The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 12-08-2013
Цветомир_Илиев Цветомир_Илиев не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Съвет за LED TV

Здравейте, колеги
Изчетох сигурно над 100 теми (и стари и нови) във връзка с мнението ви за телевизори и ако трябва да съм честен има много и разностранни позиции както за марките така и за диагоналите им и тн и тн и тн
Молбата ми е да ме посъветвате за марка и може би модел тв. Насоките ми са ~900/1000 лв устройват ме и 32 и 42 инча (не съм грандоман, но пък има много разлика в марките и размерите им ?!) като искам да ми дадете и мнението си за това, "ДА имаш" смарт тв и дали е необходимо като опция? Има ли смисъл да има 3D функция според вас? и Кой модел от пазара за момента може да се "титулова" като най-успешно съотношение цена/качество?
П.С. Адски голям фен съм на SONY, но в тази наша държава са ужасно скъпи ... безбожно е ...
П.С. 2 Мой познат има Samsung Series 5 32'' с 3D иии много го хвали, но искам да чуя вашите мнения и опит )
Благодаря предварително и моля модераторите да не се сърдят, че има подобни теми
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
led, tv, За, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Съвет за приемник панорамна HDTV приемници 0 05-01-2013 19:30
Съвет към Булсатком Пламен Тачев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 10 07-12-2012 23:14
Съвет за 3D LCD SIRIUS ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 04-02-2012 18:50
съвет за лсд миленски821 HDTV дискусии 29 29-08-2011 15:21
Съвет ibramdd ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 15 03-02-2011 00:06


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:43.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.