The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа

Notices

EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа Тук пишете за всичко, което намерите интересно за гледане

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 24-04-2017
Бобсано Бобсано не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Smile ЕПГ За ИПТВ За Енигма 2!

Здравейте, колеги. Значи. Реших да пусна нова тема, защото не успях да намеря много информация по този казус. Та, става на въпрос, че искам да знам, дали е възможно да се направи ЕПГ за ИПТВ за Енигма 2!? Иначе мога да спомена, че имам сателитен приемник VU+ Solo Se V2, който в момента е с имидж OpenPli и отскоро разполагам с IPTV канали. Та, мисълта ми е, че искам да имам EPG за тези IPTV канали, но не знам дали може да се осъществи това нещо, а и дори да може искам, ако може, някой колега да ми покаже как и какво трябва да направя!? И така... Ок. Добре. Ще съм много благодарен, ако има хора, които да се отзоват и да разяснът всичко свързано с темата. Ще очаквам мнения. : ))))
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
енигма, ЕПГ, За, ИПТВ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ИПТВ СКЕНЕРИ? boboturboto IPTV (Internet Protocol Television) 4 14-08-2015 09:38
ИПТВ Пакети ЗИНЗИК IPTV (Internet Protocol Television) 0 27-04-2014 21:36
ИПТВ срещу заплащане Красимир Петров Кирилов IPTV (Internet Protocol Television) 15 14-08-2013 11:09
ИПТВ плъгин за e2 Ламерът HDTV приемници 37 19-10-2012 01:25
Копувам евтин иптв бох jack82 Приключили продажби 5 05-09-2011 17:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:20.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.