The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 19-01-2012
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Фен съм на Барселона, но уважавам такъв голям клуб като Реал само,че напоследък заради такива изверги нямат място нито за уважение, нито за похвала
Аз съм голям фен на Барселона, но много взеха да ги подпират съдиите в първенството! Не коментирам снощния мач, защото не можах да го гледам.

Не съм доволен от Булсатком, защото действат по много мръснишки начин!

Всички фенове на испанският и италианският футбол, останахме с впечатление, след потвърждение от офис служителкките, при подписване на договор, че ще гледаме всеки мач на Барса и Милан! Накрая сме излъгани!
Не може да се отказваш така долно от голямо първенство и купа, като Серия А и Копа Дел Рей!

Милан - Интер и Барса - Реал за първенство и Купа на страната, не могат да бъдат компенсирани с шибан хандбал и дрисливо холандско с петима фена на малката перука!!!!!!
Дори с NBA се осраха този сезон с липсата на HD излъчване и мачовете на Лейкърс!


На БТВ - Нова и тв7 никой обикновен абонат не плаща, а и никъде в ЕС вече такива свободни канали не излъчват първенства, различни от тези на собствената си държава. От тези трите не може да се търси сметка за липса на чужди първенства и купи.

И все си мислех че Булсатком се старае да вземе правата за най-доброто от спорта.

Мисля че добре знаят в мениджмънта на старазагорци, че всички кабеларки вече имат поне по 40 HD канала и много абонати, след такива огромни издънки, като липса на Ел класико и Милан - Интер преди 4 дни, ще се върнат към кабеларките веднага, когато изтече договора им със старозагорци!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 19-01-2012
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,933
Благодари: 3,689
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

То и Карвальо правеше шпагати към колената ,а не към топката...
Отговори с цитат
  #73  
Стар 19-01-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,854
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,165 пъти в 2,327 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Досев Вижте мненията
Аз съм голям фен на Барселона, но много взеха да ги подпират съдиите в първенството! Не коментирам снощния мач, защото не можах да го гледам.

Не съм доволен от Булсатком, защото действат по много мръснишки начин!

Всички фенове на испанският и италианският футбол, останахме с впечатление, след потвърждение от офис служителкките, при подписване на договор, че ще гледаме всеки мач на Барса и Милан! Накрая сме излъгани!
Не може да се отказваш така долно от голямо първенство и купа, като Серия А и Копа Дел Рей!

Милан - Интер и Барса - Реал за първенство и Купа на страната, не могат да бъдат компенсирани с шибан хандбал и дрисливо холандско с петима фена на малката перука!!!!!!
Дори с NBA се осраха този сезон с липсата на HD излъчване и мачовете на Лейкърс!


На БТВ - Нова и тв7 никой обикновен абонат не плаща, а и никъде в ЕС вече такива свободни канали не излъчват първенства, различни от тези на собствената си държава. От тези трите не може да се търси сметка за липса на чужди първенства и купи.

И все си мислех че Булсатком се старае да вземе правата за най-доброто от спорта.

Мисля че добре знаят в мениджмънта на старазагорци, че всички кабеларки вече имат поне по 40 HD канала и много абонати, след такива огромни издънки, като липса на Ел класико и Милан - Интер преди 4 дни, ще се върнат към кабеларките веднага, когато изтече договора им със старозагорци!
Досев,ходи си мрънкяй във фирмения им форум,че ни наду главите тука!!!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 19-01-2012
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Досев
Тези кабеларки с по 40ХД канала , постепено изчезват, за колко от тези 40ХД канала плащат права и са легално излъчвани?
Кое му е долното , сметнали са че са вътре от италианското първенство и са се отказали от него , има толкова други тв биещи се в гърдите, защо те не го взеха? Колко мачове ,които никой не искаше да купи или все нямаха пари ,излъчиха по тв+ и филм+ а, смешните ни евробойци и подобните им кой ги даваше , жалкото подобие на национален отбор кой го даваше?
Така ,че за един мач не можеш да ги виниш защо не са го купили.
За всеки един канал плащаш било бтв нова или който и да е, абонат ли си на някой оператор, плащаш стотинки а те се издържат и от реклама.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 19-01-2012
dirman dirman не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 53
Благодари: 5
Получил благодарност:
21 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Досев Вижте мненията
Аз съм голям фен на Барселона, но много взеха да ги подпират съдиите в първенството! Не коментирам снощния мач, защото не можах да го гледам.

Не съм доволен от Булсатком, защото действат по много мръснишки начин!

Всички фенове на испанският и италианският футбол, останахме с впечатление, след потвърждение от офис служителкките, при подписване на договор, че ще гледаме всеки мач на Барса и Милан! Накрая сме излъгани!
Не може да се отказваш така долно от голямо първенство и купа, като Серия А и Копа Дел Рей!

