The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #131  
Стар 09-02-2019
Дим0 Дим0 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2015
Мнения: 65
Благодари: 7
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Глаголица Вижте мненията
Тука има - тука нема! Браво на Мтел, че се превърна в най-долнопробен уличен мошеник... а какви мошеници от класа беха едно време

Е сега има . 12117 върви безпроблемно при мен с модула цяла сутрин. Картината ми я дава 1080р. Така, че може с модулите всичко да си е наред.



Сега ако има някой в западния край на Европата, да каже с какава антена изкарва силен сигнал, да знам какъв размер да сложа.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 09-02-2019
veravera veravera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 442
Благодари: 44
Получил благодарност:
70 пъти в 52 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дим0 Вижте мненията
Сега ако има някой в западния край на Европата, да каже с какава антена изкарва силен сигнал, да знам какъв размер да сложа.
Виена, 12117 - 14.20 dB, сутринта, с Wavetoroidal 90 cm.
__________________
DM 920 UHD + 1TB HDD, Dreambox TWO Ultra + 250GB HDD, WaveToroidal T90 с 10x Megasat Quad LNB Multifeed 0.8W-1.9Е-4.8E-13E-16E-19.2E-23.5E-28.2E-36E-39E.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на veravera за този полезен пост :
Дим0 (09-02-2019)
  #133  
Стар 09-02-2019
ИнСайт ИнСайт не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2019
Мнения: 38
Благодари: 11
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ачо Вижте мненията
Значи и 12117 е с куци параметри,там максовете мажат,явно проблема е при тях,ама няма кой да им каже.Тука ако има представител на оператора като Вито на булсата,може и да има някакво развитие.Не разбрах само със новите приемници как е положението,или само с модула е проблема.
С нов операторски приемник откакто ползвам услугата (декември 2018) нямам абсолютно никакъв проблем с приемането на който и да е било канал, в това число HBO1/2/3, Eurosport 1/2 HD, BNT3 HD за които говорите. Качеството на сигнала не играе, барчето си седи стабилно на около 60-70% (няма числова стойност за да кажа точно), като вали пада на 50%, но и тогава не забелязвам проблеми с картината. Това което ме дразни е сравнително високата компресия на HBO каналите, която на голям ТВ си личи - така например филмите по FilmBox Extra HD изглеждат доста по-добре, отколкото по платеното HBO , но не мисля че това има отношение към качество/сила на сигнал - в това отношение нямам никакви забележки, напротив.

Така като чета проблемите идват от модулите, което обяснява защо при мен техниците още в предварителния разговор по телефона не бяха много
ентусиазирани за варианта с модул и карта към телевизора.
Отговори с цитат
  #134  
Стар 09-02-2019
Дим0 Дим0 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2015
Мнения: 65
Благодари: 7
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veravera Вижте мненията
Виена, 12117 - 14.20 dB, сутринта, с Wavetoroidal 90 cm.

Аз съм на границата с Холандия и сложих малката булсатска антена колкото да тествам. Излиза ми само този транспондер и като се закрепи сигнала си е ок. Оставам за сега така докато взема по голяма антена. А сега гледам, че на 12214 в момента сигнала ми е 8,5дб на силен дъжд, а 12117 го няма никакъв.
Отговори с цитат
  #135  
Стар 09-02-2019
veravera veravera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 442
Благодари: 44
Получил благодарност:
70 пъти в 52 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тази вечер е ред на HBO - маже и не се гледа въобще. HBO2 и HBO3 работят добре.
__________________
DM 920 UHD + 1TB HDD, Dreambox TWO Ultra + 250GB HDD, WaveToroidal T90 с 10x Megasat Quad LNB Multifeed 0.8W-1.9Е-4.8E-13E-16E-19.2E-23.5E-28.2E-36E-39E.
Отговори с цитат
  #136  
Стар 09-02-2019
bate_dino bate_dino не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: София
Мнения: 981
Благодари: 270
Получил благодарност:
369 пъти в 298 поста
Сваляния: 44
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veravera Вижте мненията
Тази вечер е ред на HBO - маже и не се гледа въобще. HBO2 и HBO3 работят добре.
И на Фйешъна от 12117, че спорта уикенда повече се гледа
__________________

