The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 09-08-2016
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,933
Благодари: 3,689
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е , аз пък в ТП съвсем скоро ползвах ремонт след като ми е свършила гаранцията и вече съм в удължената "застраховка" . Никакъв проблем - отстраниха повредата и не съм плащал нищо .
Ако е по-сериозна повреда може и да има врътки , ама от няколко години нямам купен по-голям уред без 5 год. гаранция (ако няма стандартно - доплащам) - просто нивото на сегашното производство го налага пък и за собствено успокоение
Отговори с цитат
  #12  
Стар 09-08-2016
Аватара на Посветения
Посветения Посветения е на линия
част от матрицата
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 677
Благодари: 606
Получил благодарност:
192 пъти в 125 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Е , аз пък в ТП съвсем скоро ползвах ремонт след като ми е свършила гаранцията и вече съм в удължената "застраховка" . Никакъв проблем - отстраниха повредата и не съм плащал нищо .
Ако е по-сериозна повреда може и да има врътки , ама от няколко години нямам купен по-голям уред без 5 год. гаранция (ако няма стандартно - доплащам) - просто нивото на сегашното производство го налага пък и за собствено успокоение
При единия търговец с когото от тази есен влизаме в съдебен спор, на принципа замяна с техника със сходни технически параметри за моя телевизор, топ модел струващ 4К+ лева, ми предлагаха четири–пет бюджетни(и не последна година) модела на други марки, като най-скъпия беше 1700 лева..

Просто си извадил късмет, че е дефектирало нещо което не е много скъпо за подмяна..
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Посветения за този полезен пост :
Дедал (09-08-2016)
  #13  
Стар 09-08-2016
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Посветения Вижте мненията
При единия търговец с когото от тази есен влизаме в съдебен спор, на принципа замяна с техника със сходни технически параметри за моя телевизор, топ модел струващ 4К+ лева, ми предлагаха четири–пет бюджетни(и не последна година) модела на други марки, като най-скъпия беше 1700 лева..

Просто си извадил късмет, че е дефектирало нещо което не е много скъпо за подмяна..
Каква марка е телевизора , за да го избегна в бъдеще?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 09-08-2016
Аватара на Посветения
Посветения Посветения е на линия
част от матрицата
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 677
Благодари: 606
Получил благодарност:
192 пъти в 125 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от themaster301 Вижте мненията
Каква марка е телевизора , за да го избегна в бъдеще?
Ти и да искаш да го купиш в бъдеще, няма от къде, че беше плазма(Панасоник)

Не е марката проблема приятелю.. Състоянието на милата ни Родина е проблема, но не ми се говори, че да не го обърнем на политика..

Аз например, имайки финансови възможности, почнах да разсъждавам наопаки на възможностите а именно :

Преди години, като си купех нова техника, си я избирах все едно, че имам всички пари на света. Тоест, купувах си най-доброто(дори да не ми е по джоба). И до сега пазя неща морално остарели които работят и изглеждат като нови..

Сега, имайки възможност правя друго. Гледам какво не ми трябва като екстри и колкото мога слизам надолу като пари и качество.. Като изкара до гаранцията, доволно.. От там нататък колкото изкара.

Застраховки правя само по принуда.. .., понеже данъците и без това са неизбежни..
__________________
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
55uf695v, lg, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нов телевизор Миряна ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 190 18-10-2014 09:50
нов телевизор бобитоо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 23 29-08-2014 19:03
въпрос за телевизор NEO Златко Петров ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 3 05-12-2013 16:36
3D телевизор Филмов маниак ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 8 15-03-2013 20:55
Нов телевизор маринеро ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 2 15-10-2012 11:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.