The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа

Notices

EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа Тук пишете за всичко, което намерите интересно за гледане

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 09-06-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Слави заряза балерината

Слави заряза балерината



След избухването на интимната афера Дългия пуснал Илиана в отпуск.

Слави Трифонов е сложил край на забранената си любов с Илиана Цанева! След като аферата на шоумена и омъжената танцьорка от балет “Магаданс” се разчу, Дългия реши да скъса с нея. Или поне хората да си мислят така.

В края на миналата седмица хора от екипа на Слави подхвърлиха пред техни “придворни” журналисти, че шефът им, подобно на Бойко Борисов, е “сам като куче”. Те се кълнат, че Дългия и Илияна Цанева не са гаджета. След избухването на сексскандала той извикал бившата гимнастичка от “Левски” на разговор и й дал няколко дни платен отпуск да изглади отношенията със съпруга си.

“Слави е толкова зает, че в момента няма сериозна приятелка!”, твърдят от шоуто. За несериозна обаче нищо не казват, майтапят се в Интернет. Оттам тръгна и най новият прякор на Дългия – Слави ТАрифонов, който според коментари визирал склонността му към изпълнение на добре платени поръчки.

Шоуменът, за когото в предишния брой разкрихме, че е свързан с братята Маргини посредством две офшорни фирми с едно и също седалище в Уилмингтън, Делауеър, САЩ, тези дни отново показа, че е над закона. Той бе засечен да фучи по бул. “България” с незаконно и мафиотски декориран джип. Лендровъра за четвърт милион, който Дългия карал с несъобразена скорост под носа на патрулиращите полицаи, е с тъмни стъкла не само отзад, но и на предните странични стъкла, което е категорично забранено! Само дето никой не го спира и не го глобява, коментират очевидци.

Междувременно Бойко Борисов заяви, че не се интересува нито от Слави, нито от шоуто му, по повод изказването, че се бил уплашил от подготвените му 25 въпроса. “Не ме интересува рекламата, която Слави Трифонов си прави на мой гръб. Ако иска да е политик - да заповяда на избори. Ако иска да е водещ - да си прави шоуто, аз не му се бъркам в тази работа”, отсече Борисов в отговор на обвиненията на екипа на шоумена, че не отива при тях “на разпит”. “Аз що за човек е Слави, съм го оценил, когато е дошъл с неговите въпроси. Той изговори толкова лъжи за мен и нека продължава да си ги говори”, добави още премиерът.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #2  
Стар 09-06-2010
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Дългия гологлавец се прави на мъжкар,но е поръчков некадърен шоумен,мижитурка,която изпълнява политически поръчки.Спомнете си с какво настървение и постоянство осмиваше президента Петър Стоянов и сега как подмазвачески се умилква на Първанов.А могат ли да са съизмерими заслугите на двамата президенти:единият,измъкнал страната от комунистическа криза и насочил я към цивилизования свят и сегашния президент - проводник на руски интереси и бившо ченге-доносник.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 09-06-2010
Ichthys Ichthys не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Нови хан
Мнения: 31
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хаха, обичам компетентните коментари Нали разбираш, че едно е да си на нивото на някой и да кажеш нещо за него, друго е да те познават само на твоята улица и то не на цялата. И аз не съм фен на Слави, но немога да кажа подобни думи за него.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 09-06-2010
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DON Джолан Вижте мненията
Дългия гологлавец се прави на мъжкар,но е поръчков некадърен шоумен,мижитурка,която изпълнява политически поръчки.Спомнете си с какво настървение и постоянство осмиваше президента Петър Стоянов и сега как подмазвачески се умилква на Първанов.А могат ли да са съизмерими заслугите на двамата президенти:единият,измъкнал страната от комунистическа криза и насочил я към цивилизования свят и сегашния президент - проводник на руски интереси и бившо ченге-доносник.
+1 ... ако му секнат лобистките поръчки - тутакси секва и той ... барабар с цялата "редколегия" ... само, че някои от тях мога да пишат, музикантчетата - сватби, кръщенета ... туй-онуй ... а, той милия - за чеп за зеле не става ... умрял е прав като бракуван кон ...

Цитирай:
Първоначално написано от Ichthys Вижте мненията
Хаха, обичам компетентните коментари Нали разбираш, че едно е да си на нивото на някой и да кажеш нещо за него, друго е да те познават само на твоята улица и то не на цялата. И аз не съм фен на Слави, но немога да кажа подобни думи за него.
... ъъъ, това трябваше ли да ми попречи да си кажа мнението ...

Последно редактирано от hajduk : 09-06-2010 на 16:43
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
балерината, заряза, Слави


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Яне Янев в шоуто на Слави Джак ДРУГИ 14 05-02-2011 00:13
Изхвърлят Слави от Би Ти Ви? Джак Дъра-Бъра 10 23-07-2010 02:21
Слави емигрира в САЩ? Джак Дъра-Бъра 4 08-07-2010 16:52
Борисов гостува в Шоуто на Слави Джак ДРУГИ 10 25-05-2010 16:37


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.