вие не разбрахте ли, че Диема Спорт при Неосат скоро няма да се оправи. Гледайте Диема Спорт на А1, Виваком и Булсатком !
Отговори с цитат
  #92  
Стар 03-07-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,516
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,169 пъти в 2,934 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moreg Вижте мненията
Излъгала те е, че си първия. Аз съм им звънял още преди 10 дни
Напротив ,първият съм!Само че преди два месеца,когато ти не знаеше!Иначе съм сефте и на каката,щото момичето не беше чувало!А иначе съм хващал Ванката и на 5те стана по няколко пъти!Само че той не записваше и казваше изборът е ваш!Което означава,че без разпърдяване,няма оправяне! А оправянето е точно за 5минути,като се смени сорса на доставака!
Отговори с цитат
  #93  
Стар 03-07-2023
Сателайт Сателайт не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2022
Мнения: 130
Благодари: 6
Получил благодарност:
17 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Току-що говорих с една кака,явно нов служител,не беше наясно с проблемите при двете диеми,та попитах,ще ги оправяте ли, че след 10 дена почва първенството.Записа си тикет!Да видиме,ама вие сте първият,който се оплаква и ме срази!Не,викам ,от два месеца е така за булсатските приемници,а вие активирате всичко ,което се насочи към вашият сателит и няма мърдане!
Та мисълта ми е,звъннете по един път,да стане масов проблем,че няма да се учудя,че и не знаят за него,освен Ванката!
Ванката да не е напуснал?
Отговори с цитат
  #94  
Стар 03-07-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,191
Благодари: 581
Получил благодарност:
783 пъти в 531 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Сателайт Вижте мненията
Ванката да не е напуснал?
В майчинство е.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #95  
Стар 04-07-2023
spaice spaice е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,159
Благодари: 78
Получил благодарност:
353 пъти в 236 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Току-що говорих с една кака,явно нов служител,не беше наясно с проблемите при двете диеми,та попитах,ще ги оправяте ли, че след 10 дена почва първенството.Записа си тикет!Да видиме,ама вие сте първият,който се оплаква и ме срази!Не,викам ,от два месеца е така за булсатските приемници,а вие активирате всичко ,което се насочи към вашият сателит и няма мърдане!
Та мисълта ми е,звъннете по един път,да стане масов проблем,че няма да се учудя,че и не знаят за него,освен Ванката!
Изтеглих късата клечка . След известно чакане на телефона и неуспешно свързване със опреатор, ми се обади Ванката. Казаха му да запише тикет, казах си клиентския номер. Казах му как "колегите" да видят какъв е проблема.
Разбира се пак беше любезен, използва думи като "добре", "чудесно"... премести си го в другия крачол и си пожелахме приятен ден.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на spaice за този полезен пост :
uplevel (04-07-2023)
  #96  
Стар 05-07-2023
Човек Човек е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2022
Мнения: 155
Благодари: 40
Получил благодарност:
34 пъти в 27 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това, че от Неосат заявяват че не знаят за проблема с каналите на Нова, говори единствено че не си говорят помежду си служителите във фирмата. Едно на ръка, че всички ги мързи да си решат проблемите веднъж завинаги с Нова Груп, а на всичкото отгоре и не си говорят. А не са само Диемите, Нова Нюз и Нова Спорт са си СД резолюция от бая време, а заявката от Неосат е тези канали да ги лъчат в ХД резолюция Абе май тия изстреляха един сателит в орбита, което без съмнение си е постижение за страна като България, ама се взеха за голямата работа. Вече е ясно ,че доста мъчително може някой да ги убеди че имат проблем с тия канали, а времето си върви ли, върви....
Отговори с цитат
  #97  
Стар 05-07-2023
Аватара на бендо
бендо бендо е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Местоположение: София
Мнения: 2,188
Благодари: 1,408
Получил благодарност:
521 пъти в 372 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз не зная що си мислите,че тия спътници се ползват само за тАлАвизиятва е като фирмите с бутилираната минерална вода-печелят от минералите,които извличат,а водата е като страничен продукт
Отговори с цитат
  #98  
Стар 05-07-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,191
Благодари: 581
Получил благодарност:
783 пъти в 531 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Човек Вижте мненията
Това, че от Неосат заявяват че не знаят за проблема с каналите на Нова, говори единствено че не си говорят помежду си служителите във фирмата. Едно на ръка, че всички ги мързи да си решат проблемите веднъж завинаги с Нова Груп, а на всичкото отгоре и не си говорят. А не са само Диемите, Нова Нюз и Нова Спорт са си СД резолюция от бая време, а заявката от Неосат е тези канали да ги лъчат в ХД резолюция Абе май тия изстреляха един сателит в орбита, което без съмнение си е постижение за страна като България, ама се взеха за голямата работа. Вече е ясно ,че доста мъчително може някой да ги убеди че имат проблем с тия канали, а времето си върви ли, върви....
Може и да знаят, но да се правят на интересни за пред клиентите. Едно е да кажат, че ще направят проверка и ще вземат мерки, друго е да кажат, че знаят от месеци, но не могат да го оправят по една или друга причина. А може и да не зависи от тях, много хора тук писаха, че нова ги ебават.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #99  
Стар 05-07-2023
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 85
Благодари: 34
Получил благодарност:
19 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Може и да знаят, но да се правят на интересни за пред клиентите. Едно е да кажат, че ще направят проверка и ще вземат мерки, друго е да кажат, че знаят от месеци, но не могат да го оправят по една или друга причина. А може и да не зависи от тях, много хора тук писаха, че нова ги ебават.

Каквото и да се напише тук в крайна сметка няма особен смисъл, защото дори да е самата истина,дори звучащо абсурдно, то обикновено или е обект на подигравки, или е оборвано от обичайните дървени философи.

За Нова всички знаят, фирмата е 10 човека на кръст, за какви отдели и бонуси и глупости се пишат тук, едва ли не 4 етажа служители и няма кой на кого да предаде. Моля ви се...

Нова ги ебават, те се ебават, не знам кой кого ебе, но знам че всички са наясно с проблемите... това е което исках да споделя за да разсея конспирацията.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 05-07-2023
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Интересно колко души трябва да има в Нова за да ти угодят ?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Инсталирай, Неосат, САМ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 82 (0 членове и 82 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нови канали на Неосат d.ivanov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 873 02-04-2024 06:28
Дистанционно за Неосат Sisyphus ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 8 21-12-2022 00:41
Промоции на Неосат d.ivanov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 25 05-04-2022 23:08
РЪКОВОДСТВО ЗА ИНСТАЛАЦИЯ НА САТЕЛИТНА АНТЕНА НА НЕОСАТ taewu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 0 13-08-2021 12:00
Инсталирай си Линукс с Микрофон и мишка ТИНТИН ДРУГИ 0 19-06-2009 10:36


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:09.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.