The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 09-05-2017
Итама Итама не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2015
Мнения: 9
Благодари: 7
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране IPTV на Виваком с Powerline

Здравейте,
от 10г. съм клиент на Булсат със сателитна антена, но последните три сме на адрес на който сигнала не е добър и е цяло мъчение. Стискаме зъби, защото при ремонта на апартамента когато се нанасяхме окабелихме с такива кабели от сателитната антена и не ни се иска сега да пускаме да се влачат кабели навсякъде, а и в 4 стаи имаме ТВ.
В края на тази зима обаче падна голямо парче сняг върху антената от покрива и от тогава съвсем се влоши сигнала. Виках няколко пъти техници, те отиват до терасата и се връщат-дървото пречело, единия път побутната антената и толкова. Обяснявам им че този път може би трябва да се погледне самата антена...тц. Аз успях да стигна до рогчето което излиза антената/това стърчащото-не ми се смейте/, и то откровено се клати. Такъв свещен мързел не съм виждала, честно. Просто не издържам и търся варианти за качествена тв с добро обслужване, като май варианта ми е само Виваком.
1 вариант- да сменя сателитната антена на Булсат с Виваком, но не знам дали ще могат да се ползват същите кабели. И дали качеството ще е по добро-казаха ми че чинията им е по-голяма.
2. Вариант -IPTV телевизия с Powerline -считате ли , че е добър вариант и качествена ли е връзката/сигнала в този случай?
Казаха ми че те ще дойдат да замерят тоците и да видят как вървят кръговите и да ме посъветват, но аз се опитвам да се пообразовам въобще заслужава ли си и ако да-какъв модел бихте ми препоръчали да си купя за възможно най добро качество- апартамента е голям, с 4 приемника.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 09-05-2017
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нямам представа от къде си всъщност, но след като си оборудвал апартамента си с такива кабели ще трябва да търсиш вариант при който да подмениш мястото на антената или самата нея ако е повредена.Кабелите за сателитна и IPTV са различни и е било добре още при полагането да ги пуснете успоредно с тези за сателитната.Сега е късничко и пак ще вървят външно.Така че намери някой сериозен в района ,който съм сигурен че ще ти свърши работа.Няма да се разминеш с някой кинт ама... Още повече че след има -няма 2 месеца антената ще трябва да и търсиш друго място или да я въртиш заради новия сателит на Булсат.
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Дензел за този полезен пост :
Итама (09-05-2017)
  #3  
Стар 09-05-2017
Аватара на Веско
Веско Веско не е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,231
Благодари: 394
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Щом си абонат на Булсатком,защо не пробваш с Фюжъна,вземи един вържи го и виж как е ! Ако всичко е нормално тогава решавай,Булсат или други.
Имай предвид и договорите които ще ти закичат другите за 2 г.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Веско за този полезен пост :
Итама (09-05-2017)
  #4  
Стар 09-05-2017
Итама Итама не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2015
Мнения: 9
Благодари: 7
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Договори и цена не ме притесняват, само да имам качествена тв без да ми се мотаят кабели. Питах за фюжъна но при него също се пускат кабели до всеки приемник. Затова от четене разбрах , че има възможност без кабели с power line, но я предлагат само Виваком.
Да сгрешила съм с кабелите, но това е положението, не е имало кой да ме посъветва.
С този нов приемник на Булсат... как трябва да се измести антената? И те какво, ще местят антените на всички абонати
Отговори с цитат
  #5  
Стар 09-05-2017
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,800
Благодари: 1,285
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Итама Вижте мненията
Здравейте,
от 10г. съм клиент на Булсат със сателитна антена, но последните три сме на адрес на който сигнала не е добър и е цяло мъчение. Стискаме зъби, защото при ремонта на апартамента когато се нанасяхме окабелихме с такива кабели от сателитната антена и не ни се иска сега да пускаме да се влачат кабели навсякъде, а и в 4 стаи имаме ТВ.
В края на тази зима обаче падна голямо парче сняг върху антената от покрива и от тогава съвсем се влоши сигнала. Виках няколко пъти техници, те отиват до терасата и се връщат-дървото пречело, единия път побутната антената и толкова. Обяснявам им че този път може би трябва да се погледне самата антена...тц. Аз успях да стигна до рогчето което излиза антената/това стърчащото-не ми се смейте/, и то откровено се клати. Такъв свещен мързел не съм виждала, честно. Просто не издържам и търся варианти за качествена тв с добро обслужване, като май варианта ми е само Виваком.
1 вариант- да сменя сателитната антена на Булсат с Виваком, но не знам дали ще могат да се ползват същите кабели. И дали качеството ще е по добро-казаха ми че чинията им е по-голяма.
Имате достатъчно възможности за решение, най-добре си купете една неоператорска антена http://diablosat.net/bg/click-system...ck-system.html всичко друго го имате и намерете кой да Ви я подмени , ако бяхте уточнили от къде сте, въросът Ви би се решил по-бързо !
55,00 лв
Отговори с цитат
  #6  
Стар 09-05-2017
Итама Итама не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2015
Мнения: 9
Благодари: 7
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

София
Отговори с цитат
  #7  
Стар 09-05-2017
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,800
Благодари: 1,285
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Обади се на контакти от линка,който съм дал, от там ще те упътят и съвет ще ти дадат, много са коректни и комуникативни !


За да не търсиш:
"Девил М" ЕООД Позвънете сега: +359877012014
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
Итама (09-05-2017)
  #8  
Стар 09-05-2017
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Явката ти е дал координати! Там са специалисти, ще проверят какво е състоянието на място, и ако се наложи ще я преместят така ,че след няколко месеца да се завърти към новата позиция.

За София може и тук: http://www.satshop.bg/cms.php?id_cms=4
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605

Последно редактирано от Дензел : 09-05-2017 на 10:44
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Дензел за този полезен пост :
Итама (09-05-2017)
  #9  
Стар 09-05-2017
Ванси Ванси е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 371
Благодари: 3
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 0
По подразбиране

powerline може да си закупиш , не е задължително да ти го дадат виваком, Просто използваш 220в мрежа за пренос на интернет. С всеки интернет става
Отговори с цитат
  #10  
Стар 09-05-2017
мнн мнн е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А и от Виваком няма да му го дадат, а ще му го продадат. Не е стандартно оборудване.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, powerline, виваком, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ПОМОЩ! Мога ли да използвам Виваком IPTV Декодер в Германия? маринов92 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 35 08-12-2016 04:16
Виваком IPTV - въпрос Наскоо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 72 02-11-2015 21:12
А защо няма радиа в IPTV услугата на виваком? калоянк ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 3 17-07-2014 14:33
IPTV виваком, как ? Ивайло Шаклев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 71 01-01-2014 12:17
Powerline vs два рутера за една мрежа ? sunnyboy115 КОМПЮТРИ и периферия 8 02-10-2012 14:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.