The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Монтаж и настройка на антени > Мултифийд

Затворена тема
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #71  
Стар 09-07-2017
Аватара на digimp
digimp digimp не е на линия
Шматката
 

Дата на присъединяване: Jun 2017
Местоположение: London, UK
Мнения: 243
Благодари: 1,630
Получил благодарност:
73 пъти в 44 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да вметна нещо, ако позволите: в разни форуми казват, че преди да завиеш F-конектора, първо се добавяла силиконова грес, за да няма вода/корозия по нататък.

http://www.senax.bg/eshop/userfiles/...roduct_755.jpg

като не е задължителна марката, а просто да е силиконова.

Много ли е залухаво или ... да?



(Хора, абе кажете 1-2 свестни програми на 19,2 може и кодирани, че аз нещо нищо интересно не намирам)

От четири спътника гледам точно 5-6 програми и повечето са на 23.5.

На 28.2 само GOLD на 12 129 и 4+1 на 10 729 са ми е интересни.

на 13 само TVS i SRF,

на 19.2 нищо за сега .....

и само на 23.5 има няколко МН. добри.

__________________

Triax88+4x Inverto, E:13-19-23-28

Последно редактирано от digimp : 09-07-2017 на 15:59
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на digimp за този полезен пост :
atuani (09-07-2017)
  #72  
Стар 09-07-2017
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,310
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Тия професори със силиконовата грес да се ският! Хората са произвели компресиращи конектори! Жокер потърси марката Cabelcon! Колко мъка има да маже конекторите със силикон
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
  #73  
Стар 09-07-2017
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,386
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,112 пъти в 2,900 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от digimp Вижте мненията
Хора, абе кажете 1-2 свестни програми
Питай родолюбеца,той е натъпкал ресивера,със све що е на аванта!
  #74  
Стар 09-07-2017
Аватара на atuani
atuani atuani не е на линия
TV Мастер Джедай
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: BG - RUSE , парабола 2.20 см
Мнения: 7,503
Благодари: 7,522
Получил благодарност:
6,348 пъти в 2,923 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Има голяма логика в това !
Никога не съм го правил ,но миналата есен подмених всички кабели ,и след като видях някой кабели -оплетката в какво състояние е ,ме навя мисълта дали да не слагам рядка грес на новите! С годините особено тези новите кабели алуминия се разпада,най са си добри с 100% медна оплетка, от тях имам кабели на повече от 15 години не са мръднали ,но тези новите са пълен сопаж ,жилото не е на 100% мед ,след време ръждясава ! Алуминия оплетката след време се разпада, сцеплението (пълно късо) с ф-конектора е под голямо съмнение, в с лучай че се омаже с фина грес или силикон ,шанса да издържи във времето в пъти повече ! Така че никак не е излишно
__________________
2.20 IPBOX 910 HD DGS <a href=http://www.radikal.ru target=_blank><a href=http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg target=_blank>http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg</a></a>
TV SONY XR-65A83KAEP OLED+ TV Hitachi 55 4K+VU ZERO 4K H96-Pro-Plus-S912
  #75  
Стар 09-07-2017
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,310
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Това че влагата е минала през кабела е вина на конкторите и на самия кабел. Сложи си кабел комскоп с компресиращи конектори кабелкон и виж след 10 години дали ще има влага... Всичко е до качество на материалите!
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
  #76  
Стар 10-07-2017
Эхьты Эхьты не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 103
Благодари: 8
Получил благодарност:
26 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patzi Вижте мненията
Да тъ в родолюбеца..


Е па нито ти, нито някой от 7-те родолюбци харесали овчата ти мисъл, не искахте да ми помогнете да си дресирам новото пингвиче. Защото не искате и една Новатв да мога да зяпам.
А на моят син му е национален празник на 23 юли. Родолюбиво е детето, обича си неговата родина, където пенсиите не са по 100 евро.
Знаеш ли само колко са ми смешни разни португалци и италианци, дошли да бачкат по строежите и сложили португалско или италианско знаме в дворовете си, или овесени по прозорците на апартаменти /по време на европеско първенсто по топкаджийство/?
Да не ме е ебал бисексуален педерас родолюбец, та да се излагам бяло-зелен-червен байрак да окача в двора.
Родата е от там, от където е жената, а родината е там където животът е лесен и добре уреден.
Иначе и в мароканската пустиня камиларите са горди родолюбци. Ходят и мъжете със забулени лица, щото иначе при вятър им влиза пясък в устата. Ама нали са родолюбци и не си напускат родната им пустиня, да отидат на по-добро място да си отглеждат децата.

Кажи нещо за мултифийда.
  #77  
Стар 10-07-2017
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Эхьты Вижте мненията
Е па нито ти, нито някой от 7-те родолюбци харесали овчата ти мисъл, не искахте да ми помогнете да си дресирам новото пингвиче. Защото не искате и една Новатв да мога да зяпам.
А на моят син му е национален празник на 23 юли. Родолюбиво е детето, обича си неговата родина, където пенсиите не са по 100 евро.
Знаеш ли само колко са ми смешни разни португалци и италианци, дошли да бачкат по строежите и сложили португалско или италианско знаме в дворовете си, или овесени по прозорците на апартаменти /по време на европеско първенсто по топкаджийство/?
Да не ме е ебал бисексуален педерас родолюбец, та да се излагам бяло-зелен-червен байрак да окача в двора.
Родата е от там, от където е жената, а родината е там където животът е лесен и добре уреден.
Иначе и в мароканската пустиня камиларите са горди родолюбци. Ходят и мъжете със забулени лица, щото иначе при вятър им влиза пясък в устата. Ама нали са родолюбци и не си напускат родната им пустиня, да отидат на по-добро място да си отглеждат децата.

Кажи нещо за мултифийда.
Колко мъка има по този свят,не е лесна и твоята!Гледам за мароканската пустиня е камък в моята градина,децата ми кретен такъв са щастливи много повече от твоето детенце,дето еврогеи като теб го е заблудил жестоко!Това,че отсреща е Мароко не значи че там при теб си нямате в пъти повече и в пъти повече радикализирани!Ти там в оная част на Брюксел сигурно и с армия нема да влезеш,ама за неква пустиня ми говориш,смешник вземи смени тоя парцал над антената и покажи на детето от къде идват истинските мъже та да стане и тои мъж,а не еврогей от Брюксел!Питай го учат ли белгииски език,смешко,а испанският го говори половин свят!
  #78  
Стар 10-07-2017
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Закриваййййй!
Поредната намазана тема!
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Следните потребители (4) благодарят на дрим за този полезен пост
digimp (10-07-2017), gogotogo (10-07-2017), tok82 (10-07-2017), кокович (10-07-2017)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
комбинации, Мултифид, Мултифийд


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:54.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.