The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 19-11-2011
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
виждал съм даже в момента го гледам , от 2 месеца съм им абонат

Ето го устройството http://www.globaltele.com.ua/eng/products/464/390/

http://www.huawei.com/en/about-huawe...ductlaunch.htm

И как e сърфирането със скорост до 1 ГБит каквото и да значи това ? А хуавея как се държи ? Че винаги съм имал притеснения с устройства с 1000 интерфейса. Два месеца са добър срок за впечатления мисля.
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19-11-2011
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Сърфирането е със скорост 100Мбита,напълно достижими, това за 1Гбит още не е пуснато след 22.11 ще разбера. Устройството се държи повече от добре ,аз също бях много резервиран към него но оправда напълно очакванията ми,не е забило нито веднъж и все още не се е налагало да го рестартирам,доста голям трафик прекарвам през него,но няма грижи.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19-11-2011
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 513
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги някой знае ли паролата за влизането в този рутер huawei на мегалан казали са че не им работи USB порта искам да го погледна.... или някой ако знае да каже?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19-11-2011
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Контролира се само от NOC-а им устройството, едва ли не са лепнали здрава парола.


И все пак мисля, че всички пропускате фактите, че:

1. Това е споделена свързаност на GPON, а колко е голям VLAN-a на порта на OLT е друга работа ... блок, няколко блока, улици, квартал
2. Колко са машините със стабилен гигабитен интерфейс, които могат да износят 100М, камоли гигабит ... на амд 2х3Гхз 3Грам и сата 2 хард при 400М на лана - външен Intel Pro 1000 GT цпу ходи 25-40% ... а масовите домашни компове са едно ядро на 2,5Г 1Г рам и сата 1 хдд
3. Абре аман от маркетингови трикове, мн е хубаво нещо новите технологии, но нека не се изопачават чак толкова

Отговори с цитат
  #15  
Стар 19-11-2011
Аватара на valbg
valbg valbg не е на линия
Корейче и половина
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: London
Мнения: 610
Благодари: 61
Получил благодарност:
129 пъти в 89 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Интернета вкъщи е споделен чрез рутер между моето семейство и това на вуйчо ми (и доста познати си споделят нет). Сега имаме 4 настолни компютъра вързани по LAN, 6 лаптопа, 2 iphone-a, 1 сат приемник и един хладилник вързани в бежичната мрежа. Повярвай ми мога да използвам капацитета на връзка от 1gbit съвсем безпроблемно и съм убеден, че доста домакинства имат повече от 1-2 устройства вързани в безжичната мрежа
__________________
55'' JS9000 | 28.2E, 13E, 39E | Sky Q | ET5000 | ZHD
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19-11-2011
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valbg Вижте мненията
Интернета вкъщи е споделен чрез рутер между моето семейство и това на вуйчо ми (и доста познати си споделят нет). Сега имаме 4 настолни компютъра вързани по LAN, 6 лаптопа, 2 iphone-a, 1 сат приемник и един хладилник вързани в бежичната мрежа. Повярвай ми мога да използвам капацитета на връзка от 1gbit съвсем безпроблемно и съм убеден, че доста домакинства имат повече от 1-2 устройства вързани в безжичната мрежа

И с какъв рутер си мислиш, че ще дигнеш гигабит ? И кой ще ти го даде ? Или имаш ssd на всички компове, cisco dsr1 за рутер и си сам на клона ?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19-11-2011
Аватара на valbg
valbg valbg не е на линия
Корейче и половина
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: London
Мнения: 610
Благодари: 61
Получил благодарност:
129 пъти в 89 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от netman Вижте мненията
И с какъв рутер си мислиш, че ще дигнеш гигабит ? И кой ще ти го даде ? Или имаш ssd на всички компове, cisco dsr1 за рутер и си сам на клона ?
мисля, че само ябълките са с SSD-та (но може и да се лъжа). Е рутера, демек ONU устройството с рутер, дето го предлагат от Спектрум Нет не е ли гигабитово?
__________________
55'' JS9000 | 28.2E, 13E, 39E | Sky Q | ET5000 | ZHD
Отговори с цитат
  #18  
Стар 19-11-2011
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,312
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valbg Вижте мненията
Интернета вкъщи е споделен чрез рутер между моето семейство и това на вуйчо ми (и доста познати си споделят нет). Сега имаме 4 настолни компютъра вързани по LAN, 6 лаптопа, 2 iphone-a, 1 сат приемник и един хладилник вързани в бежичната мрежа. Повярвай ми мога да използвам капацитета на връзка от 1gbit съвсем безпроблемно и съм убеден, че доста домакинства имат повече от 1-2 устройства вързани в безжичната мрежа
На такива хора има казвам циции. Ще си цепя нета с цялата рода или блока аре мерси. А и щом сте толкова по плащането сиг и рутера е някоя сапунерка за 39 лева от метро дето и за под хладилника не става.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19-11-2011
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valbg Вижте мненията
мисля, че само ябълките са с SSD-та (но може и да се лъжа). Е рутера, демек ONU устройството с рутер, дето го предлагат от Спектрум Нет не е ли гигабитово?
То може да е гигабитово, ама дали според тебе ще износи гигабит - дрън дрън ако дигне 400М ще е чудо, а и съм сиг че ще има скрит шейпър в рутерите ... така, че мечтай си за гигабит ... а и мтел са вързани в бикс-а само на 10Г, а спнет и мегалам едва ли имат повече от 40Г свързаност общо и въпреки юнипер 360-те по областните градове и 960-та в София такъв трафик не би бил по теоритичните сили и на мултираков DSR1, който е десетки пъти по-мощна рутиращо/комутираща система!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19-11-2011
Аватара на valbg
valbg valbg не е на линия
Корейче и половина
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: London
Мнения: 610
Благодари: 61
Получил благодарност:
129 пъти в 89 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@Ламерът: Ъм нищо лично, две семейства от една фамилия сме, като повечето устройства са на моето семейство, не виждам нищо лошо във факта, не е нито незаконно нито нищо, основната идея на мрежата е да можем да споделяме неща в локалната мрежа с братовчед ми. Рутера, който в момента използваме, за който не ставаше дума, е Linksys E4200, който е много хубава машинка в моите очи.

@netman - имах предвид, че мога да оползотворя връзка над 100мбит-а, това, че Спектрум няма да ми я доставят (най-вероятно) е друга работа. (Все още не съм им клиент, така и не пуснаха оптиква в центъра на Варна, очакваме ги скоро )
__________________
55'' JS9000 | 28.2E, 13E, 39E | Sky Q | ET5000 | ZHD

Последно редактирано от valbg : 19-11-2011 на 18:15
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
1gbps, до, Интернет, Мтел, ПУСКА, скорост, със, фиксиран


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Хюлет-Пакард" България ще продава директно през "Технополис" и "Техномаркет" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 4 01-01-2014 17:01
"Виваком" пуска IP телевизия до края на годината ТИНТИН IPTV (Internet Protocol Television) 7 30-08-2011 22:45
Мрежата на "М-Тел" вече предлага скорост 42 Mbps в София и Пловдив ТИНТИН GSM мобилни комуникации 10 29-03-2011 10:54
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 11:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.