The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #9511  
Стар 06-05-2019
Ender Ender не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 460
Благодари: 17
Получил благодарност:
108 пъти в 88 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bademos Вижте мненията
Ще си спомняме с носталгия..... Имахме топ тенисист, вече го няма и скоро няма и да имаме, ех, беше много хубаво и поне ни е донесъл доста радост....

На фона на това което идва след него си прав, но не го отписвай още - все пак клея си му е най-слабата настилка въпреки че и на нея има добри постижения.


Иначе в кръга на шегата тея по тв-то се спукаха да дават жената на Тейлър Фриц. Та... с две думи Ракел Педраса е виновна за загубата тоя път

Последно редактирано от Ender : 06-05-2019 на 20:42
Отговори с цитат
  #9512  
Стар 06-05-2019
hector21 hector21 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2016
Мнения: 182
Благодари: 340
Получил благодарност:
46 пъти в 39 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Четох някъде, че нашият не обичал да пие (бие) !?
Отговори с цитат
  #9513  
Стар 06-05-2019
major1 major1 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: София
Мнения: 142
Благодари: 3
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Докато играе ще го подкрепям, добър лош друг няма и няма и да има скоро!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на major1 за този полезен пост
астеф1 (07-05-2019), дрим (06-05-2019)
  #9514  
Стар 06-05-2019
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,466
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ender Вижте мненията
Та... с две думи Ракел Педраса е виновна за загубата тоя път
Ми да си търси такава ,като нея,само вълци дере до сега!
Отговори с цитат
  #9515  
Стар 06-05-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ender Вижте мненията
На фона на това което идва след него си прав, но не го отписвай още - все пак клея си му е най-слабата настилка въпреки че и на нея има добри постижения.


Иначе в кръга на шегата тея по тв-то се спукаха да дават жената на Тейлър Фриц. Та... с две думи Ракел Педраса е виновна за загубата тоя път
Стига си го защитавал, че ставаш банален!
Току що се връщам от корта, в половин Европа няма агитки като нашите на поне 90% от първите 20 в ранглистата.
Той какво иска да слеза аз или някой от публиката и да му я прекараме над мрежата или да я добутаме вътре в полето .
Оня бил дълъг , другия къс , айде холан на калпавия космонавт ракетата му е виновна!
АЗ бях тоя дето при 7:6 в първия сет му изкрещях:Ти къси можеш ли бе ???? и втория направи от 9 "само" 8 успешни.
Тоя маркуч беше свършил горивото на почивките дишаше пред инфарктно , е като нашия не може да бие и Тейлор Фриц , с днешна дата си е шпиц , тоест слабак който затъва все повече.
Предния мач двама българи дигнахме Качанов крещейки като луди :"Молодец" и "Давай Качанов" и момчето накрая ни направо поклон и благодари на руски.
Пръчката хвърли ръкавелите без да гледа и се изниза!
А Дани Валведу е един прост тюфлек при който Григор не няма а и не може да научи нищо ново!
Тоест да обобща , не говорим за смешните 22 евра , говорим , че нямам нерви да крещя като маймуна в джунглата и дори съдията ми направи забележка и накрая да си отида как беше поговорката: Отидохме като аслани , и си тръгваме като насрани!
Григор само чудо може да го върне в първите 20 , иначе си е пенсионер!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
roro91 (06-05-2019)
  #9516  
Стар 06-05-2019
Ender Ender не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 460
Благодари: 17
Получил благодарност:
108 пъти в 88 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като цяло кортовете в Мадрид винаги са ми били доста странни защото позволяват да се правят страшно много асове за клей. Затова още докато коментирахме потенциалните квалификанти казах че дългучите ме притесняват... Не случайно дори днес Опелка победи Буста... той испанеца почти не барна топка на посрещане в 3те сервис гейма на американеца които гледах. Фриц стартира сравнително неубедително за възможностите си на сервис, но за сметка на това мачкаше в разиграванията първите 20 минути. Григор пък единствено сервиса го спаси при тази доминация на противника при разиграване.


