The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 16-05-2015
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Понеже господина пита,нека му отговоря - да, има всякакви хора и при българите но съотношението между търтеите (общо казано за по лесно) при българи и цигани е несравнимо - ако искате точна статистика,то лесно може да я намерите някъде из нета. Основната причина разбира се е липсата на образование и каквато и да е професионална квалификация в тази част от населението. А защо ли нямат? Ми щото за тях е доста по важно да се женят на 14 (щото имали гореща кръв) и на 15 вече да са бащи и майки...а сега искат да имат равни шансове с тези,които от 6 до 20 (поне) годишна възраст са тичали всяка сутрин към школото. Е то и аз искам да съм равен с Бил Гейтс (или поне с Бербатов) ма не мога...

Колкото до заплатата ми - тя е точно колкото на всички в дълбоката провинция - малко над минималната. Защо седя тук ли? Ми щото ако ида да работя някъде далеч,то след 1 месец от къщата ми ще са останали само основите - познайте кой етнос ще направи това?

P.S - въпросният господин дето ми каза че съм луд да работя за тази заплата наскоро беше арестуван (и естествено пуснат) за "ало измами"...от това явно е изкарвал повече от мен.
Само за твоя информация професор Чирков е циганин. Като си отворко що не се пробваш да му работиш работата. Надявам се до 20 год. да ви няма всички бай тошови отрочета и най-накрая страната да тръгне по правият път.

Последно редактирано от турбо : 16-05-2015 на 21:02
  #32  
Стар 16-05-2015
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Добре отвори ми ги тогава като ми отговориш. Имали българи които като циганите живеят на социални понеже е по лесно? Всички цигани на 100% ли не си плащат битовите сметки и не работят нищо?
Аз живея в страната и не съм видял българи, живеещи на социални помощи, да строят гета, се обединяват в банди, след което да обират и изнасилват наред тези, които ги хранят. По-нататък ти е отговорил Генту в #28. Не ми е приоритет да отварям на когото и да било очите или да му наливам. Изключително малко са неподвластните на манипулации и пропаганда индивиди, за да си правя труда да ги търся.
  #33  
Стар 16-05-2015
preslav preslav не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,479
Благодари: 168
Получил благодарност:
420 пъти в 273 поста
Сваляния: 271
Ъплоуди: 0
По подразбиране

До 20 години Българи няма да има в таз нашата държава.
  #34  
Стар 16-05-2015
Аватара на pepsifen
pepsifen pepsifen не е на линия
потребител
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: гр.Лом
Мнения: 268
Благодари: 112
Получил благодарност:
246 пъти в 95 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Охо даже се радват че няма да има българи. Първо винаги ще ни има и това е ясно за всички които могат да мислят. Второ - поради елементарната причина,че няма как да мислят,то циганите хич не се сещат че колкото повече стават,то толкова по зле за тях. Пример - на гърба на едно куче могат да живеят що годе добре около 100 тина кърлежа...ако станат обаче 1000 то те непременно ще гладуват. И ще мрат. А освен всичко друго продължителността на живота при ромският етнос е много малък. Въпреки усилията на професор Чирков.

Темата стана нещо като вечният спор Левски - ЦСКА или ляво или дясно в политиката,така че не мисля повече да споря. Пожелавам на циганите да са живи и здрави и да продължават да си вярват "че ще ни превземат" както казват те.
  #35  
Стар 16-05-2015
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Аз живея в страната и не съм видял българи, живеещи на социални помощи, да строят гета, се обединяват в банди, след което да обират и изнасилват наред тези, които ги хранят. По-нататък ти е отговорил Генту в #28. Не ми е приоритет да отварям на когото и да било очите или да му наливам. Изключително малко са неподвластните на манипулации и пропаганда индивиди, за да си правя труда да ги търся.
Аз съм виждал такива българи виждал съм българи да крадат ток дори и от съседите си. Виждал съм да самонанесли се в изоставени къщи. С какво да ми отвориш очите като на два въпроса не можеш да отговориш конкретно и с факти, пропагандата е в тази тема и промените ви глави. Пишете каквото ви изнася и това е разбираемо, колкото толкова.

Последно редактирано от турбо : 16-05-2015 на 21:13
  #36  
Стар 16-05-2015
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от preslav Вижте мненията
До 20 години Българи няма да има в таз нашата държава.
-здрасти Волене!!!
(анчето и тошето са тука в твоя подкрепа)
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
  #37  
Стар 16-05-2015
preslav preslav не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,479
Благодари: 168
Получил благодарност:
420 пъти в 273 поста
Сваляния: 271
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тоз пък толкова го мразя руска подлога.
  #38  
Стар 16-05-2015
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Истинският проблем е друг, държавата се е сляла с мафията, за това и хрантутят циганите защото са лесни гласове, както и всички бедни хора в България. Изкорени ли се това няма да има прошка за който и да е хрантутник независимо от етноса.
  #39  
Стар 16-05-2015
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от preslav Вижте мненията
Тоз пък толкова го мразя руска подлога.
-е той и анчо го мрази , ама другите ги мрази повече и за това гласува за него!Другият също го мрази и за това гласува за червените , което си е едно и също!!!
Та такива ми ти работи , значи стават по всички земни кълбета!!!

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Истинският проблем е друг, държавата се е сляла с мафията, за това и хрантутят циганите защото са лесни гласове, както и всички бедни хора в България. Изкорени ли се това няма да има прошка за който и да е хрантутник независимо от етноса.
-е как си я представяш тази работа , а?Само си помисли кои и как си избраха за президент мангур в хамериката!Как ще ги стигнем хамериканците , както пееше навремето Тошко Колев?
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!

Последно редактирано от gentu : 16-05-2015 на 21:29
  #40  
Стар 16-05-2015
preslav preslav не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,479
Благодари: 168
Получил благодарност:
420 пъти в 273 поста
Сваляния: 271
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Имам колега който беше върл комунист,на последните избори гласува за откачалката.Но не е това проблема с мафий и така на татъка просто се топим като нация.
Стар 16-05-2015
yavor1
Това съобщение е изтрито от Ooo_Pepi. Причина: Я колко спам и псувни, кой ще почива цяло лято...
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
българин, циганин


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Българин проби в MTV Хигс бозон Дъра-Бъра 18 19-09-2013 06:32
Първия българин със сателитна антена ТИНТИН САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 91 02-09-2013 17:46
Ако бях българин, щях веднага да избягам оттам Хиена Кошче 82 07-02-2013 16:31
70 цигани убиха българин Джак Дъра-Бъра 1 06-07-2010 17:57
Българин вдига Карлинг Къп тази вечер Джак СПОРТ 5 28-02-2010 19:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:18.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.