The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 01-07-2021
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Имунизирате дедовия,ово банкянския дебил Ви имунизира 12години с 200,та сте прихванали!
Повечето тук сме с антитела срещу тъпота, имунизираме само неосведомени и залитнали от п.опагандата. Дебилите не ни влияят, нито прихващаме нещичко от плоскомозъчни селски цигулари, като вас. Хич не ни мисли, ние сме си добре и пак така ще бъдем

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
__________________
ЕКЗОРСИСТ
  #52  
Стар 01-07-2021
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Повечето тук сме с антитела срещу тъпота, имунизираме само неосведомени и залитнали от п.опагандата. Дебилите не ни влияят, нито прихващаме нещичко от плоскомозъчни селски цигулари, като вас. Хич не ни мисли, ние сме си добре и пак така ще бъдем

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
Лошото,че такива като твоя милост с антитела срещу малария по скоро диария не се припознават сред групата декларирана от трибуната на Народното събрание! И добре,много добре колко да си добре в панелката и с пропаганда и без ,само остава носталгията по луканката и шоколада Крава от 1 лев!
  #53  
Стар 01-07-2021
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Такива, като моя милост, залитнаха веднъж през 2001 година по НДСВ и си изградиха антителата. Другите, като тебе, нищо не разбраха. Горе съм споменал защо. И защо пак нищо няма да разберете. Канчето на другия винаги ви е изглеждало по-пълно от вашето.

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
__________________
ЕКЗОРСИСТ
  #54  
Стар 01-07-2021
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dolby Вижте мненията

Някой да те беше вързал да висиш там? А ти хич ли нямаш принос в лайната там?
И ти си за имунизация. Всичко психясало вече две думи на кръст не може да каже нормално.
Аз срах само един месец и не се брои,а вие повече от 6 години,та има много хляб да изям докато ви настигна!Аз съм имунизиран,направих го преди много години!Като те гледам и на тебе ти трябва имунизация,щом и тая тема превърна в политическа!Айде сполай ти!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
  #55  
Стар 01-07-2021
Аватара на Вас
Вас Вас не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Местоположение: София
Мнения: 3,227
Благодари: 748
Получил благодарност:
1,362 пъти в 886 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе гледам повечето бяхте против политиката, ама върти сучи, се натам кръшкате. С малки изключения, повечето сте се евакуирали навънка преди бая годинки и колкото и да се правите на железни, поне лекичко ви чука носталгията. Сега някои започват да говорят с някакво умиление за социализЪма, какво било, що било.
Какво беше.....лично за мен беше порка мизерия, баща ми инженер, майка ми лекарка, едвам ни отгледаха с брат ми. Вечно не стигаха парите....луканка и шунка по 15 лева, забрави!
Завърших езикова гимназия с немски, за да може при първа възможност да избягам в Австрия(имам братовчеди-невъзвращенци там), но така и не избягах, въпреки че два месеца преди 10 ноември, едно приятелче беше уредил канал да се прехвърлим 5-6 човека. Всичките в момента са средна класа във Виена! Всичките! А, аз останах като последен тъпанар тук!
Майка ми до ден днешен ми повтаря "Цял живот те подготвях за емигрант, ти остана тук! ...И за какво учи толкова, за да може хора, които не може да се подпишат, да ти серат на главата!!"
Всичките ние като народ направихме грешка, че допуснахме това, което се случи в България за тези 30 години!
Най-лошото обаче е, че не виждам някой да си е взел бележка!
__________________
triax 110 + h-h motor/ inverto black ultra twin/ edision primo ip S2 265/hevc
Следните потребители (3) благодарят на Вас за този полезен пост
dolby (01-07-2021), красибел (01-07-2021), стефмат (01-07-2021)
  #56  
Стар 01-07-2021
dolby dolby е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,693
Благодари: 799
Получил благодарност:
523 пъти в 366 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Аз срах само един месец и не се брои,а вие повече от 6 години,та има много хляб да изям докато ви настигна!Аз съм имунизиран,направих го преди много години!Като те гледам и на тебе ти трябва имунизация,щом и тая тема превърна в политическа!Айде сполай ти!
Аааа брои се брои се, един месец ама качествено, само този на който не се споменава името можеше да се мери с теб. Наглостта ти граници няма за каква политика сънуваш? Ти разбираш ли това което четеш? Съмнително
  #57  
Стар 01-07-2021
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Вас, и аз израстнах по същия начин, като тебе. Вярно е, че направихме грешки, но при мен са само две. И понеже имам усещането, че едната мога да я поправя, пръскам с киселина бетонните тикви тук, за да не се вдига шум. От простотия или незнание, във властта отново ще вкараме Онези хОРА, които едно време наричаха майка ти здравен работник, вместо Лекар и се отнасяха с нея, като с робиня. Вярно е, че демокрацията е измислена от гърците за умните хора, но дали наистина сме толкова тъпи, че да си спретнем отново Старата диктатура???

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dodo_pv за този полезен пост :
Вас (01-07-2021)
  #58  
Стар 01-07-2021
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,133
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Хайде сега всички, по реда на номерата
Не ме интересува на колко години сте, но не се ли научите да водите нормално дискусии, без персонални нападки и обиди, няма да излезете от кауша
Може да е със закъснение, но не се подвеждайте, че някоя глупост е минала незабелязана!
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дрим за този полезен пост :
Светия Дух (01-07-2021)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
бяхме, Дааа, ето, какви, станахме, такива


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Тия от VH1 ли са лейки, или нас правят на такива? Rabin Дъра-Бъра 29 19-08-2012 23:50
Ех да се бяхме родили по-на юг... Veskop Дъра-Бъра 9 18-06-2012 15:33
Новините такива, каквито са Джак Забавно 2 30-01-2012 03:25
Безплатни SMS-и,ако някой ползва такива още.. gogyto Дъра-Бъра 1 26-07-2010 11:45


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:09.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.