Обаче втория сет въпреки че Григор отново стигна до тайбрек бе тотално различен откъм сервис. От 8 аса в първия сет Григор мисля не направи нито 1 във втория. Да, имаше хубави серивиси с които спечели предимство, но като че ли все пак имаше спад и липсата на асове го отразяват. Докато Фриц пък се отпуши и наниза цели 15 аса общо, а в началото изоставаше в този показател. Добре че направи един супер слаб гейм за да може Григор да си върне пробива. Единственото място където Григор видимо превъзхождаше бе играта на мрежата и яките къси които направи. Та от 8 аса първи сет - нула във втори при равен брой геймове е малко странно. Това също донякъде оказа роля на фона че в разиграванията играта се поизравни. Реално обаче мисля губи 4 ти поред тайбрек при положение че общата му статистика в това отношение е положителна...
Отговори с цитат
  #9517  
Стар 06-05-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ender Вижте мненията
Като цяло кортовете в Мадрид винаги са ми били доста странни защото позволяват да се правят страшно много асове за клей. Затова още докато коментирахме потенциалните квалификанти казах че дългучите ме притесняват... Не случайно дори днес Опелка победи Буста... той испанеца почти не барна топка на посрещане в 3те сервис гейма на американеца които гледах. Фриц стартира сравнително неубедително за възможностите си на сервис, но за сметка на това мачкаше в разиграванията първите 20 минути. Григор пък единствено сервиса го спаси при тази доминация на противника при разиграване.


Обаче втория сет въпреки че Григор отново стигна до тайбрек бе тотално различен откъм сервис. От 8 аса в първия сет Григор мисля не направи нито 1 във втория. Да, имаше хубави серивиси с които спечели предимство, но като че ли все пак имаше спад и липсата на асове го отразяват. Докато Фриц пък се отпуши и наниза цели 15 аса общо, а в началото изоставаше в този показател. Добре че направи един супер слаб гейм за да може Григор да си върне пробива. Единственото място където Григор видимо превъзхождаше бе играта на мрежата и яките къси които направи. Та от 8 аса първи сет - нула във втори при равен брой геймове е малко странно. Това също донякъде оказа роля на фона че в разиграванията играта се поизравни. Реално обаче мисля губи 4 ти поред тайбрек при положение че общата му статистика в това отношение е положителна...
Нищо странно няма , кортовете в Рим са по бързи от тия на Маноло Сантана и на Аранча Санчес Викарио , и тия са същите като в Монте Карло.
И направиха асове защото и двамата са среднисти, При Качанов и Мунар имаше в целия мач 4 аса три сета!
Отговори с цитат
  #9518  
Стар 06-05-2019
Ender Ender не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 460
Благодари: 17
Получил благодарност:
108 пъти в 88 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Стига си го защитавал, че ставаш банален!

Не бих казал че го защитавам. Гледам да съм максимално обективен и нямам грам сантименти да го критикувам когато смятам че е нужно. Спомняш ли си в най-силната му година досега - 2017г. - какъв му бе сезона на клей и какво постигна тогава на тази настилка ? Та от тази гледна точка представянето му е още по-закономерно сега когато очевидно е в по-слаба форма.
Отговори с цитат
  #9519  
Стар 06-05-2019
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Тръгнал е по пътя на валерко,благо манекена и малката перука,тия пИтки ще му изядат и на него главата!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
  #9520  
Стар 07-05-2019
major1 major1 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: София
Мнения: 142
Благодари: 3
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Разгеле!
https://twitter.com/GrigorDimitrov?r...e-razdeliha%2F
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Григор, Димитровтенис


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 120 (0 членове и 120 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Григор-Чела ceci69 СПОРТ 2 20-10-2011 13:34
Григор Димитров alexandarivanov СПОРТ 27 29-09-2011 14:04
Григор Димитров и Пиронкова Джак СПОРТ 4 19-01-2011 12:20
Гледайте мача на Григор Димитров срещу Каняс в момента ТИНТИН СПОРТ 1 14-07-2009 15:00
Тенис - Григор Димитров по Eurosport HD АДМИН СПОРТ 1 10-06-2009 21:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:18.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.