Милан - Интер и Барса - Реал за първенство и Купа на страната, не могат да бъдат компенсирани с шибан хандбал и дрисливо холандско с петима фена на малката перука!!!!!!
Дори с NBA се осраха този сезон с липсата на HD излъчване и мачовете на Лейкърс!


На БТВ - Нова и тв7 никой обикновен абонат не плаща, а и никъде в ЕС вече такива свободни канали не излъчват първенства, различни от тези на собствената си държава. От тези трите не може да се търси сметка за липса на чужди първенства и купи.

И все си мислех че Булсатком се старае да вземе правата за най-доброто от спорта.

Мисля че добре знаят в мениджмънта на старазагорци, че всички кабеларки вече имат поне по 40 HD канала и много абонати, след такива огромни издънки, като липса на Ел класико и Милан - Интер преди 4 дни, ще се върнат към кабеларките веднага, когато изтече договора им със старозагорци!

Ти като подписа договора с Булсат, някои от офиса каза ли ти че ще гледаш, всичко това което си изброил 100%, та чак скачаш и на ХД. Ако ти са го казали, имаш право да прекратиш договора. Спри да се излагаш вече, незнаеш колко си смешен отстрани.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 19-01-2012
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Досев
Тези кабеларки с по 40ХД канала , постепено изчезват, за колко от тези 40ХД канала плащат права и са легално излъчвани?

Кое му е долното , сметнали са че са вътре от италианското първенство и са се отказали от него
Точно така, останаха тези със стабилен гръб. И към тази със табилния гръб и многото хд-та вече избягаха на нея няколко колеги със старозагорски антени.

Долното е че се отказаха от Серия А и Копа Дел Рей без уведомление на сайта или във форума им и по офисите.

Като гледам как са тръгнали имам горещото чувство че от септември 2012 г. вместо Примера дивисион ще излъчват само португалското и холандското. Помни ми думите!
Отговори с цитат
  #77  
Стар 19-01-2012
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Нищо долно няма ,а не са длъжни да известяват никой, свършил им е договора и толкова , не са подписали нов.
А тези със стабилния гръб скоро ще им се прекърши гръбнака и тогава от 40ХД канала ,ще останат само FashionHD и DeluxeLounge HD и пак ще запееш друга песен. Само в мутренска Варна е така ,иди в София и намери кабеларка с тези ХД канали.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 19-01-2012
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,933
Благодари: 3,689
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

То никъде няма освен само тая от Варна... и след като и Досев е от Варна не виждам защо са тия драми /ама май договор с въпросната кабеларка му е неизгоден/.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 19-01-2012
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Още един луд фен на Барса да се включи - уважавам Реал много отдавна като съперник и качествен отбор. Това, което прави Моу е да насъсква и озлобява играчите. Лошото е, че половината са съотборници в националния на Испания и се сработват(ха) изключително добре. Един прекрасен играч като Чави Алонсо става все по груб и то към приятелите си. Същото може да се каже и за Рамос. Тази неприязън и умишлено груба игра ще рефлектират в националния. И това ще се види съвсем скоро. Коня Пепе изобщо няма и да го коментирам. Анти футболист. Жалко за Кака, който протри резервната скамейка и Йозил, превръщаш се в резерва за сметка на нови полълнения със съмнителни качества (Алтънтоп).
А това, че съдиите подкрепяли Барса, не отговаря на истината. Освен традиционната лека подкрепа, който всички съдии оказват на всички големи отбори, във всички първенства в Европа. Няма да цитирам нищо конкретно, но който има желание да гледа последните три мача на Реал и респ. Барса и пак ще си говорим за това кого подкрепят съдиите в Испания.
Пожелавам си финал в ШЛ, Барса–Реал.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 19-01-2012
rot7 rot7 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 62
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гърга Питич Вижте мненията
Досев,ходи си мрънкяй във фирмения им форум,че ни наду главите тука!!!
+1

Досев,пиши писмо до Була,БТВ,а най добре се оплачи на Арменския поп!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Да, ДАВАТ, ел, класико, Мога, НЕ, няма, повярвам, че


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Започна се - ЕЛ КЛАСИКО Джак СПОРТ 36 20-08-2011 02:24
ТВ+ пуска филм за „Ел Класико” ТИНТИН СПОРТ 0 06-05-2011 14:58
Ел Класико Джак СПОРТ 13 17-04-2011 08:40
Ел Класико Джак СПОРТ 27 29-11-2009 23:03
ДАВАТ ЧЕРНОМОРЕЦ – АЕК НА ЖИВО ПО ТВ ТИНТИН СПОРТ 0 27-07-2009 19:24


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:25.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.