The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > БОРСА - Купува / Продава > ПРИЕМНИЦИ

ПРИЕМНИЦИ Обяви за ПОКУПКО-ПРОДАЖБА на Сателитни, Кабелни и Ефирни приемици

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 16-02-2016
Чичо Коце Чичо Коце не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2014
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Търся приемник!

Драги колеги, аз съм абонат на Булсатком и имам техен приемник, с който гледам Хелас Сат и Астра 19.2. Искам да закупя ХД приемник на цена около 100-120 лв, с който да мога да гледам испанските кодирани канали на Астра 19,2, тъй като с Булсатски приемник те не се отварят. Цената е ориентировъчна- мога да дам и повече, а ако става за по-малко ще е супер. На мен не ми трябва свръхмощен приемник или нещо грандиозно- не съм маниак- просто искам да гледам испанските канали- фен съм на футбола и моторните спортове. Аз съм и абсолютно неграмотен, що се касае до приемници и антени- не мога да инсталирам нищо и не разбирам нищо, така че ще помоля колегата, който откликне на моето търсене и ми продаде приемник да инсталира всичко необходимо, за да гледам испанските канали- ще му заплатя за услугата, а и ако трябва да се прави нещо сложно- аз съм пълен лаик- искам всичко да е инсталирано- не да купя приемника и да си бия главата в него. Нека да обобщя- искам да купя приемника и когато го пусна- испанските кодирани канали на Астра 19, 2 да се отварят, каналите на Булсат не ме интересуват. Ако някой може да направи това за мен ще съм му благодарен, ако е в София, мога да мина и лично да се видим
поздрави
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16-02-2016
Аватара на Деди
Деди Деди е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2014
Местоположение: Плевен
Мнения: 156
Благодари: 100
Получил благодарност:
66 пъти в 31 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране

[QUOTE=Чичо Коце;403154]Драги колеги, аз съм абонат на Булсатком и имам техен приемник, с който гледам Хелас Сат и Астра 19.2. Искам да закупя ХД приемник на цена около 100-120 лв, с който да мога да гледам испанските кодирани канали на Астра 19,2, тъй като с Булсатски приемник те не се отварят. Цената е ориентировъчна- мога да дам и повече, а ако става за по-малко ще е супер. На мен не ми трябва свръхмощен приемник или нещо грандиозно- не съм маниак- просто искам да гледам испанските канали- фен съм на футбола и моторните спортове. Аз съм и абсолютно неграмотен, що се касае до приемници и антени- не мога да инсталирам нищо и не разбирам нищо, така че ще помоля колегата, който откликне на моето търсене и ми продаде приемник да инсталира всичко необходимо, за да гледам испанските канали- ще му заплатя за услугата, а и ако трябва да се прави нещо сложно- аз съм пълен лаик- искам всичко да е инсталирано- не да купя приемника и да си бия главата в него. Нека да обобщя- искам да купя приемника и когато го пусна- испанските кодирани канали на Астра 19, 2 да се отварят, каналите на Булсат не ме интересуват. Ако някой може да направи това за мен ще съм му благодарен, ако е в София, мога да мина и лично да се видим
поздрави[/QU
Това е точно за тебе,пускаш и гледаш!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16-02-2016
БАМБУЧА БАМБУЧА не е на линия
новобранец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 712
Благодари: 31
Получил благодарност:
187 пъти в 118 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Без интернет е много скъпо желания спътник.С него днес почти всичко се гледа.
Една обява която може да свърши работа с кабел от рутер.Върви и Булсат-
http://dtv-bg.com/showthread.php?t=36950
__________________
Искам да се уча
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
приемник, търся


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
търся приемник хд gterto ПРИЕМНИЦИ 7 06-03-2015 22:56
Търся DVB-C приемник tsvete76 Приключили продажби 1 29-10-2012 19:04
Търся DVB-C приемник Добоман Приключили продажби 0 19-09-2012 09:45
търся приемник laptoo Приключили продажби 9 24-06-2012 05:13
Търся DVB-C приемник Калудов Приключили продажби 5 05-12-2011 09:24


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.