The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 24-06-2012
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

100% сигурни неща няма, но от бившите ми колеги знам, че Водафон и турците са тези, които със сигурност ще наддават за Глобул. Турците няма да спечелят евентуален търг по институционални причини. А идеята за телевизия и интернет е замразена, защото Глобул вече се самоиздържа и нови инвестиции не се правят. А бяха близо до придобиването на един голям оператор, но кризата спря всичко.
Партньорството на мтел и Водафон не го коментирам. От чисто финансова гледна точка всеки се стреми да прибере цялата печалба, а не трохи от нея. Глобул като оператор са най-атрактивни за инвеститорите, защото имат много абонати, добри печалби, ясна собственост и никакви дългове.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24-06-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Партньорството не е между Мтел и Водафон, а между Телеком Аустрия и Водафон, ако правиш разлика между двете неща
А това, че били най-атрактивни....айде моля те, ако бяха толкова атрактивни маляците нямаше да търсят начин да се освободят от тях, а от някой от другите си клонове. А за собствеността и дълговете си прав. Точно нещата, които провалиха сделката за Виваком.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24-06-2012
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Globul в момента от техническа и иновативна гледна точка са най зле!!!
3g мрежата им е под всякаква критика!!
Трябва да има условие за новия купувач за сериозни инвестиции!


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24-06-2012
Аватара на kom6ito
kom6ito kom6ito не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 224
Благодари: 36
Получил благодарност:
33 пъти в 24 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз си мисля,че единствените с доказан интерес към нашия пазар са турците.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24-06-2012
АТАНАС15 АТАНАС15 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 166
Благодари: 329
Получил благодарност:
32 пъти в 15 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

на мен ли ми се струва или цената е доста под цената на която продаваха виваком?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 24-06-2012
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Партньорството не е между Мтел и Водафон, а между Телеком Аустрия и Водафон, ако правиш разлика между двете неща
А това, че били най-атрактивни....айде моля те, ако бяха толкова атрактивни маляците нямаше да търсят начин да се освободят от тях, а от някой от другите си клонове. А за собствеността и дълговете си прав. Точно нещата, които провалиха сделката за Виваком.
Все пак съм финансист и се занимавам с оценка на активи, така че ти гарантирам, че по-атрактивен оператор от Глобул в момента няма. И точно затова именно той се продава, като най-бързо ликвиден актив. Вероятно знаеш, че наскоро Водафон имаха интерес и към М-Тел, но се оттеглиха заради разни малки неясноти в собствеността.
Цитирай:
Първоначално написано от АТАНАС15 Вижте мненията
на мен ли ми се струва или цената е доста под цената на която продаваха виваком?
Цената не е ясна и ще зависи от евентуалните играчи в сделката.

Последно редактирано от Илия Иванов : 24-06-2012 на 22:10
Отговори с цитат
  #27  
Стар 24-06-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jovanoty Вижте мненията
Не искам да се получи като спам но скоро четох някъде, че и виваком се опитват да се продават заради големи задължения!
Офтопик от темата е, но е така, и аз от техен служител чувам същото, цялата тая работа с сателитната телевизия била за да си вдигнат цената малко повече, само дето всичко било назаем и скоро балона яко ще се спука ако никой не ги купи и разплати бакиите им...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24-06-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Илия Иванов Вижте мненията
Все пак съм финансист и се занимавам с оценка на активи, така че ти гарантирам, че по-атрактивен оператор от Глобул в момента няма. И точно затова именно той се продава, като най-бързо ликвиден актив. Вероятно знаеш, че наскоро Водафон имаха интерес и към М-Тел, но се оттеглиха заради разни малки неясноти в собствеността.
Лекинко пак се изсилваш, ама айде карай, като бивш техен кадър ти е простено
Отговори с цитат
  #29  
Стар 25-06-2012
Antonio Antonio не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 804
Благодари: 320
Получил благодарност:
84 пъти в 66 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Партньорството не е между Мтел и Водафон, а между Телеком Аустрия и Водафон, ако правиш разлика между двете неща
А това, че били най-атрактивни....айде моля те, ако бяха толкова атрактивни маляците нямаше да търсят начин да се освободят от тях, а от някой от другите си клонове. А за собствеността и дълговете си прав. Точно нещата, които провалиха сделката за Виваком.
Ами логично е,България е най слабото звено.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28-06-2012
Nicks1 Nicks1 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 288
Благодари: 17
Получил благодарност:
75 пъти в 52 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Днес се убедих колко смешна компания са Глобул. Имам тяхна карта, която ползва жена ми и си харесах един телефон. Отивам в техен офис и ги питам дали може да се пусне на изплащане към сметката като подпиша договор. Оказа се, че не може. Трябвало да изчакам 20-ти август, защото тогава излизала оферта за моя номер. Сега ако съм искал телефона, трябвало да го взема с нова карта. Да искаш да се обвиржеш дългосрочно с тях, а те да не искат. В М-тел такъв проблем никога не съм имал.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Белязан, глобул, Да, продаде, се


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Макс Телеком", "Булсатком" и "4Джи Ком" получиха ефир за мобилни услуги ТИНТИН GSM мобилни комуникации 23 27-04-2015 21:06
"Хюлет-Пакард" България ще продава директно през "Технополис" и "Техномаркет" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 4 01-01-2014 17:01
За колко гроша се продаде "Продуцентът", че стана мод? Чък Норис Забавно 18 28-11-2010 17:33
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 11:44
"Виваком" продаде НУРТС Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 5 07-04-2010 14:09


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.