The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 10-05-2017
Итама Итама не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2015
Мнения: 9
Благодари: 7
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Говорих с Виваком, вече не ги продават, направо ме упътиха към Технополис да си купя.

Днес не успях да се обадя на фирмите, на които сте ми дали координати-между другото много благодаря за напътствията, защото въобще нямах представа към кого да се обърна.
Не ми е ясно обаче, ако те дойдат и ми инсталират тяхна антена, неоператорска всъщност аз си оставам на абонамент към булсат, така ли? Тях не ги интересува ако си сменя чинията така ли?
Абе ако сигнала с тези power line е добър бих пробвала с тях, защото доколкото разбирам IPTV има доста повече екстри.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10-05-2017
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Итама Вижте мненията
Говорих с Виваком, вече не ги продават, направо ме упътиха към Технополис да си купя.

Днес не успях да се обадя на фирмите, на които сте ми дали координати-между другото много благодаря за напътствията, защото въобще нямах представа към кого да се обърна.
Не ми е ясно обаче, ако те дойдат и ми инсталират тяхна антена, неоператорска всъщност аз си оставам на абонамент към булсат, така ли? Тях не ги интересува ако си сменя чинията така ли?
Абе ако сигнала с тези power line е добър бих пробвала с тях, защото доколкото разбирам IPTV има доста повече екстри.
От фирмата могат да ти предложат подмяна на антената с нова ако това се налага а също ще си калкулират и преместването и на ново място ако е необходимо!Вие вече разполагате с оборудване на Булсатком което е работещо и не се налага подмяната му.По принцип трябва оператора да реагира на проблема Ви ,но за да си решите неудобството качествено и бързо се обърнете към фирмите, които Ви посочихме за контакт.Сама преценете кое ви излиза по-евтино. За да избегнете пускането на нови кабели за IPTV ви трябват 4 такива устройства(по едно за всяка стая) като едното рутира(предава) а другите 3 приемат. Имайте в предвид че IPTV изисква висок ресурс и скорост на интернета и най-стабилната връзка е жичната. Да не се окаже , че изсипвате сума пари на куп за услуга, която може и да не ползвате целия капацитет.
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10-05-2017
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сега видях, че проблема Ви е от 2 години и сте търпяли http://dtv-bg.com/showthread.php?t=38216. Потрайте още 2 месеца и това дърво няма да ви създава проблеми. Обадете се на телефона и нека дойде колега да направи оглед за завъртането на антената на новата позиция(дали е възможно). Така като прочетох темата от преди 2 години си мисля че може дори да няма проблем и със сегашната ви антена. Пречи дървото!Потрайте още малко . Не остана http://www.wearegofl.com/launches/la.../bulgariasat-1

Можеш ли да снимаш терасата в анфас и профил за да се ориентираме за какво точно става въпрос?
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605

Последно редактирано от Дензел : 10-05-2017 на 10:46
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10-05-2017
Итама Итама не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2015
Мнения: 9
Благодари: 7
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да, проблемът ми е от две години НО... след доста опити тогава явно успяха да настроят антената и положението беше приемливо до края на тази зима/нали падна в края обилен сняг/ и от покрива се откъсна голямо парче сняг и падна върху антената-видях го. От тогава положението стана драматично. Това се опитвам да обясня на техниците и те всеки път се оправдават с дървото. Вчера за трети път са идвали, като бях дала заявка този път направо за смяна на чинията-влезли са и са казали - ние нали ви казахме дървото пречи, понатиснали са антената и са заявили, че няма да се занимават с нас повече. Проблемът от дървото го има но се проявява най вече в прекъсване от време на време, докато сега имаме сигнал само на десетина програми и то с прекъсвания и то през деня.Вечер не знам защо/възможно е вие да имате обяснение:-)/ изчезва почти всичко. Най "добър" сигнал имам на TV1000, Bulgaria on air и ТВ Европа. Късно вечер ако искаме да гледаме само тези програми въобще имат сигнал, макар и лош. Ето заради цялата тази ситуация ми писна от Булсат, защото съм сигурна , че в случая наистина се нуждае от настройка/смяна на антена-за което съм готова да си платя, а се сблъсквам с нехайство и мързел от тяхна-никакво желание за съпорт. Наистина ми писна да правя усилия да остана техен клиент! А, между другото вчера като бяха у дома ми звъннаха/аз бях на работа/ и ги питах с новия спътник дали ще е по добре положението и те ми казаха, че ще е по драматично, защото ще гледа директно в дървото антената. Тоест няма да е само едно клонче. Дори и в другия край на терасата да я преместят-има друго дърво точно отпред.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10-05-2017
Аватара на Гената89
Гената89 Гената89 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2016
Мнения: 27
Благодари: 20
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Итама Вижте мненията
Договори и цена не ме притесняват, само да имам качествена тв без да ми се мотаят кабели. Питах за фюжъна но при него също се пускат кабели до всеки приемник. Затова от четене разбрах , че има възможност без кабели с power line, но я предлагат само Виваком.
Да сгрешила съм с кабелите, но това е положението, не е имало кой да ме посъветва.
С този нов приемник на Булсат... как трябва да се измести антената? И те какво, ще местят антените на всички абонати
при фюжана не ти пускат кабели,самия фюжън си има връзка и чрез WI - Fi,само където ти трябва стабилна връзка,и ако ти кажат че трябва интернета да ти е на тях,е лъжа,аз съм на фюжана им,но интернета ми не е на тях,единствения недостатък който може да е за теб при фюжана е,че връзката с телевизора е само с HDMI,така че вземи един от тях и пробвай да видиш как е,само че трябва да върнеш единия приемник,и да платиш за 3месеца 15лв,за фюжън каналите таксата е 5лв.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10-05-2017
Аватара на oldman
oldman oldman е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: Панагюрище
Мнения: 1,541
Благодари: 320
Получил благодарност:
384 пъти в 291 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Най-добре ще е да се обърнеш към някоя от фирмите от форума, които са най-отдолу. Да дойдат специалисти на място, а не техниците на Була. Те ще ти предложат компетентно решение на проблема.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10-05-2017
ламбрето ламбрето не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2016
Мнения: 31
Благодари: 0
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

след като имаш коаксиални кабели в всички стай - мислил ли си за вариянт - НЕТ1 или Близу(вече мтел) ?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11-05-2017
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ламбрето Вижте мненията
след като имаш коаксиални кабели в всички стай - мислил ли си за вариянт - НЕТ1 или Близу(вече мтел) ?
Окабеляването е направено от терасата към стаите!
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11-05-2017
Аватара на oldman
oldman oldman е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: Панагюрище
Мнения: 1,541
Благодари: 320
Получил благодарност:
384 пъти в 291 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Докарват ти кабелната до терасата, слагат 1 сплитер и ще имаш кабелна във всички стаи - това също е добър вариант.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, powerline, виваком, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ПОМОЩ! Мога ли да използвам Виваком IPTV Декодер в Германия? маринов92 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 35 08-12-2016 04:16
Виваком IPTV - въпрос Наскоо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 72 02-11-2015 21:12
А защо няма радиа в IPTV услугата на виваком? калоянк ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 3 17-07-2014 14:33
IPTV виваком, как ? Ивайло Шаклев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 71 01-01-2014 12:17
Powerline vs два рутера за една мрежа ? sunnyboy115 КОМПЮТРИ и периферия 8 02-10-2012 14:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.