The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 05-02-2018
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,800
Благодари: 1,285
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angelvarna Вижте мненията
Можеш ли на лично съобщение да ми дадеш номера на въпросния им централен офис в София?

Идеята ми е да разбера колко още остава докато си обновят великата карта, та да започна с процедурата с молбата и прехвърлянето.
Обажданията към номер 087123 (+35987123) са безплатни за номера от мобилната мрежа на VIVACOM и се таксуват според тарифния план на клиента от фиксирана мрежа на VIVACOM. Обажданията към служба "Обслужване на клиенти" на номер 087 123 (+35987123) от абонати на други мобилни или фиксирани мрежи се таксуват според тарифния план на съответния оператор.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 06-02-2018
vankogotinoto vankogotinoto не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 7
Благодари: 7
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За Бургас нямат конкуренция в момента. Къде да ходя другаде? Бил съм на Булсата и Ментела. Сега за първи път смятам да остана на Вивата. Вече започна да става на моята. Щом искат груба игра я получават.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 06-02-2018
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,408
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,360 пъти в 657 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Искаш да кажеш, че RN имат по-малко и по-лоши канали от Виваком?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 06-02-2018
angelvarna angelvarna не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Мнения: 86
Благодари: 17
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Същото важи и за Варна малко или много. Наложи се да се махна от Мтел - международния им интернет - вечни проблеми (4 години).
Иначе цифровата им телевизия е добре - устройствата им са по-бързи от вивакомските бели кютуци. Превъртането и менютата са много по-интуитивно реализирани. Качеството на картината и звука - съпоставими.
При Мтел има повече канали, чиито съдържание може да се превърта.
Виваком - дори Travel Channel не може (а точно него гледам).

Тъй като ми е необходима добра международна връзка се наложи да се разделя с Мтел. Не ми се искаше, тъй като поддръжката им е по-добра от на Виваком.

Днес звънях на 123. Операторката, която вдигна ми отговори, че няма никаква водена документация при тях за окабеляване/захранване на сградата на адреса, за който се интересувам.
Техниците идваха два пъти, жена ми им отваря. Единия дори се оплаква докато стоеше край шахтата (при първото идване) - "Тея баш сега ли намериха да си прекарват интернет. Ще стоя да им мръзна тука в студа" без да знае, че аз съм един от "тея".
Отговори с цитат
  #15  
Стар 06-02-2018
vankogotinoto vankogotinoto не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 7
Благодари: 7
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Искаш да кажеш, че RN имат по-малко и по-лоши канали от Виваком?
Първо като им вида страницата на RN и ми става лошо. Не намирам информацията която ме интересува. Не знам какво предлагат като техника. На вивата btvHD е 1080 не 720 като на ментел. С новите си приемници ме грабнаха веднага. RN бях забравил, че съществуват даже. Дочух, че на Digicom телевизията била най-качествена, но цените са с 10 лв. нагоре за пакета който ползвам. Може и да не е така. Такава ми е информацията.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 06-02-2018
Gena_Bs Gena_Bs е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Бургас
Мнения: 310
Благодари: 43
Получил благодарност:
76 пъти в 52 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Отиди в офис на RN и ще ти стане ясно всичко!
В сайта няма да намериш каквото искаш.
Мисля, че имат и промоция до 15.02, ако заплатиш 6 или 12 месечни такси наведнъж. Както за кабелна (коаксиална), така и за IPTV.
Успех!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Gena_Bs за този полезен пост :
vankogotinoto (06-02-2018)
  #17  
Стар 07-02-2018
mistor mistor не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,230
Благодари: 121
Получил благодарност:
594 пъти в 313 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vankogotinoto Вижте мненията
Първо като им вида страницата на RN и ми става лошо. Не намирам информацията която ме интересува. Не знам какво предлагат като техника. На вивата btvHD е 1080 не 720 като на ментел. С новите си приемници ме грабнаха веднага. RN бях забравил, че съществуват даже. Дочух, че на Digicom телевизията била най-качествена, но цените са с 10 лв. нагоре за пакета който ползвам. Може и да не е така. Такава ми е информацията.
Страницата на оператора ли е определяща ? RN са на пазара много по-дълго време от виваком и мтел взети заедно . Дори са едни от първите с цифрова телевизия в Бг и много добре знаят какво и как се прави .
За това как се излъчват бг HD канали е писано много и е ясно , че източника винаги е един и същ , а някой ги мачкат ясно защо . А какво пише в инфото за канала , не винаги означава качество . За сравнение виж немските HD-та , колко от тях излъчват на 1080 и ще ти стане ясно , че не това е определящо за качеството .
Както колегите са ти препоръчали , ако не те мързи , просто провери в офисите им какво и на каква цена се предлага и кое ще ти пасне на изискванията , а най-важните предимства би трябвало да са времето за реакция при проблем и възможността за прекратяване на договора без глупавите неустойки/скрити в трудно разбираемия договор/ - в това последното виваком и мтел са недостижими .
Отговори с цитат
  #18  
Стар 07-02-2018
vankogotinoto vankogotinoto не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 7
Благодари: 7
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Свърши вече. След 2 години ще се оглеждам пак. И рекламата в собствената им страница ако не е определяща не знам кое друго?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 08-02-2018
angelvarna angelvarna не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Мнения: 86
Благодари: 17
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

