The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #421  
Стар 18-02-2014
РИКИ РИКИ не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 1,488
Благодари: 183
Получил благодарност:
357 пъти в 236 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petar_ganev Вижте мненията
Знаеш ли какво ,що не вземеш да коментираш вашите играчи излизали на вън на никому неизвестни.Какво има да коментирате Бербатов той е доказал кой е за разлика от други наши "звезди".
Бербатов го коментирам като футболист на Ман.Юнайтед и най-вече заради обидите над съра.
А най-малко ти ще ми даваш акъл кого и как да коментирам.
Отговори с цитат
  #422  
Стар 18-02-2014
eeevgeniii eeevgeniii не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: ЛОМ
Мнения: 1,269
Благодари: 212
Получил благодарност:
277 пъти в 202 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Димитър Бербатов
от Уикипедия, свободната енциклопедия

Димитър Иванов Бербатов е български футболист, централен нападател, който се състезава за френския Монако.[1][2] Той е футболист на годината на България седем пъти.[3] Капитан на Националния отбор по футбол на България от 2006 до 2010 г.,[4][5] когато се оттегля от него[6] и с 48 отбелязани поадения е рекордьор по голове на тима.[6] Притежава отлично пласиране, техника на овладяване на топката, перфектен пас и поглед върху играта.[източник? (Поискан преди 18 дни)]

С Манчестър Юнайтед печели два пъти титлата в Английската висша лига и споделена златна обувка за най-добър реализатор в първенството.[7] На 24 февруари 2013 г. става първият български футболист, изиграл 200 мача в английското първенство.[8]Факти-Футболист номер 1 на България класиране

Най-много наградата е печелена от Димитър Бербатов - 7 пъти. Следват: 5 пъти - Христо Стоичков............ Някои неща постигнати от Митко,говедата никога няма да ги достигнат, а що ли, щотo са некадърници

Последно редактирано от eeevgeniii : 18-02-2014 на 13:15
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на eeevgeniii за този полезен пост :
Радионов (18-02-2014)
  #423  
Стар 18-02-2014
themaster301 themaster301 е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eeevgeniii Вижте мненията
Димитър Бербатов
от Уикипедия, свободната енциклопедия

Димитър Иванов Бербатов е български футболист, централен нападател, който се състезава за френския Монако.[1][2] Той е футболист на годината на България седем пъти.[3] Капитан на Националния отбор по футбол на България от 2006 до 2010 г.,[4][5] когато се оттегля от него[6] и с 48 отбелязани поадения е рекордьор по голове на тима.[6] Притежава отлично пласиране, техника на овладяване на топката, перфектен пас и поглед върху играта.[източник? (Поискан преди 18 дни)]