Отговори с цитат
  #137  
Стар 10-02-2019
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е това не го разбирам . Да маже или каквото и да е . Имат си супер хардуер и софтуер , който да позволява само да зяпат картинката как изглежда и всичко да им е наред . Имат си лимит на даден транспондер , лесно се конфигурира като условие . Ако транспондера има проблем , да го намалят, все ще е тая . Не го ли гледат онлайн какво излъчват ? Или пак старите муцуни се нагнездиха на ново място и си я карат по елементарния начин. Защо си мисля , че едни всезнайковци се опитват да правят нищо за една добра пачка месечно и все ще е така ? Дано да греша , но правилата са си правила , Достатъчно е да има кой да ги създадеи да ги следи .Останалото са празни приказки
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mistor за този полезен пост :
111111 (11-02-2019)
  #138  
Стар 11-02-2019
Аватара на Бернар
Бернар Бернар не е на линия
Пингвин
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Местоположение: София
Мнения: 111
Благодари: 56
Получил благодарност:
33 пъти в 21 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИнСайт Вижте мненията
С нов операторски приемник откакто ползвам услугата (декември 2018) нямам абсолютно никакъв проблем с приемането на който и да е било канал, в това число HBO1/2/3, Eurosport 1/2 HD, BNT3 HD за които говорите......
Първият написал положително нещо!

Цитирай:
Имат си супер хардуер и софтуер , който да позволява само да зяпат картинката как изглежда и всичко да им е наред . Имат си лимит на даден транспондер , лесно се конфигурира като условие . Ако транспондера има проблем , да го намалят, все ще е тая . Не го ли гледат онлайн какво излъчват ?
Смяташ ли, че нямат? Смяташ ли, че не "гледат"?
И наистина кой нормален човек смята, че го правят някви служители на А1, а не консултантска фирма? Кажи че'сно?
Отговори с цитат
  #139  
Стар 11-02-2019
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бернар Вижте мненията
Смяташ ли, че нямат? Смяташ ли, че не "гледат"?
И наистина кой нормален човек смята, че го правят някви служители на А1, а не консултантска фирма? Кажи че'сно?
Точно там ми беше иронията , че имат всичко нужно , а хората се оплакват. Какво смятам аз съм го написал , а какво гледат и какво виждат си личи от постовете на клиентите им . Контрола който и да го прави винаги се гледа крайния резултат , нещо което явно не се случва . Дали недоволните се оплакват на консултантската фирма/външен изпълнител или на а1 ? Проблемите са техни , но щом тук толкова хора се оплакват , колко ли са тези които им звънят по телефоните и им засипват мейлите ? А и не са се изместили на този сателит преди 10 или 20 дни , че да върви подобно оправдание .

Последно редактирано от mistor : 11-02-2019 на 14:30
Отговори с цитат
  #140  
Стар 11-02-2019
ИнСайт ИнСайт не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2019
Мнения: 38
Благодари: 11
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Точно там ми беше иронията , че имат всичко нужно , а хората се оплакват. Какво смятам аз съм го написал , а какво гледат и какво виждат си личи от постовете на клиентите им . Контрола който и да го прави винаги се гледа крайния резултат , нещо което явно не се случва . Дали недоволните се оплакват на консултантската фирма/външен изпълнител или на а1 ? Проблемите са техни , но щом тук толкова хора се оплакват , колко ли са тези които им звънят по телефоните и им засипват мейлите ? А и не са се изместили на този сателит преди 10 или 20 дни , че да върви подобно оправдание .
Всъщност някой от вас свърза ли се със support-а им? Явно хората, които не ползват операторски приемници не са много, и ако никой от вас не се свърже с тях, едва ли ще има някаква реакция/решение. Пак казвам, при мен всички канали си работят стабилно, а в крайна сметка сигналът идва от едно и също място
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ИнСайт за този полезен пост :
Бернар (12-02-2019)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
a1, hellas, sat, вече, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 16 (0 членове и 16 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Вече сме на позиция tedy58 Кошче 177 06-07-2017 01:04
тв + и Ф+ вече при Виваком!!! Нандо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 112 10-12-2013 03:17
DSF вече е Sport1 naskol77 СПОРТ 14 12-04-2010 15:59
Platforma DV - вече с EPG Джак HDTV нови канали и новини 0 24-05-2009 11:24
MGM вече и в Словения ТИНТИН Новини 0 18-04-2009 22:59


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:25.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.