След звънене на 123 и отговора им, че документация, свързана с окабеляване на сградата не е водена, не фигурира никъде и т.н. ... се оказа, че след има-няма 5-6 часа след разговора покритието грейна и над моята сграда.
Вчера пуснах завка за преместване, която би следвало събота следобяд да се осъществи. Каква е процедурата обаче ако искате да ви сменят приемниците за IPTV?
Естествено неадекватна, също като и останалите им процедури.

Мрежата им до стария ми адрес бе с оптика до мазата, а сега е до адреса. Сградата е с прекарана предварително оптика по апартаментите.
Това означава, че стандартния им бял wifi рутер, трябва да се подмени с ONT. Попитах - възможно ли е да ми се подменят и приемниците, с белите съм, а те реагират много бавно, като при гледане на HD канал се случва и изобщо да не реагират. Посочих и че съм пуснал оплакване във vivaonline.bg по въпроса и имам отговор, че е предадено на "технически екип". Помолих да проверят за сигнала.
Отговора на служителката в магазина им: "Ами то, на, системата ми дава само да пусна заявката за преместване и нищо да не променям. А вие към кой телефонен оператор сте? Сега имаме много хубави оферти за Huawei смартфони."
Поговорих още малко с нея и видях, че работа няма да свърши.
Звъннах пак на 123. Операторката отговори: "процедурата, господине е следната: идват техниците и ви прехвърлят услугата. Ако носят нови устройства - добре, ако ли не, правите следното - като си тръгнат ни звъните и подавате сигнал, че имате проблем с устройствата. Нищо че това е правено. Пращаме екип да ги провери на място и да ги смени при нужда.".
Отговори с цитат
  #20  
Стар 08-02-2018
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,408
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,360 пъти в 657 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Точно де, ти можеш всичко да си говориш, тя ще направи нещо си там, но има таргет, който и е в главата и ти изобщо не си и на дневен ред. Това е положението, за жалост.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златанов за този полезен пост :
modiar (12-02-2018)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
виваком, ВНИМАВАЙТЕ, Епопея, на, неадекватни, от, потрес, Преместване, развитие, услуги


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Монтажник за преместване на 2 фиксирани антени в София от един на друг адрес blinderix Кошче 46 29-01-2017 19:41
Преместване на антена байслав ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 39 10-01-2013 19:21
Мобилтел и Виваком пускат нови онлайн услуги ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 22-12-2011 18:20
ЕК се отказа от проект за развитие на Symbian ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 26-05-2011 14:05
Предложения за развитие на раздела за шеринг и емулатори АДМИН Новини и мнения 2 11-01-2010 17:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.