С Манчестър Юнайтед печели два пъти титлата в Английската висша лига и споделена златна обувка за най-добър реализатор в първенството.[7] На 24 февруари 2013 г. става първият български футболист, изиграл 200 мача в английското първенство.[8] Някои неща постигнати от Митко,говедата никога няма да ги достигнат, а що ли, щотo са некадърници
Какво общо има Митко с ''рогатите''. Още повече,поне да беше писал откъде и как '' паркира'' на ''армията''. Е , сега си е закупил малко акции , може би.
Отговори с цитат
  #424  
Стар 18-02-2014
РИКИ РИКИ не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 1,488
Благодари: 183
Получил благодарност:
357 пъти в 236 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eeevgeniii Вижте мненията
Някои неща постигнати от Митко,говедата никога няма да ги достигнат, а що ли, щотo са некадърници
И кой са тия неща,които ги е постигнал докато е бил прасе и то най-псуваното и обиждано прасе,а говедата нямали да ги постигнат?
*Може би,че никога няма да вкарат гол на вечния враг ли?
Отговори с цитат
  #425  
Стар 18-02-2014
Аватара на atuani
atuani atuani е на линия
TV Мастер Джедай
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: BG - RUSE , парабола 2.20 см
Мнения: 7,504
Благодари: 7,524
Получил благодарност:
6,348 пъти в 2,923 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Колкото и да не ви е при сърце нашето Българско момче Бербатов ще остане в историята наред след Стоичков . Няма и как да се сравнява онзи велик национален отбор с този в който игра Беробатов, класата на всички играещи тогава национали беше на съвсеееем друго ниво.Истината е само една най - добрият ни футболист за последните 7-8 години, не случайно е избиран за футболист номер 1 на България. Всеки да си го харесва и ненавижда като си иска .
__________________
2.20 IPBOX 910 HD DGS <a href=http://www.radikal.ru target=_blank><a href=http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg target=_blank>http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg</a></a>
TV SONY XR-65A83KAEP OLED+ TV Hitachi 55 4K+VU ZERO 4K H96-Pro-Plus-S912
Отговори с цитат
  #426  
Стар 18-02-2014
РИКИ РИКИ не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 1,488
Благодари: 183
Получил благодарност:
357 пъти в 236 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atuani Вижте мненията
Колкото и да не ви е при сърце нашето Българско момче Бербатов ще остане в историята наред след Стоичков . Няма и как да се сравнява онзи велик национален отбор с този в който игра Беробатов, класата на всички играещи тогава национали беше на съвсеееем друго ниво.Истината е само една най - добрият ни футболист за последните 7-8 години, не случайно е избиран за футболист номер 1 на България. Всеки да си го харесва и ненавижда като си иска .
Фактите не се оспорват.Единственото с което не съм съгласен е,че поставяш Бербатов пред Лечков,Балъков,Петров,които не са търкали пейките на тоя или ония отбор,но това си е лично твое мнение за класацията в БГ футбола и не мога да го променя.Важното е,че оторизираните(а не фенове по форумите) да направят такава класация я подредиха по следния начин:Г.Аспарухов,Хр.Стоичков и вс останали.Къде в нея е Бербатов въобще не ме интересува,както и червените напъни които ще последват след поста ми,но фактите са си факти...
Отговори с цитат
  #427  
Стар 18-02-2014
Аватара на Радионов
Радионов Радионов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Мнения: 195
Благодари: 113
Получил благодарност:
31 пъти в 27 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от РИКИ Вижте мненията
Фактите не се оспорват.Единственото с което не съм съгласен е,че поставяш Бербатов пред Лечков,Балъков,Петров,които не са търкали пейките на тоя или ония отбор,но това си е лично твое мнение за класацията в БГ футбола и не мога да го променя.Важното е,че оторизираните(а не фенове по форумите) да направят такава класация я подредиха по следния начин:Г.Аспарухов,Хр.Стоичков и вс останали.Къде в нея е Бербатов въобще не ме интересува,както и червените напъни които ще последват след поста ми,но фактите са си факти...
Няма да ти четем по цял ден небивалиците,спри се малко.
Отговори с цитат
  #428  
Стар 18-02-2014
eeevgeniii eeevgeniii не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: ЛОМ
Мнения: 1,269
Благодари: 212
Получил благодарност:
277 пъти в 202 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от РИКИ Вижте мненията
Фактите не се оспорват.Единственото с което не съм съгласен е,че поставяш Бербатов пред Лечков,Балъков,Петров,които не са търкали пейките на тоя или ония отбор,но това си е лично твое мнение за класацията в БГ футбола и не мога да го променя.Важното е,че оторизираните(а не фенове по форумите) да направят такава класация я подредиха по следния начин:Г.Аспарухов,Хр.Стоичков и вс останали.Къде в нея е Бербатов въобще не ме интересува,както и червените напъни които ще последват след поста ми,но фактите са си факти...
С тия "факти" съществуващи само в болните ви мозъци си търкайте задниците на ГЕЙАРЕНА
Отговори с цитат
  #429  
Стар 18-02-2014
РИКИ РИКИ не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 1,488
Благодари: 183
Получил благодарност:
357 пъти в 236 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Радионов Вижте мненията
Няма да ти четем по цял ден небивалиците,спри се малко.
За разлика от теб пиша и в други теми.А какво ти ще четеш определяш с настроики на форума и не ми влиза в работата.
Оставяш си за четене "смислените постове" като тоя над мен и всичко ще ти е розово.
Отговори с цитат
  #430  
Стар 18-02-2014
Аватара на Радионов
Радионов Радионов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Мнения: 195
Благодари: 113
Получил благодарност:
31 пъти в 27 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от РИКИ Вижте мненията
За разлика от теб пиша и в други теми.А какво ти ще четеш определяш с настроики на форума и не ми влиза в работата.
Оставяш си за четене "смислените постове" като тоя над мен и всичко ще ти е розово.
Айде надолу...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
БЕРБАТООООООВ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:09.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.